Wereld

De wereld vergaat maandag toch niet. Numeroloog vertelt wat er volgens hem dan wel staat te gebeuren

Help door dit artikel met kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Berichten dat de wereld aanstaande maandag vergaat zijn onjuist, zo zegt de man die deze voorspelling naar verluidt heeft gedaan.

Veel media meldden afgelopen week dat de wereld op 23 april zou vergaan. Ze citeerden daarbij David Meade, een christelijke numeroloog die inmiddels een aantal onjuiste voorspellingen heeft gedaan over het einde van de wereld.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

In een interview met de Guardian noemde Meade al deze berichten ‘fake news’.

Nibiru

Hij heeft inmiddels 14 boeken geschreven over het einde van de wereld en de mysterieuze planeet Nibiru, die volgens sommigen op weg is naar de aarde.

Zelf gelooft Meade niet dat de aarde op 23 april zal eindigen. In plaats daarvan gelooft hij dat de Opname, het moment waarop Jezus zal verschijnen om zijn volgelingen te redden, ergens tussen mei en december dit jaar plaatsvindt. Hij wilde geen specifieke datum noemen.

De Opname betekent niet het einde van de wereld, zei Meade. Hij zei dat de Opname zal leiden tot een tijd van ‘beproeving’, waarna een periode van 1000 jaar ‘vrede en voorspoed’ zal volgen.

Nog niet

Daarna zal de wereld worden vernietigd, lichtte hij toe. “Dus de wereld vergaat voorlopig nog niet!” zei hij.

Eerder voorspelde Meade dat de planeet Nibiru op 23 september 2017 zou leiden tot de vernietiging van de aarde, iets wat niet gebeurde.

Ook voorspelde hij dat de tijd van beproeving zou beginnen op 15 oktober 2017. Wat hij precies bedoelt met deze beproeving is onduidelijk.

Foto: Jmencisom Wikimedia Commons

[Guardian]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

62 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
William
William
7 jaren geleden

Hier word ik nou moe van… elke keer een goeroe of ziener die het einde van de werled voorspelt, angst zaaien onder de toch al gebrainwashte bevolking. 14 boeken geschreven over het einde van de wereld.. dan moet het toch wel erg diep zitten deze overtuiging.
Leef in liefde en in het nu.. en de werled vergaat alleen voor deze voorspellers.. niet voor ons…

PREDATOR
PREDATOR
7 jaren geleden

Ik ga er toch lekker voor zitten..

trackback
Eindtijdsignalen en ander opvallend nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
7 jaren geleden
Rikk
Rikk
7 jaren geleden

Het is wel een hele beproeving om dit soort artikelen steeds weer te lezen 🙂

Hoop maakt z'n eigen magie
Hoop maakt z'n eigen magie
7 jaren geleden

Wat zeer zeker gaat gebeuren, is dat het bewustzijn van alle mensen steeds sneller ontwikkeld.
Door verhoogde kosmische energieën.

Neem de rust die je nodig hebt, om dit te laten gebeuren.
Gezond eten en drinken helpt ook.

Aart
Aart
7 jaren geleden

Jammer, ik had al een voorraad bier en chips ingeslagen….

John
John
7 jaren geleden

Alweer niet, niks moet je meer geloven in deze corrupte en kansloze wereld want doen we hier eigenlijk. Een kleine 70 80 90 jaar hooguit op deze kansloze wereld en dan maar zeggen dat we in een goede vrije wereld leven geloof je het zelf. Bah ben blij als het zover is met al die onzin media.

Pete del Fina
Pete del Fina
7 jaren geleden

Indeed. Het grootste deel van de christenen gelooft in een 1000 jarig rijk. Dus geen einde, maar voorspoed: geen ziekte, honger, verdriet, oorlog etc. Maar volgens mij wordt dit rijk wel voorafgegaan door ‘De grote verdrukking’ (tribulations). En de tribulations vangen niet aan, voordat
1 het Evangelie over de gehele wereld verspreid is
2 ‘The Son of Perdition’ geopenbaard is
3 Iedereen een smartphone bezit.

Een ieder op aarde zal de Messias continu kunnen aanschouwen dmv een livestream.

John van Dokkumburg
John van Dokkumburg
7 jaren geleden

De wereld is toe aan een nieuw paradigma maar in tegenstelling met de boodschappen van onheils profeten zal dit niet catastrofaal aflopen maar in fases . Het oude bestuurlijke systeem brengt mensen niet dichter tot elkaar omdat het economische belang een andere god dient dan de God uit de Bijbel . Economie is logisch gezien door allereerst een leidraad op te volgen wat het investeren in elkaar aanmoedigt, dus elkaar niet met een poot dwarszitten want dat dwarszitten leid uiteindelijk tot een robotisering van veronderstellingen en aannames en er zo meer en meer voor zorgt dat we niet normaal meer met elkaar durven en kunnen communiceren … op uw hoede voor het gevaar van imperfecte woorden en keuzes die uw leefbare toekomst zouden kunnen schaden ontstaan door het gemis aan (h)echte vriendschappen en het afzakken naar een systeem van flits bevredigingen, onder andere door het ontvangen en geven van onpersoonlijke icoontjes of likes . Hopende dat wellicht die emotie de ware vriendschap weergeeft . Dit tot nergens toe leidende communiceren staat los van de echte wereld , los van je verdere ontwikkeling en zijn in wezen discussie dood doenders .

Die fake wereld zal verdwijnen , omdat het echte leven voet begint te krijgen in de hoofden van wakkere mensen .

salvar
salvar
7 jaren geleden

ergens tussen mei en december dit jaar plaatsvindt. Hij wilde geen specifieke datum noemen.
verdomme denk ik nu gaat het gebeuren en komt hij hier weer mee.
ondanks dit gedreutel wordt de wereld er niet veiliger op.
ik denk eerder als je aan de westerse wereld vraag wanneer vergaat de wereld (mensheid) dat ze er dichterbij zullen zitten dan deze clown.
gesproken over het vergaan van de wereld kan namelijk niet (althans niet de eerste 4 miljard jaar)
of de wereld nu een woestijn wordt en onleefbaar voor de mensheid de wereld is er in wat voor staat dan ook.

Maarten V
Maarten V
7 jaren geleden

Voorspellers zijn altijd vaag en wollig in hun voorspelling en ter interpretatie vatbaar. Dit om te voorkomen dat zijn volgelingen hem de rug toe keren. Nibiru of de verrijzenis van Jezus, de hemelopneming, de verdoemenis… gelovigen hunkeren er blijkbaar zo erg naar. Alsof ze niet tevreden zijn over hun leven op dit eigenste moment.

Jezus is echter tweeduizend jaar geleden gestorven aan het kruis volgens het geloof. En dat ie uit zijn graf is op gestaan zijn maar aangedikte doorvertel-verhaaltjes die later zijn geselecteerd en opgeschreven. Al eeuwen zeggen priesters en voorspellers dat deze hippe kerel volgend jaar of in de komende eeuw zal komen. Al die tijd blijkt deze niet uitgekomen te zijn. Ondanks de vele oorlogen en ellende die de gewone man of vrouw heeft moeten doorstaan. De reden van die zogenaamde “uitstel van verrijzenis” is dan dat de mensheid er nog niet klaar voor is wordt dan beweerd.
Awel. Mijn gedacht hierover is: dat die ene man al tweeduizend jaar geleden is vermoord en dus niet meer kan verijzen. Ten spijt voor de goedgelovige mens. Of ja. Misschien is de mensheid er nog niet klaar voor en dit geld dan ook voor de goedgelovige mens die van mening is er wel klaar voor te zijn. Maar ja. Ik hou het bij het eerste: dood is dood. Zoals vele miljoenen mensen door de geschiedenis heen hebben moeten ondergaan. En dit de komende duizenden jaren ook zal blijven gebeuren. Ook ons staat dit vroeg of laat te wachten. Het is de enige echte waarheid dat we in ons leven kennen: we gaan nu eenmaal dood. We kunnen alleen maar hopen en ons best doen om het zo veilig en lang mogelijk uit te houden.

Arwijn
Arwijn
7 jaren geleden

We zullen het vanzelf zien… houdt uw ware christenen in de gaten!

faya
faya
7 jaren geleden

Er zijn twee werelden, de normale wereld en de fake Soros wereld, en die wereld vergaat.
Lees Trump’s executive order van 21-12-2017.
Hou die jongens in de gaten…..

faya
faya
7 jaren geleden

Die Soros wereld werd geleid door billionaires als o.a. Nancy Pelosi.
Z fascineert me mateloos want wat ze allemaal zegt….. nu kan ik me voorstellen dat er mensen zijn die er niet bijzonder in geinteresseerd zijn dat er mensen zijn die haar speeches fileren, om te horen wat ze nu werkelijk zegt, in een woord, Fenomenaal….
Ze overtuigd als geen ander, ze is voor mij de koningin van de komedie en speeches.
Ze noemt Trump permanent Bush en garandeert ons dat Trump niet de president is.
Dat was vorig jaar, hou Nancy Pelosi in de gaten en let goed op wat ze zegt….

faya
faya
7 jaren geleden

Ik vergat het filmpje te plaatsen.

https://www.youtube.com/watch?v=MOBtG40b3xU

rasecht berensiroop
rasecht berensiroop
7 jaren geleden

de werkelijke datum 27 november 2018 ??? !!!!

John van Dokkumburg
John van Dokkumburg
7 jaren geleden

Dit is wat de Bijbel zegt in hoe wakkeren de laatste dagen kunnen herkennen …

De tweede brief aan Timotheüs 3:1-17

“”Maar weet dat er in de laatste dagen+ zware tijden zullen aanbreken die moeilijk te doorstaan zijn. 2 Want de mensen zullen alleen om zichzelf geven en om geld. Ze zullen verwaand zijn, arrogant, lasteraars, ongehoorzaam aan ouders, ondankbaar en ontrouw. 3 Ze zullen geen natuurlijke genegenheid hebben, voor geen enkele overeenkomst openstaan en kwaadsprekers zijn. Ze zullen onbeheerst en wreed zijn en geen liefde voor het goede hebben. 4 Ze zullen verraders zijn, roekeloos en opgeblazen van trots, met meer liefde voor genot dan liefde voor God. 5 Ze zullen een schijn van vroomheid hebben maar de kracht ervan niet blijken te bezitten ..””

Liegen en bedriegen om te krijgen wat men maar wenst , ik zeg tegen hen , jullie zullen nooit macht krijgen met de verloochening van God .

Frans
Frans
7 jaren geleden

GROTE IDIOOT!!
We hebben 2000 jaren beproeving net achter de rug.
We zitten in de laatste stuiptrekkingen van die 20 eeuwen.
Vrede zal er wel komen.

Frans
Frans
7 jaren geleden

GROTE IDIOOT!!
We hebben 2000 jaren beproeving net achter de rug.
We zitten in de laatste stuiptrekkingen van die 20 eeuwen.
Vrede zal er wel komen.
wat moet je met 14 boeken die over niets gaan.

nimrod14
nimrod14
7 jaren geleden

opname is zeker nodig ( in een kliniek of gesticht) voor deze onheilsprofeten

Aradhel
Aradhel
7 jaren geleden

Ik voorspelde twee weken geleden dat ik 21 april, vandaag dus, een dagje naar Den Haag zou gaan… en wat denk je? Ik ben net terug uit Den Haag, en heb een geweldig leuke en liefdevolle dag met onze dochter en schoonzoon die daar wonen, doorgebracht. Dus voorspellingen komen echt, zeker te weten, absoluut, wel uit. En de wereld is niet eens vergaan. Ik bedoel maar.

Wat een kul weer. Steeds meer mensen worden dagelijks bij bosjes wakker, en laten het oude (de MSM staatstrollen, de politieke- en economische elite enz enz) achter zich. Ik zie en hoor het om mij heen, er is geen vertrouwen meer, en mensen zoeken elkaar steeds vaker op…. richten zelfvoorzienende gemeenschappen op waar ze geen ‘regenten met blauw- rood- of wat voor kleur bloed’ dan ook, bij nodig hebben. De eindtijd is inderdaad nakende, maar dan wel voor de Cabal wel te verstaan.

Ik laat mij geen angst aanpraten, door niemand niet. En dat zou niemand niet moeten toestaan, dan is het zo met ze gedaan…

StefanZ
StefanZ
7 jaren geleden

Elke keer naar dat gel*l van de Meade luisteren is pas de ultieme beproeving.
\nu pas weer over minstens 1000 jaar.
Zo kan ik ook een voorspelling doen.
Over 1000 jaar weet niemand meer dat die sukkel hier heeft rondgelopen en de grootste onzin heeft uitgekraamt

Te slim voor jullie.
Te slim voor jullie.
7 jaren geleden

Grappig dat mensen hier andere belachelijk maken om waar ze in geloven.
Zeker pas een paar jaar wakker jongens?
Jullie willen kiezen wat voor jullie wel of niet waar is.
Maar zo werkt de realiteit niet.
The truth is stranger Than fiction.
Jullie lopen hier te doen met ze alle alsof fictie gekker is dan realiteit.
Jullie claimen dat te geloven in Jezus of zijn terug komst vergezocht is.
Maar ondertussen geloven jullie wel in wetenschap..
Jullie nemen elke dag 1 leap of faith.
En nog moeten jullie jezelf en andere wijs maken dat jullie geloof de waarheid is.
Want hé, het kan gek worden en de realiteit kan alles zijn wat het niet lijkt maar dan wel alleen zoals jullie vinden want anders is het angstzaaierij.
En dan zeggen dat die man ze voorspellingen steeds worden uitgesteld.
Maar wat doen jullie? Jullie willen maar de helft horen van 1 onderwerp & de rest blok je er expres uit anders word het te angstig of vergezocht voor je.
Dus jullie zijn ook heel bewust aan kiezen.
En jullie zijn duidelijk nog verre van wakker.
Ga aub terug naar FB waar je 2 maanden terug wss gewoon nog in woonde.
En fa daar lekker elkaar bang lopen maken door te zeggen dat alles eng is omdat je nog zo gehersenspoeld bent van alle COMMERCIËLE MEDIA TAKTIEKEN die je heel je leven hebt meegemaakt en waardoor je nu nog steeds de verkeerde dingen wilt geloven omdat het is gebaseerd op bang ervoor zijn of ermee kunnen leven.
Jullie ZIJN NIET WAKKER!! Period

Bassie
Bassie
7 jaren geleden

Ik zou morgen de handen van Putin, Trump, Xi Jinping, Theresa May, Macron, Netanyahu, Modi, Pakistani PM, Kim Jong Un stevig vastbinden opdat ze morgen die button niet kunnen indrukken.

Rosalie
Rosalie
7 jaren geleden

Niemand weet een datum. Ik heb een groot vertrouwen in Christus : de Weg, de Waarheid en het Leven. Zo simpel is het. In deze tijd speelt hoogmoed een grote rol.De leegte drijft mensen tot het materiële ,alleen voldoet dat maar even en moeten ze weer wat anders : nieuwe auto, vakanties, etc .Mensen beseffen niet meer dat ze een ziel hebben,die verkommert en hoe praten ze als het eind van hun leven in zicht komt ? Wat is er dan ? Daarna ? Nu maar niet aan denken dan … Het is stoer om nu atheïst te zijn,maar op je doodsbed ? De hel bestaat denk aan de drie herderskinderen van Fatima, denk aan het Zonnewonder op 13 oktober in 1917 in Fatima ! Bewijs dat God bestaat .Er komt een Grote Waarschuwing , te lezen in het boek der Waarheid,geschreven door zieneres MDM isbn 978-1-909448-53-7 Er staat O.a in dat de rk kerk zal instorten en overgenomen worden door de valse profeet die over alle christelijke kerken zal heersen, Europese landen zullen bezwijken onder een dictatuur,een nieuwe wereldregering zal aan de macht komen . Opkomst van satanische sekten en new age heidendom.

Vincent Robbesom
Vincent Robbesom
7 jaren geleden

Sjonge.. al maanden niet geweest en ik hoopte op wat nieuws..
Maar alles is hetzelfde, de beweringen, de voor en tegens, de zwevers met fancy woorden, de pessimisten..
Evenals het zogenaamd aquarius tijdperk blijft het hangen als een verse scheet in een lab overall…
De wereld vergaat net zo lang niet tot hij wel vergaat en dan heeft er vast iemand gelijk..

Back to top button
62
0
We lezen graag je reactie!x