Miljardair Bill Gates en het Serum Institute of India, de grootste vaccinproducent ter wereld, zijn in India aangeklaagd wegens vaccinmoord. Een 23-jarige man overleed kort nadat hij de prik had gehaald. Het gaat om de eerste vaccinmoordzaak ter wereld.
De eiser wil Gates, diens partner Adar Poonawalla en andere overheidsfunctionarissen en leiders laten vervolgen wegens de moord op een 23-jarige man, die is overleden door vaccinatie, meldt de Indian Bar Association, een groep advocaten.
Trombose
De man nam het vaccin Covishield (AstraZeneca) en geloofde dat het veilig was. Een commissie van de Indiase overheid heeft sindsdien vastgesteld dat de dood van dr. Snehal Lunawat is veroorzaakt door bijwerkingen van het Covishield-vaccin. De man kreeg na de vaccinatie trombose.
De eiser wil omgerekend 120 miljoen euro schadevergoeding. Ook wil de persoon dat Gates en anderen worden onderworpen aan een leugendetectortest.
Het Serum Institute of India ontving afgelopen jaar geld van de Bill & Melinda Gates Foundation om het Covishield-vaccin te testen in India.
I would like to thank @BillGates, @gatesfoundation, @GaviSeth for this key partnership of risk sharing and manufacturing of a 100 million doses, which will also ensure equitable access at an affordable price to many countries around the world. https://t.co/NDmpo23Ay8 pic.twitter.com/jNaNh6xUPy
— Adar Poonawalla (@adarpoonawalla) August 7, 2020
Nog veel meer rechtszaken
Hopelijk volgen er nog veel meer rechtszaken over de gevaren van de experimentele coronaprikken en worden mensen die beweerden dat ze ‘veilig en effectief’ zijn verantwoordelijk gehouden, schrijft website Infowars.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







Pepijn van Houwelingen: dit is wat ze u niet vertellen over het World Economic Forum
Kijken: Meteoor explodeert boven Siberische stad en verandert nacht in dag
Generaal wil Westen en VN om de oren slaan met bewijzen van samenwerking tussen Amerika en IS. Dit ontdekte hij
Politiegeweld Catalonië is voorproefje van politieke onderdrukking in EU. Europarlementariër trekt van leer in deze video
De geheimen van vaccins (video)
Rutte krijgt er na alles als afstraffing 3 zetels bij: ‘Is dat Stockholmsyndroom, toch op hem stemmen?’
Managing director World Economic Forum klaagt over kritiek op World Economic Forum
New York Times, CNN en andere brengers van nepnieuws niet welkom in Witte Huis
17.000 artsen eisen: stel verantwoordelijken coronaramp aansprakelijk voor schade