Mens en Dier

John McAfee, opgepakt na het uitdagen van de Deep State, dood gevonden in cel

Help ons door dit artikel met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

John McAfee, de man achter het beroemde antivirussysteem, is in Spanje dood gevonden in zijn cel. Dat heeft het Catalaanse ministerie van Justitie gemeld. Hij was 75 jaar oud. Het nieuws over zijn dood komt op de dag dat bekend werd dat hij aan de Verenigde Staten uitgeleverd mag worden.

De softwaremaker werd in oktober in Barcelona opgepakt. Volgens El Mundo heeft hij ‘zelfmoord’ gepleegd. Alle wijst daarop, aldus de krant.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De zakenman publiceerde in juli vorig jaar een video waarin hij de zogenoemde Deep State uitdaagt. Een week later werd er een arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd en werd hij gearresteerd in Spanje. Minder dan een jaar later is hij dood gevonden in zijn cel.


De Deep State is nauw verweven met de Amerikaanse overheid en mensen die ervoor werken, kunnen niet worden ontslagen, zei McAfee. “Is er een Deep State? Ja! Kunnen we die mensen ontslaan? Nee! Kunnen presidenten ze ontslaan? Nee!” Politieke partijen kunnen de Deep State niet beïnvloeden, benadrukte hij. “De Deep State bestuurt Amerika. Word wakker, mensen.”

Op 15 oktober twitterde hij dat hij vrienden had in de gevangenis en dat het eten lekker was. “Alles gaat goed. Als ik mezelf ophang zoals Epstein, weet dan dat het niet mijn schuld is.”


In 2019 liet hij deze tatoeage zetten, voor het geval hij ooit zou worden ‘gezelfmoord’:


[Zero Hedge]

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 50 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

28 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Hij is dus gewoon omgelegd door de Cabal.

Herman R
Herman R
4 jaren geleden

Dus ook vermoord….!?

HollandaLibre
HollandaLibre
4 jaren geleden

Triest…

rc...
rc...
4 jaren geleden

Vergezelfmoord

René
René
4 jaren geleden

sorry to hear this about John McAfee, R.I.P.
en ja er is een DEEP State, dat moge duidelijk zijn, hoe diep verweven in? geen idee, diep lijkt me zo het er aan toe gaat, maar ook zo John het beschrijft.
zo zo triest, maar hoe krijg je ze weg? niet met een bloemetje…of legaal… zij zijn er ook niet legaal, dus waarom niet keihard ‘illegaal’ tegen dat soort optreden, ze stoppen pas als ze niet meer op deze planeet rond lopen.

Oleehop
Oleehop
4 jaren geleden

Hoogste criminaliteit. Zelfs Spanje wordt door deep state aangestuurd net zoals de rest van de wereld.

Geraldine
Geraldine
4 jaren geleden

Een vreselijke wereld waarin we met zn allen zijn terechtgekomen, maar… hopelijk niet lang meer.

zandman
zandman
4 jaren geleden

Deze Patriot is vermoord in opdracht van de onzichtbare bankiers.
Hoe kunnen deze criminelen hun eigen kinderen in de ogen kijken.???

Edwin
Edwin
4 jaren geleden

Wow. Schokkend. JMcAfee was geen lieverdje en controversieel. Heb behoorlijk wat docu’s van hem gezien. Lijkt me absoluut niet iemand die op deze manier ‘vrijwillig’ uit het leven stapt.

Annette
Annette
4 jaren geleden

John McAfee is zeker niet de eerste, die opgeruimd is door de deep state. Velen gingen hem helaas al voor. De deep state bestaat uit figuren (kan de naam niet uit mijn mond krijgen) die zó omgaan met tegenstanders. Je bloed gaat er in ieder geval van koken.
Kunnen jullie je nog herinneren HOEVEEL tegenstanders van Hillary Clinton een aantal jaren geleden uit de weg werden geruimd? Dat was dan zogenaamd toevallig: hartstilstanden, auto-ongelukken en natuurlijk “zelfmoorden”.
De macht van dit tuig is, zo het schijnt, NOG onbeperkt.
Voor John McAfee is het helaas te laat. Dat hij moge rusten in vrede!

Ertje
Ertje
4 jaren geleden

word in de MSM ook weer complotgek weggezet natuurlijk!

Tungsten
Tungsten
4 jaren geleden

een wakkere man en niet de domste zo te horen.. maar wel dom/moedig genoeg om de diepstate uit te dagen

mike
mike
4 jaren geleden

Rosa Koire is helaas een maand geleden ook overleden als gevolg van longkanker.

Zij heeft veel informatie gedeeld over VN Agenda ’21 / ’30.

Er wordt veel over gespeculeerd of het wel een natuurlijke dood was.

Het is bekend dat men met black magic een longontsteking kan veroorzaken. Dit schijnt één van de makkelijkste aandoeningen te zijn die men van een afstand kan veroorzaken. Hoe moeilijk zou het dan zijn om longkanker te veroorzaken?

Bezorgde burger
Bezorgde burger
4 jaren geleden

Jammer dat John McAfee dood is. Hoe is dat gebeurd en wat was de al dan niet fake aanklacht?-Ik ben gestopt om Amerikaanse antivirus te gebruiken.
Wij leven ook al in de deep state:
Hoeveel mensen zijn zo dom om nog steeds hotmail, livemail, gmail google of microsoft producten te gebruiken? Er zijn zat alternatieven.
Hoeveel domoren communiceren nog via facebook, twitter, whatsapp of gebruiken onedrive. Verdiep je in onionshare.
Dat politici dit nog gebruiken is landverraad, onze geheimen gaan via anderen. Overheden gebruiken ook graag deze onacceptabele media, omdat dan censuur van hen gevraagd kan worden en zij dan hun handen kunnen wassen in onschuld.
Vrijheid is offline (ontmoeten, cash, tor), digitaal wordt onherroepelijk dicatatuur (06 nummer opgeven, email verstrekken, social media gebruiken, digitale overheid).

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

John McAfee didn’t kill himself.

wappie
wappie
4 jaren geleden

iedereen die tegenspreekt wordt opgeruimd. Hij zegt 31 Tb info te hebben verzameld in de loop der jaren….hoe komt hij aan zoveel informatie?

Oleehop
Oleehop
4 jaren geleden

Ben benieuwd of die 31terrabyte ook bij mensen terecht zijn gekomen die er ook wat mee kunnen doen. Hij had een tattoo laten zetten op zijn arm met het woord whackd in geval hij dood aangetroffen zou worden.

Bart
Bart
4 jaren geleden

Er is een Q gepost op zijn Instagram net na zijn dood en er gaan geruchten op dat hij een deadman switch had voor het geval

Elise
Elise
4 jaren geleden

Sterrenbeeld Maagd, daar zijn er al vele bekenden van opgeruimd. Dit teken doet het nooit zelf. Niet voor niks een aarde teken. Strijdbaar, maar toch altijd oprecht blijven. En dat werkt niet in deze wereld.

robert
robert
4 jaren geleden

hij deed een epsteintje 😉

Willem
Willem
4 jaren geleden

Sneu
Maar niks, werkelijk niks, is wat het lijkt momenteel.

Er vinden grote offers plaats. Maar de deepstate heeft zijn eigen ondergang in gang gezet. Geen weg terug. En deze keer gaat het ons allen aan.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Hij is overleden aan een slagaderlijke bloeding nadat hij zelf zijn rechterarm had afgezaagd met een scheermesje. Ja, die arm met die tattoo. En die is per ongeluk door een arts meegenomen en verbrand.

Frances
Frances
4 jaren geleden

“Vakkundig” opgeruimd.

Eppo
Eppo
4 jaren geleden

John McAfee is gisteren dood in zijn Spaanse cel aangetroffen. De oprichter van de virusscanner die zijn naam nog draagt, was opgepakt vanwege belasting ontduiking. Als Amerikaan moet hij al zijn inkomsten, waar ook in de wereld in de VS opgeven. Hij weigerde dat. Toen duidelijk werd dat Spanje hem aan de VS zou uitleveren koos de 75 jarige McAfee voor zelfmoord.

Dit soort reacties lees ik nu al in de MSM

Back to top button
28
0
We lezen graag je reactie!x