
Onlangs werd op het Tom Tom Founders Festival in Virginia een belangrijke vraag gesteld: is er leven na de dood?
Experts van de Universiteit van Virginia vertelden hoe zij hierover denken. De discussie werd geleid door Monty Python-acteur John Cleese.
Emeritus hoogleraar Bruce Greyson vertelde over zijn decennialange onderzoek naar bijna-doodervaringen en deelde anekdotes die duidelijk maken dat we voor bepaalde fenomenen nog geen goede verklaringen hebben.
Terugkomen
Hij noemde daarbij het ‘zien’ van dingen met je bewustzijn terwijl je niet in je fysieke lichaam zit, het zien van overleden familieleden of vrienden of het zien van overleden mensen die je niet kent.
Professor Jim Tucker heeft jarenlang onderzoek gedaan naar kinderen die herinneringen hebben aan vorige levens.
Hij merkte op dat vooral mensen die een gewelddadige dood sterven ‘terugkomen’. Moedervlekken laten zien waar ze in hun vorige leven fatale wonden opliepen.
Onafgemaakte zaken
Het lijkt er dus op dat ze nog onafgemaakte zaken hebben, aldus Tucker.
Professor Emily Williams is vooral gespecialiseerd in sterfbedvisioenen en hoe stervende patiënten contact lijken te maken met individuen en entiteiten die niet in de ruimte aanwezig zijn.
Teken
Dit gebeurt zo vaak dat verplegers het zijn gaan zien als teken dat iemand op het punt staat te overlijden, merkte Williams op.
Ze vertelde ook over gevallen waarbij mensen op afstand voelen dat een geliefde is overleden.
Bekijk de hele discussie hieronder:
Zie de website van de stichting van de Nederlander Jozef Rulof (1898 – 1952) die de mensheid 27 boeken heeft nagelaten. http://www.rulof.org
Hier wordt de reïncarnatie uitgelegd. Miljoenen levens hebben we reeds beleefd!!!
Hoe de mens, als ééncellige, ontstaan is uit God, dit heeft echter niet hier op aarde plaatsgevonden.
De Godsvonk die dan ook in ieder mens aanwezig is en de mens dus Goddelijk maakt!
Het verder gaan van de mens, als de kringloop van de aarde, de derde kosmische graad, voltooid is. Planeet naar planeet, graad naar graad, terug naar het Goddelijke Al.
Er is leven na de fysieke dood en er is leven voor het fysieke leven op aarde.
Kinderen willen geboren worden.
Gezinsplanning is een rare gedachte, alsof je het voor het zeggen hebt. Kindjes maken ook.
“Wij maken een kindje”?
Nee. het kind groeit in jou, en heeft jou gekozen als moeder. En de plek waar het geboren wil worden.
Het kind heeft als entiteit nog in het voorgeboortelijke, de hemel, al minsten 4 generaties voor zich uit zien gaan naar de aarde. Het zijn essentiele dingen.
Evenzo heeft onze planeet aarde andere bestaansvormen gekend, ze heeft ontwikkelingen, (reincarnaties) doorgemaakt voordat zij de aarde werd zoals ze nu is. De mens reincarneert ook.
dat men de opvatting over dergelijke zaken wijzigt n.a.v. het lezen van artikelen hieromtrent zal nauwelijks voor komen.
je gaat het pas zien als je het door hebt (citaat)
Er is geen leven na de dood. Leven doen we hier op aarde in de materie. Er is wel onsterfelijk bewustzijn. Een menselijk individueel bewustzijn welke een onderdeel is van het totaal menselijk onsterfelijk bewustzijn.