Een rijke Britse zakenman claimt dat de lockdown meer mensenlevens zal eisen dan het coronavirus. Simon Dolan, die met zijn bedrijf Jota Aviation persoonlijke beschermingsmiddelen levert aan het Britse gezondheidsinstituut NHS, zegt dat de lockdown ‘buitenproportioneel is’ en ‘vrijheden van burgers beperkt’.
Dolan, die de Britse overheid ervan beschuldigt het land lam te leggen en langetermijnschade te veroorzaken, roept premier Boris Johnson op de lockdown te versoepelen zodat de economie kan herstellen.
Zijn advocaten hebben minister van Volksgezondheid Matt Hancock een brief gestuurd, waar ze voor 7 mei antwoord op willen.
Niet nodig
Dolan wil inzage in het besluitvormingsproces dat heeft geleid tot de lockdown die in maart is ingesteld. Als de overheid niet reageert op de brief komt de zaak voor de rechter.
De lockdown heeft het hele land lamgelegd, verwoest de economie en veroorzaakt langetermijnschade, aldus Dolan.
De zakenman suggereerde dat de lockdown niet nodig was om verdere verspreiding van het virus te voorkomen en levens te redden.
Andere landen
“We hebben gezien dat andere landen er zonder draconische maatregelen in zijn geslaagd om de uitbraak onder controle te krijgen,” zei hij.
Dolan doelde hiermee op onder andere Zweden, Japan, Zuid-Korea en Hongkong.
Hij heeft een heel team advocaten tot zijn beschikking.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De Vaticaanse Sterrenwacht en het Lucifer-instrument
Deze wetenschapper speurt bij een kernreactor naar parallelle universa
Miljoenen EU-burgers hopen dat Poetin wint, hier wonen ze
Groot protest in Londen tegen verplichte digital ID: ‘HET IS EEN VAL’
Iran en de Rothschild banken
Bekijk deze alternatieve oudejaarsconference voor ‘wakker rechts’
VIDEO: “12-jarige onthult één van de best bewaarde geheimen ter wereld”
BEELDEN: Honderdduizenden mensen de straat op tegen chemiegigant Monsanto
Opmerkelijke aanwijzingen dat Hitler ‘wel degelijk een werkende atoombom had’