
Wat is de grootste misdaad ooit tegen de mensheid? Is het slavernij? Genocide misschien?
Er is één grote criminele daad waar wij ons als westerlingen nog steeds schuldig aan maken: het professioneel ongelukkig maken van de gehele bevolking, met als excuus dat het de economie doet draaien, stelt eco-entrepreneur Louis De Jaeger.
Vroeger hadden mensen niet veel. Datgene wat ze wel hadden, was van onschatbare waarde.
Ziek
Nu werken we ons suf om dingen te kopen die we niet nodig hebben. Onze huizen puilen uit van de spullen en je ‘moet’ iedere dag andere kleding dragen.
We maken onszelf en onze maatschappij ziek met deze wantoestanden, stelt De Jaeger.
Hoewel het nog weken duurt voordat Sinterklaas weer aankomt in ons land, liggen supermarkten alweer vol met kruidnoten.
Grootste vijand
Het hele jaar is een aaneenschakeling van consumentenhoogtepunten, gecreëerd door professionele ongelukkigmakers: de reclame-industrie, aldus De Jaeger.
Hij benadrukt dat tevredenheid de grootste vijand is van economische groei en van de maatschappij.
Als de bevolking gelukkig wordt, dreigt alles in duigen te vallen, klinkt het.
Opzettelijk
“De reclame-industrie maakt zich schuldig aan het opzettelijk ongelukkig maken van de mensheid,” zegt hij. “Ken je een grotere misdaad dan dit?”
Gelukkige mensen zijn tevreden met het noodzakelijke en af en toe een kleinigheidje, besluit De Jaeger.
[MO]
Agenda: Za 24 september – Niburu’s New Music Try-Out Soest
VIDEO: Zwevend kussen draagt gewicht van baksteen
“EU is een fascistische, communistische dictatuur”
Minister voor Buitenlandse Handel gaf 3 miljoen euro uit aan dit bedrijf van de Rockefellers
Alle stukken over Bijlmerramp voor 75 jaar geheim verklaard: ‘Wat wordt hier achtergehouden?’
Amerikaanse staatsterreur in Midden-Oosten heeft bar weinig te maken met beschermen van Amerikanen. Oud-marinier klapt uit de school
‘Als je mensen weer hoort zeggen dat de zorg te duur is, dan weet je dat dít de waarheid is’
Uitvaartondernemers hebben het stervensdruk, terwijl de zomer normaal gesproken een zeer rustige periode is
Geheim rapport over banden tussen politici en sekten gelekt