CoronaMens en Dier

Marion Koopmans krijgt bakken kritiek na tweet: ‘Ga wat anders doen mevrouw, in het landsbelang’

Help mee door dit met kennissen op je social netwerk te delen!

De Eerste Kamer eist meer zeggenschap bij nieuwe coronamaatregelen. Als het kabinet opnieuw coronamaatregelen gaat invoeren, wil de Eerste Kamer niet langer buitenspel worden gezet.

Senator Peter Nicolaï van de Partij voor de Dieren heeft het kabinet een kritische brief gestuurd namens vrijwel de voltallige oppositie. Hij waarschuwt dat steun voor de nieuwe permanente coronawet niet erg waarschijnlijk is als het kabinet niet tegemoetkomt aan de zorgen in de senaat.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

OMT-lid Marion Koopmans ziet hier weinig in. “Allemaal begrijpelijk, maar de snelheid waarmee de discussie over coronamaatregelen loopt, past niet bij het gedrag van een nog steeds moeilijk voorspelbaar virus,” twittert Koopmans.

Tirannieke neigingen

De viroloog krijgt bakken kritiek over zich heen. “Als je niet wilt evalueren, en het dan ‘moeilijk voorspelbaar’ noemen, is een absolute gotspe. Ga wat anders doen mevrouw, in het landsbelang,” zegt Maarten van den Berg.

BVNL-bestuurder Hans van Tellingen stelt: “Het Amerikaanse RIVM, CDC, heeft praktisch alle maatregelen afgeschaald. Covid is nu als elk ander virus daar qua ‘maatregelen’ (die er eigenlijk niet meer zijn). Als u doorgaat met ‘Chinaatje spelen’, gaan wij door met ons leven en de samenleving redden van tirannieke neigingen.”

Hogepriesteres van de ‘wetenschap’

“Jij dramt veel liever je eigen zinloze en van ieder wetenschappelijk bewijs gespeende maatregelen door, is het niet? Dat heb jij niet nodig, als hogepriesteres van de ‘wetenschap’, toch? Dat je überhaupt je mond nog open durft te doen,” bijt neuroloog Jan Bonte Koopmans toe.

Hij verwijst naar een studie waaruit blijkt dat de lockdowns in de lente van 2020 weinig tot geen effect hadden op de coronasterfte.

Wetenschapper Marc Jacobs schrijft: “Misschien moeten we eens ophouden met proberen te voorspellen? En wat meer gaan luisteren naar anderen en praten. Het coronadossier werpt elke modelleur 20 jaar terug in de tijd, omdat nu iedereen denkt dat modellen van alles kunnen en toch ook weer niet. Net als stikstof.”

4.9 163 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

132 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nobodyisperfect
Nobodyisperfect
2 jaren geleden

Gewoon negeren dat mens. Negatieve aandacht is ook aandacht. Zij is het niet waard.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

Tijd voor een lancering naar een verre planeet!

Het liefst voorbij de Oordcloud a.u.b!

Ron
Ron
2 jaren geleden

Wat is een expert? Een vet betaalde reclamemaker voor BIG PHARMA met nul komma nul wetenschappelijke basis. In België is er ook zo ene https://www.youtube.com/watch?v=XmXFVgpM5w0
Ziet men deze beelden weet men wetenschap is niet belangrijk. Wat kunnen we verkopen en verdoezelen met onze uitleg dat telt. Politici doen niks liever dan naar hun onzin te luisteren.

Jojo
Jojo
2 jaren geleden

Iets met ’n bezem en vlieg op toch?

Mar
Mar
2 jaren geleden

is easy money voor koopmans

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Marion stopt haar vingers in de oren en zingt ‘nanananananana…’

HET GAAT NIET OM EEN VIRUS!!! WEFWEFWEFWEF.

Alles verloopt volgens plan. Eerste Kamer krijgt een paar ‘aanpassinkjes’ toegeworpen en stopt met blaffen naar de baas. Wet aangenomen. Weer dichterbij totale controle.

Stap, stap, stap, stap, stap.

Never.
Never.
2 jaren geleden

Er zijn nog heel veel vogelverschriksters nodig. Gewassen als rogge, tarwe en mais moeten nog van het veld. Ze moeten nu nog worden beschermd tegen allerlei wilde dieren. Een geweldige taak voor dit omhooggevallen wetenschappertje. Bek houden of opkrassen naar China. Of moeten we “haar” wellicht een handje helpen?

Evert
Evert
2 jaren geleden

Mooie woorden , maar wat gebeurt er mee ? Wordt de coronawaanzinwet er toch doorgedrukt ?

Dikke
Dikke
2 jaren geleden

Er zijn er geen normale wetenschappers meer….

Join the discussion
Join the discussion
2 jaren geleden

Ik wil dat gezicht en geluid niet meer zien en niet meer horen. Hebben we genoeg gezien.

Pieter1
Pieter1
2 jaren geleden

De bezemsteel breken van die heks, dat zal ze leren. 😉

Gene
Gene
2 jaren geleden

Deze stomme onwelriekend lid der gleuvenbrigade is maar een dierenarts, vergeet dit nooit.

Prad
Prad
2 jaren geleden

Op naar het tribunaal met deze lieden!

T,A
T,A
2 jaren geleden

HEEFT KOOPMANS OOK DE TRIBUNALEN GEZIEN IN HAAR GLAZEN BOL?

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Laat dat spook van de opera lekker in Herveld gaan staan als vogelverschrikker, dan doet ze tenminste nog nuttig werk. Misschien ook een idee om Ab Oosterhuis mee te nemen. Stelletje zakkenvullers.

Roe
Roe
2 jaren geleden

Moest zij zich niet in juli jl. Verantwoorden? Waarom horen we niets daar over hoe dat is afgelopen voor haar? Weer een doofpotgeval?

Hans
Hans
2 jaren geleden

Wat is dat toch met dat OMT? Mensen die gevraagd zijn om een wetenschappelijk advies zijn alleen maar bezig met uitspraken te doen over politieke kwesties. Ja, ja, ze denken: ach, wat die NGO’s kunnen, kunnen wij ook (zie de laatste aflevering van Gezond Verstand over NGO’s die veel invloed op de politiek hebben terwijl ze geen maatschappelijke controle kennen). Wanneer worden de politici in de Tweede Kamer eens wakker en roepen ze deze lieden, die hun boekje volkomen te buiten gaan, tot de orde? Dit lijkt me vooral voor de kartelpartijen een mooie taak! Doen ze ook eens wat nuttigs in het landsbelang.

waterman
waterman
2 jaren geleden

De heks op haar bezemsteel op naar China oprotten hier.

Naam*
Naam*
2 jaren geleden

Nederland, en de gehele mensheid, hebben het nodig, dat iedereen die met het WEF samenwerkt, publieke wordt aangeklaagd en dmv snelrecht wordt berecht en bestraft. De enige passende straffen zijn permanente straffen. De mensheid moet inzien wat voor super klein en achterbaks groepje demonen onze planeet en onze levens verwoesten. In Nederland zijn er waarschijnlijk maar ca. 1500 top/elite-mensen actief en bewust bezig om onze vrijheid af te nemen en alles in een dictatuur te veranderen en ons te vermoorden. Vijftienhonderd gestoorde corrupte demonen die 18 miljoen MENSEN belazeren, beroven en vermoorden. WIJ ZIJN MET ZO ONGELOOFLIJK VEEL MEER… MAAR WE ZIJN ALLEMAAL GEPROGRAMMEERD OM TE DENKEN DAT WE MACHTELOOS ZIJN.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
2 jaren geleden

Wat is het toch een monster he, ouwe vogelverschrikker! lol Wel een leuk chickie voor Klaus anal schwap! haha

Piet
Piet
2 jaren geleden

Welk virus ? Covid heeft andere oorzaken een virus Is geen bacterin. Hou een keer op over virus lees de berichten maar eens . Let liever op de invloed van 5G . Laat staan die spuiten want die hebben helemaal niets met Covid te maken. Die dienen om de weerstand te verkleinen zodat andere ziektes en aandoeningen de kans krijgen om mensen re killen. Dat Is nog steeds het hoofddoel van de elite DEPOPULATIE.

Elise
Elise
2 jaren geleden

Het coronabeleid heeft niks met ziektebestrijding te maken. Het is een opzetje naar een ander systeem, waar niemand beter van wordt, behalve de farma en de tech industrie en iedereen die daar de vruchten weer van plukt. Financiële crisis los je maar op een andere manier op. Desnoods weer met eigen land munt. En laat de big big bedrijven eens wat meer belasting betalen. Binnenlandse economie is ook belangrijk. Het is het hart van een land. En ga eens veel contradictie regelgeving opheffen, zodat mensen weer fatsoenlijk kunnen leven.

Kurkje
Kurkje
2 jaren geleden

Vraagje aan Koopmans, hoe vaak bent u geprikt, vermoedelijk teveel keer.

snappie
snappie
2 jaren geleden

Hoe vinder de schapen dit

Afweersysteem
Afweersysteem
2 jaren geleden

En niet misschien maar zeker, zou deze nep-wetenschapper vervolgonderzoek moeten tonen volgens de authentieke (gerenommeerd arts wetenschapper)Kochse postulaten, als ze raaskaalt over virussen e.d.!

Dus, isoleren kiem, en inbrengen waardoor ziekte aantoonbaar ontstaat.

In plaats van de door de rockefellars gemanipuleerde versie, in 1937, door handlanger rivers aangedragen versie;
Geen isolaat nodig, alleen wiskundige suggestie(computermodel), dat er samenhang zou zijn. Vervolgens is er nix waarmee je anderen kunt besmetten, en produceren we gif wat we inspuiten als zijnde zgn. ‘vaccin’, waarna mensen natuurlijk wel ziek worden en dood gaan….maar dat komt dan omdat het computermodelvirus wat we verder niet kunnen isoleren, dit veroorzaakt…

Hallooo!
Hoe crimineel psychopathisch wil je het hebben?!

Het menselijk lichaam, en de biologische natuur. is complexer dan welk wiskundig model dan ook kan vatten!

Deze bluf-psycho’s, a la marion koopmans, moet het langer misleiden afhandig gemaakt worden. En dat resoluut!

Wat een gedrochten voor onze kinderen, onze samenleving, onze vrijheid, ons leven.

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

is zij nog steeds niet opgesloten vanwege misdaden tegen de mensheid?

maurice
maurice
2 jaren geleden

t blijft een lelijke kerel.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Jensen heeft gelijk. Ze ziet eruit als een vogel verschrikker.Ik kan dat lelijke schepsel niet meer zien maar haar totalitaire “”One Health””sekte

hans
hans
2 jaren geleden

“Al is de discussie nog zo snel, het virus achterhaalt haar wel.” Ik wist niet, dat een virus over argumenten zou kunnen beschikken.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Laat deze pratende schaamlip gauw optiefen, plekje in het kamp voor de Oeigoeren levenslang lijkt me een prima accomodatie

Jessedepesse
Jessedepesse
2 jaren geleden

Hahaha laat die Madam Milmak zich maar lekker verder voor lul zetten. Ze proberen weer angst in te boezemen en hun satanische wetjes een podium te geven. Hahaha! Wat een doorzichtige troela.

Sambal
Sambal
2 jaren geleden

De door het WEF aangestuurde ‘wetenschappers’ lopen dus ook op de laatste loodjes, ze weten gewoon niet meer wat ze moeten zeggen. Maar ja, toegeven als je al zo diep bent gezonken gaat niet meer. Volhouden tot het bittere einde.

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

Zij heeft nu eenmaal een zwaarbetaalde opdracht, net als al haar mededaders: de samenleving naar de afgrond brengen en zoveel mogelijk mensen doden. Daarna de NWO.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Deze heks moest toch verantwoording afleggen op 27 juli? Ik heb er niks van gezien of gelezen.
Weg met deze heks.

jean
jean
2 jaren geleden

is een fascistische NAZI

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

MAG ZIJ WEL ZULKE DINGEN VERKONDIGEN MET HAAR OPLEIDINGEN?
VOLGENS MIJ IS ZE ONGESCHIKT IVM HAAR EXPERTISE ALS DIERENARTS!

Sven
Sven
2 jaren geleden

Nou lekker weer. Begint dit mens weer met haar gezeik. Waarom rot ze niet op naar China? Inclusief met het hele kabinet? ( op een enkele partij na dan). Mensen maak uw borst maar nat , naast alle inflatie en niet te meer te betalen energieprijzen krijgen we de hele coronahoax en maatregelen er ook nog overheen. Het wordt een barre winter beste mensen!!!! Bereid u voor , voor zover het mogelijk is!

nico
nico
2 jaren geleden

Bakken met koopmans ?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

De pandemie is van voor en achter georchestreerd. Gelijk de stikstof en klimaat sprookjes. De “vaccin” doden en gewonden zijn helaas echt. Laat de discussie daar over gaan. Lijkt me urgenter. Mevr. Koopmans mag de bak in wat mij betreft. Ik ben in een milde bui vandaag.

jopie
jopie
2 jaren geleden

Ach, die slaaf van schwabbertje weet niet beter. Afschaffen alle corona maatregelen. Zodat we ons normale leven terug krijgen. GENOEG IS GENOEG koopmans.

jean
jean
2 jaren geleden

GELUKKIGE SLAVEN ZIJN DE GROOTSTE VIJAND VAN DE VRIJHEID

Steve Schaisse
Steve Schaisse
2 jaren geleden

Koopmans, Osterhaus, Lauterbach, enz ,zijn allemaal dierenartsen.
Allemaal die virologen cq dierenartsen spuiten dieren zonder pardon plat ,dus gedwongen euthanasie, waaronder ook in Noorwegen de walrus Freya, dit zijn ze ook in staat om dit bij mensen te doen, wat nu al gebeurd met corina-1984 VacciNazi bij mensen.
In de middeleeuwen was er heksenverbranding, dit was niet voor niets… daar werden ze ook als kwakzalvers aangezien…

Dick.
Dick.
2 jaren geleden

Kijk naar de reclames, al de zenders reutelen over crona is niet weg.
Wie betaald die?
Daaraan is de naam van KOOPmans verbonden.

Nick
Nick
2 jaren geleden

Mens kom terug als je snavel gegroeid is….je kwaakt nu alleen maar Schwabs.

Toine
Toine
2 jaren geleden

Koopmans wordt betaald om dit soort onzin te verkondigen. Dit is een wetenschapper onwaardig.

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Ik ben een ingelezen leek en word langzaam doodziek van deze egocentrische, enge dame. De griezels krijg ik van haar en ik weet gewoon dat alles wat ze uit haar mond laat komen leugens en bedrog zijn. Ik trek mijn eigen plan en ik hoop dat de Eerste Kamer nu voor het volk kiest in plaats van het narratief en de WEF.

erik
erik
2 jaren geleden

Eucalipta van de wetenschap. te vaak een vogeltjesmarkt bezocht !

Beautiful nature
Beautiful nature
2 jaren geleden

Tsja, het wordt steeds moeilijker om de echte antwoorden te verschaffen die zorgen zouden wegnemen dus gooit zij het maar op het virus. Of bedoelde ze nou het “vaccin”? In ieder geval haastige spoed is zelden goed…

aar om men in engeland
aar om men in engeland
2 jaren geleden

Hoe is het toch mogelijk ,dat deze heks steeds weer een podium verkrijgt . Zij en al die andere neppers die zich sinds de corona hype constant met een steeds de zelfde angst verkondeging oproepen tot weer een volgende vaccinatie ronde .En daarmee voornamelijk hun eigen portomonee spekken van wege hun belangenbij de big fharma .Laten wij stoppen met hun aandacht te geven trouwens loopt er niet een onderzoek naar haar van wege belangenverstrengeling .De heks moet voor een rechtbank worden gedaagd

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
2 jaren geleden

De eerste en tweede kamer hebben zichzelf buitenspel gezet door het instemmen met de spoedwet en de wijzigingen in de WPG.
En ook wanneer het Kabinet niet gaar voldoen aan deze eis gaan ze tenslotte toch maar weer mee stemmen.

sjefke
sjefke
2 jaren geleden

Professor, Doctor Marion Koopmans is niet de eerste de beste, bovendien heeft ze een glazen bol waarmee ze in de toekomst kan kijken!
professor Marion Koopmans heeft een primer ontwikkel voor de Covid 19 PCR test van Professor Droste (D) waar mee je Covid 19 kan detecteren enkele jaren voor de uitbraak van Covid 19!
Dit is buitengewoon bijzonder omdat tot op heden niemand het complete virus heeft geïsoleerd!
Deze primer was bovendien wereldwijd beschikbaar voor de uitbraak!
Dat volgens de uitvinder van de PCR test je daar geen ziekte mee aan kan tonen doet volgens Professor Koopmans niet ter zake!
dat de test boven de 25 cycly letterlijk alles aan kan tonen maakt niets uit, ze lieten wereldwijd zelfs 48 cycly draaien!
Het voordeel is dat letterlijk alles bij zoveel cycly positief test!
Als je dan veel besmettingen nodig hebt voor je plandemie komt dat geweldig uit!
Zo is dankzij de trots van Nederland Professor Doctor Marion Koopmans Nederland nog steeds in de ban van een normale griep!
Gelukkig heeft het Erasmus meer van deze mensen in dienst, mensen die weigeren het bedrog aan de kaak te stellen!
Onze huidige minister van volksgezondheid komt ook van het Erasmus als voorzitter van de raad van bestuur!
Wij zouden ons gelukkig moeten prijzen om zoveel wereldberoemd hoog opgeleide mensen in onze academische ziekenhuizen te hebben, ware het niet dat je door het gedrag van deze mensen ernstig gaat twijfelen of je daar blij mee moet zijn!
Ze passen uiteraard prima bij de lieden die zich onze regering durven noemen, maar ze zijn een ramp voor ons land.
Het zou ook hen sieren als ze hun geweten lieten spreken, het kan toch niet zo zijn dat je probeert iedereen met een bewezen niet te werken medisch experiment in laat spuiten en je houdt dan je mond!
Hebben zij geen familie en vrienden en kinderen die ze laten injecteren met dit DNA wijzigend goedje, waarvan niemand de gevolgen weet op lange termijn!
Op korte termijn is het inmiddels iedereen, behalve de medische sector en de mainstream media, duidelijk dat de gevolgen rampzalig zijn!
Duizenden beroertes en hartontstekingen en zij kijken de andere kant op bang voor hun baantje en hypotheek en de reactie van de criminele bende die deze vaccins promoot!
Deze “vaccins” helpen in ieder geval niet tegen besmetting of besmettelijkheid.
Ze veroorzaken volgen Pfizer een lijst van 8 pagina’s bijwerkingen waaronder de apenpokken!
Zo kan je dus levenslang blijven spuiten, wat ook de bedoeling is van Big Farma.
Het wordt tijd dat we wakker worden en orde op zaken gaan stellen anders is het nu het einde van de mensheid zoals we die kenden en worden we allemaal aan het internet gekoppelde slaven van de elite!

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
2 jaren geleden

Het is zo maar t kan ook anders zijn, typische d666 prietpraat wetenschap!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Kunnen we niet onderhand echte wetenschappers inschakelen?

Ron
Ron
2 jaren geleden

Marion Koopmans mogen ze van mij terug sturen naar de HEL want daar hoort ze thuis.
Madam is zelfs ook in wuhan geweest dan weet je genoeg.
Het zal je vrouw of moeder maar zijn.

koko
koko
2 jaren geleden

dat mens is dus gewoon een moordenaar want ze weet donders goed dat er niks aan de hand is , eerst ziek worden van het wattenstaafje dan het vaccin en dan dood , het is ondermeer haar schuld en ze zal de straf ervoor krijgen.

el boon
el boon
2 jaren geleden

Nieuw plan stikstofaanpak zonder veestapelkrimp’ verder lezen?

el boon
el boon
2 jaren geleden

op deze site en de telegraaf wordt uitgelegd, dat stikstof gereduceerd kan worden zonder dat er ook maar 1 koe of varken moet verdwijnen…..Nieuw plan stikstofaanpak zonder veestapelkrimp’ verder lezen? Een verkleining van de veestapel is niet nodig om een flinke stikstofreductie bij de landbouw te realiseren. Voer- en mestmaatregelen kunnen de landbouw helpen om ammoniak nog verder te reduceren. Dat concluderen stikstofprofessoren Han Lindeboom en Johan Sanders in een nieuw plan om de stikstofcrisis in Nederland op te lossen. Ook meer inzet op natuurbeheer wordt als oplossing genoemd.
Han Lindeboom en Johan Sanders, allebei voormalig lid van de Focusgroep Stikstof binnen D66, hebben woensdag een nieuw plan gepresenteerd met de naam ‘Kritische kanttekeningen bij de Nederlandse aanpak van de stikstofcrisis en handreikingen voor oplossingen’, die een aanvulling is op het rapport ‘Hoe komen we uit de stikstofimpasse in Nederland?’.

Nojojo
Nojojo
2 jaren geleden

De hele zever Corona moet stoppen.Steek die miljoenen, die nu uitgegeven/weggegooid worden aan de corona-reclame makers, de vet betaalde liegende virologen en de rest van de leugenaars , in de echte zorg. Onze overheid is onze vijand onthouden aub

Lannie
Lannie
2 jaren geleden

Er is/was geen ene hol aan de hand en dat weet dat wijf zelf ook

Willem
Willem
2 jaren geleden

Dat wijf is zo corrupt als de tyfus !! Misschien moet daar eens onderzoek naar komen !!

Kees
Kees
2 jaren geleden

Als dierenarts was het al niets nu…. nog steeds niet.
laat haar gaan werken bij een schoonmaak bedrijf dan komt er misschien
nog iets van haar terecht.

Daketh
Daketh
2 jaren geleden

Een mislukte pannekoek

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
2 jaren geleden

De eerste kamer eist meer zeggenschap.
Maar wat gebeurt er als ze die niet krijgen?
Ook kwam ik een bericht tegen dat er vele ongekozen burgemeester kritisch zijn om van de tijdelijke wet een permanente wet te maken.
En wat gaan deze burgemeesters doen doen als de wet permanent wordt?
Nou de uitslag daarover is al bekend, want wanneer de Overheid komende herfst weer maatregelen gaan invoeren dan zijn het dezelfde burgemeesters die het beleid uitvoeren en handhavers en politie opdracht geven om te handhaven.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
2 jaren geleden

Ik zeg het nog maar eens: Marion Koopmans schreef mee aan de ‘Drosten paper’, het leugenachtige artikel dat de hele coronaplandemie een wetenschappelijke sausje moest bezorgen. Bovendien is ze verantwoordelijk voor manipulatie van de de PCR-test, uitgevoerd in het laboratorium van de Erasmus Universiteit in Rotterdam. De oude wijsgeer draait zich om in zijn graf. Vraag George Webb, rondreizend onderzoeker, maar eens wat er verder nog in dat lab gebeurt.

Marrob BE
Marrob BE
2 jaren geleden

Gevaarlijk trut.

Jojo
Jojo
2 jaren geleden

Laat ze helemaal wat anders gaan doen…boerin worden of zo..

Mars
Mars
2 jaren geleden

Een viroloog die zelf zegt veel niet weten weet niets en waarschijnlijk niet eens dat een pan een bodem heeft.

Ik zie alleen maar clowns die allemaal een zooitje onzin lullen en allemaal om de hete brij heen draaien.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Zou best kunnen dat ze al aan het dementeren is.
Ze zegt steeds hetzelfde.

Pien
Pien
2 jaren geleden

0 aandacht waard

Hans van Straaten
Hans van Straaten
2 jaren geleden

Pak een bezem en vlieg weg muts.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
2 jaren geleden

weg met deze corrupte vogelverschrikker

Lucie
Lucie
2 jaren geleden

“Ga koken mens” zou Pim Fortuyn zeggen.

mark
mark
2 jaren geleden

Grafdelver, dat lijkt me echt precies iets voor haar..!

Mattie
Mattie
2 jaren geleden

Zij voorspelt een niet te voorspellen voeus ???
Laat mij raden: APENPOKKEN

politiek profeet
politiek profeet
2 jaren geleden

virologen-strontologen-psychologen-politicologen…hebben veel gemeen….ZIJ ALLEN LOGEN!

Dingerydoo
Dingerydoo
2 jaren geleden

Het virus is niet het probleem. Het probleem bestaat alleen in een computermodel. Misschien een virusscan doen?

nico
nico
2 jaren geleden

De lekkerste en makkelijkste bakrecepten vind je bij Koopmans!

ape.c-age
ape.c-age
2 jaren geleden

ARBEIDEN ZULLEN DIT SOORT PERSONEN!!
Keihard arbeiden…..op hun knieën voor een hongerloontje.

Malion
Malion
2 jaren geleden

Nee hé gaan we weer beginnen… niet het najaar en winter al die koppen steeds weer in het nepnieuws, bijna iedereen zegt, oh nee ik trap er niet meer in en er komt geen enkele prik nog mijn lijf in.
Kunnen ze de beelden van die Covid promoters onherkenbaar maken aub!.

EdwinK
EdwinK
2 jaren geleden

Marion…nig steeds op zoek naar het vleermuisje

Liefde. madeliefje
Liefde. madeliefje
2 jaren geleden

Geld en macht tot nu gewonnen van WELZIJN ,dwars zitten van de burger is een spel geworden,overbevolking is niet meer te handhaven,boeren worden ingekort ,mensen beginnen op straat te slapen,er worden tentjes neer gezet,hoe is dat als de winter er aan komt, alle regeringen moeten aangepakt worden zij zijn de schuldigen,dat zijn de raddraaiers.

john
john
2 jaren geleden

Viro Heks

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

het is inmiddels wel duidelijk, dat de wijsheid niet te vinden is op Twitter.

Joris
Joris
2 jaren geleden

Snelheid is absoluut geen issue. Ondanks het feit dat Rob Elens zijn patienten zag sterven voordat hij HCQ voorschreef bij een zorgvuldig gekozen groep patienten, moest hij daarmee stoppen van de Inspectie en van Ab Osterhaus. Daarna stierven ze wederom. Dat was geen argument, bij Op! in mei 2021 moest Elens eerst maar eens dubbelblind onderzoek afwachten van Osterhaus.

Dat patienten onder je handen sterven mag kennelijk geen argument zijn om te proberen buiten de bestaande protocollen om te proberen je patienten te redden..

beltram
beltram
2 jaren geleden

alle maal van die marionetten die denken dat ze heel wat zijn

Henri
Henri
2 jaren geleden

Wanneer ergens ter wereld er rechters tot vervolging van dit soort misdadigers overgaan, komt zij ook aan de beurt.
Daar gaat Reiner Fuellmich voor zorgen.

Lisa
Lisa
2 jaren geleden

Die criminele wijf moet achter de tralies

Case
Case
2 jaren geleden

Ach ja, ze was al ff niet in het nieuws geweest dus het was weer de hoogste tijd…

mike
mike
2 jaren geleden

ik zou mn hond er nog vanaf trappen!

Back to top button
132
0
We lezen graag je reactie!x