D66-leider Rob Jetten vertelde in talkshow Bar Laat vol trots hoe hij ‘grote dingen’ voor elkaar heeft gekregen.
“Wat heeft de Nederlandse overheid aan echt grote dingen gedaan? Dan hebben we in de coronapandemie de vaccins en de coronasteun gefixt. Toen de Russische inval in Oekraïne begon, zijn we in één jaar van het Russische gas af gegaan.”
Rob Jetten vertelt vol trots hoe hij ‘grote dingen’ voor elkaar heeft gekregen: de coronavaccins en binnen een jaar van het Russische gas af.
Zo kennen we D66 weer: alleen maar verslechteringen doorvoeren.
Omdat we geen goedkoop Russisch gas meer hebben zijn de energieprijzen… pic.twitter.com/LR9M7g71w0
— Strijder124 (@Strijder124) April 24, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Politieke miskramen
Als het ging om Russisch gas ‘mocht ik als minister door roeien en ruiten gaan om binnen een jaar van het Russische gas af te zijn’, lichtte hij toe.
De uitspraken van Jetten doen wenkbrauwen fronsen. “Ik heb zelden zo’n clubje incompetente opgeblazen zelfingenomen nono’s gezien als wat D66 weet voort te brengen,” merkt neuroloog Jan Bonte op. “Het is eigenlijk een continue stroom van politieke miskramen die een pak en een stropdas aangemeten krijgen.”
Ernstig
Zodra Rob Jetten in het openbaar spreekt, lijkt er iets opmerkelijks met hem te gebeuren, zegt voormalig NOS-directeur Bauke Geersing. “Zoals in dit geval. Mislukkingen presenteren als iets groots voor elkaar hebben gekregen. Iedereen met gezond verstand ziet en hoort het, maar Jetten lijkt zich in een andere wereld te bevinden.”
Als dat in de huiskamer gebeurt, ok, dat is privé. Maar als je dat met veel aplomb in het openbaar brengt, dat is andere koek. Ernstig is het als de MSM en de NPO daar een podium voor bieden, aldus Geersing.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Klaus Schwab in 2017: ‘Wij zijn er heel trots op dat wij kabinetten binnendringen’
Johan Derksen veegt vloer aan met Jetten en Asscher: ‘Ontzettend hypocriete mannetjes’
UFO-waarnemingen 10.000 jaar geleden
‘PJ Media en Cato-instituut achter uitzending anti-islamfilm’
VIDEO: ‘Verborgen’ bos in de vorm van enorm Keltisch kruis ontdekt in Ierland
Zaak tegen Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers sleept voort, volgende rolzitting 10 mei: ‘Echt schandalig!’
FVD-kiezers klagen dat hun stem niet is meegeteld: ‘Zo heeft stemmen dus geen zin’
Verontrustende beelden: er zitten knipperende lichten in het bloed van mensen
‘Bosbessen’ op Mars kunnen wijzen op buitenaards leven