Een voormalig medewerker van NASA zegt een 2,7 meter lang buitenaards wezen te hebben gezien in één van de Amerikaanse spaceshuttles. Hij keek naar eigen zeggen toe hoe het wezen een gesprek voerde met astronauten.
Diverse UFO-websites beweren dat dit onomstotelijk bewijs is voor een wereldwijde samenzwering waarbij onze leiders in het geheim samenwerken met aliens. Anderen zijn daar minder zeker van, zo meldt de Britse krant Metro.
Clark C. McClelland doet de uitspraak in een video die onlangs is opgedoken door de paranormale nieuwssite Inquisitr. Hij beweert 35 jaar voor NASA te hebben gewerkt, onder meer aan het Apolloprogramma.
Er is fotomateriaal van McClelland in een spaceshuttle en er is nog niemand geweest die heeft gezegd dat de man niet voor NASA heeft gewerkt. Hij volgde een spaceshuttlemissie vanuit het Kennedy Space Center, toen hij iets zag wat er niet hoorde te zijn: een slanke alien die in de vrachtruimte van de spaceshuttle een gesprek voerde met twee astronauten.
Hij zegt in de buurt van de spaceshuttle ook een buitenaards schip te hebben gezien. McClelland: “Ik herken een alien of een buitenaards schip gelijk. Ze zijn hier op aarde, ze leven onder ons. Ze zitten mogelijk zelfs in verschillende van onze aardse overheden.”
Meer informatie over McClelland is te vinden op zijn website Stargate Chronicles.
[Metro]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts neemt voor en na coronaprik bloedtests af: ‘Mijn mond viel open’
VIDEO: “Vertrouw Wikipedia niet!”
Ongewoon vaartuig zorgt voor golf van UFO-meldingen in Kansas
Beklemmende angst verdwijnt als sneeuw voor de zon met deze controversiële methode
Manifest: ‘Nu is het moment gekomen om de vijandige elite van nepleiders en nepautoriteiten te verwijderen’
Babysterfte schiet ‘plots’ omhoog in Schotland, overheid stelt onderzoek in
Rond de plek van de grootste kernramp ooit wemelt het van de wilde dieren
Documenten: CIA bespioneerde Marsbewoners door middel van buitenzintuiglijke waarneming
Analist: “Buitenlandse inlichtingendiensten mogelijk achter aanslagen in Parijs”