UFO

Trump over UFO Disclosure: we hebben ‘zeer interessante’ documenten gevonden die ‘zeer binnenkort’ worden vrijgegeven

Help door dit met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

Tijdens een bijeenkomst in Phoenix, Arizona, heeft president Donald Trump aangekondigd dat de eerste documenten uit een Pentagon-onderzoek naar UFO’s – tegenwoordig aangeduid als unidentified aerial phenomena (UAP’s) – “zeer binnenkort” openbaar worden gemaakt. De uitspraak kwam vrijdagavond tijdens een bijeenkomst in Dream City Church, georganiseerd door Turning Point USA.

Trump zei dat hij het onderwerp bewust aansneed voor dit publiek. “Ik weet dat jullie hierin geïnteresseerd zijn,” verklaarde hij, verwijzend naar de populariteit van UFO-theorieën in de staat Arizona. Tegelijkertijd hield hij zelf enige afstand: “Ik weet niet of ik dat ben,” voegde hij eraan toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Volgens de president heeft hij recent overleg gehad met minister van Defensie Pete Hegseth over het vrijgeven van de onderzoeksresultaten. Hij sprak van “zeer interessante documenten”, maar gaf geen inhoudelijke details. Wel benadrukte hij dat de eerste vrijgaven op korte termijn worden verwacht.

De aankondiging past binnen een bredere belofte die Trump eerder dit jaar deed. In februari stelde hij dat hij overheidsinstanties opdracht zou geven om dossiers rond UFO’s, UAP’s en mogelijk buitenaards leven te inventariseren en openbaar te maken.

De aandacht voor onbekende luchtverschijnselen is de afgelopen jaren sterk toegenomen in Washington. In 2023 nam het Amerikaanse Congres de Unidentified Anomalous Phenomena Disclosure Act aan, met als doel meer transparantie te creëren rond dit soort waarnemingen. Daarnaast richtte het Pentagon het All-Domain Anomaly Resolution Office (AARO) op, dat zich bezighoudt met het systematisch onderzoeken van onverklaarde incidenten in het luchtruim, op zee en in de ruimte.

Zowel wetgevers als defensiefunctionarissen dringen sindsdien aan op meer openheid. Met zijn aankondiging speelt Trump in op de groeiende publieke fascinatie voor het onderwerp. Wat de beloofde documenten precies zullen onthullen, blijft vooralsnog onduidelijk.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 31 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

57 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Locke
Locke
10 dagen geleden

Laat mij raden wat in die documenten staat. Jullie zijn verstandelijk blijven hangen en 3000 jaar achter in tijd. En het lijkt ons een goede zaak om BBB te volgen want wij willen jullie vergiftigde Woke shit hier boven in het Universum niet.

Snappie
Snappie
10 dagen geleden

De Kennedy files , area51 , de alaska scam in de jaren 50 , de epsteinfiles, de 911 wtc scam complot , nu weer de vliegende bollywood show en hoe zit het met de verdwenen maanlanding files , allemaal fake shit.
Zand strooien om de werkelijkheid te verbloemen.

Rotjuh
Rotjuh
10 dagen geleden

Hij geeft alles vrij als het maar niet over de beelden en documenten van Epstein gaat… datbis lastiger uit te leggen dan het mis of gebruik van “jonge” vrouwen. Ik denk DATbzijn kop gaat kosten.

Gino
Gino
10 dagen geleden

Zei je over de appstein files ook..en..en .en .

van buiten
van buiten
10 dagen geleden

Ga er maar op van uit dat onze planeet al is bezocht in al die miljarden jaren.
En ga er ook maar vanuit dat het Vaticaan en in het Jodendom nog veel meer wordt achter gehouden.

Judith
Judith
10 dagen geleden

Documenten vrijgeven???? Ja, daar is hij goed in, of toch niet?

Ernesto
Ernesto
10 dagen geleden

Ja, dat weten we… die documenten worden ook wel the Epstein files genoemd.

Cycle Maniac
Cycle Maniac
10 dagen geleden

Trump: ‘Hij die met gespleten tong spreekt’. Het zal wel iets [disclosure] met halve waarheden worden… Misschien dat ons prompt ook nog project Blue Beam wordt gepresenteerd…?

Ingmur
Ingmur
10 dagen geleden

Net zo binnenkort als de Epstein files?🙄

Etsaman
Etsaman
10 dagen geleden

Gaat hij de Annunaki geschriften van de Babyloniers vrijgeven?

lizard
lizard
10 dagen geleden

Nou meneer Trump ik zie ze nog niet vliegen.
Onze leiders weten wel hoe zij het klootjesvolk moeten amuseren(bezighouden).
Tik tak tik tak hé is het al weer 2030.

t vrijheid
t vrijheid
10 dagen geleden

Dikke zever laat je niet vangen. De echte reden voor deze hoax is gewoon om de joden hun gang te laten gaan.
 Trump zionisten joden Mossad Israel wereldoorlog 3
Trump wordt aangestuurd door de Mossad. Zeg maar gechanteerd. De Israëlieten begonnen de oorlogen in Gaza, Libanon en Iran.Trump die aan de macht wil blijven als president dient de geheime dienst (naar goed voorbeeld van de NAZI’s) van Israel te volgen als een schoothondje om te voorkomen dat zij hem onder de bus smijten en laten afzetten als meest schandelijke president in de Amerikaanse geschiedenis. Onze valse messias vrede prekend heeft zich dankzij zijn testosteron in de voet geschoten. Epstein wist het en heeft hem in deze gemanoeuvreerd. Epstein werkte in dienst van Zionistische EXTREEM RECHTSE Joden.
Het plan om iedereen tot slaaf van Satan (de god van het joodse volk) te maken.
Het lijkt misschien vergezocht, maar dat is het helemaal niet: eens je beseft dat de oorlog met Iran netjes de aandacht weghaalt van bij Epstein, Satan’s Little Helper, begin je zien hoe de diabolische cirkel zich perfect sluit.
Maak u namelijk geen illusies: Trump is net zo goed deel van het systeem als de rest van de cliënten van Epstein. Sterker nog: hij is een aanvoerder ervan, en dat weten we met absolute zekerheid sinds 13 juli 2024.
Toen heeft Trump voor de hele wereld een occult ritueel uitgevoerd waarmee hij zijn zelfgekozen en voorlopige status als slaaf, aangegaan tijdens zijn bekering tot het zionistische jodendom, na 7 jaar (2017-2024) definitief maakte.
Het plan om iedereen tot slaaf van Satan te maken.
Het lijkt misschien vergezocht, maar dat is het helemaal niet: eens je beseft dat de oorlog met Iran netjes de aandacht weghaalt van bij Epstein, Satan’s Little Helper, begin je zien hoe de diabolische cirkel zich perfect sluit.

Maak u namelijk geen illusies: Trump is net zo goed deel van het systeem als de rest van de cliënten van Epstein. Sterker nog: hij is een aanvoerder ervan, en dat weten we met absolute zekerheid sinds 13 juli 2024.

Toen heeft Trump voor de hele wereld een occult ritueel uitgevoerd waarmee hij zijn zelfgekozen en voorlopige status als slaaf, aangegaan tijdens zijn bekering tot het zionistische jodendom, na 7 jaar (2017-2024) definitief maakte.

het Beloofde Land loopt van de Nijl in Egypte tot aan de Eufraat in Turkije. Of, in Joaldaboths woorden: “Ik zal uw gebied vaststellen van de Rietzee tot aan de zee van de Filistijnen, en van de woestijn tot aan de rivier.”

Diezelfde God die zegt dat ze alle andere volkeren te onderwerpen hebben, en of te doden: “Van de steden van deze volken (…) zult gij niets dat adem heeft in leven laten.” Deuteronomium 20:16

Diezelfde God die zegt dat ze als natie vernietigd zullen worden als ze zijn wil niet uitvoeren. “De HEER zal u verstrooien onder alle volken, van het ene einde der aarde tot het andere.” Deuteronomium 28:64

Met andere woorden: de zionisten zijn niet gek. Ze zijn bang. Precies even bang als hun God, Joaldaboth ( de demiurg), die zélfs als godheid nog in grote mate afhankelijk is van hun aanbidding, en daarom hun totale onderwerping eist.

Mickey
Mickey
10 dagen geleden

2 woorden voor deze stuk stront…..fuuuuuucj yooooouuuuu! Niet meer niet minder!!!!

Tante Bertje
Tante Bertje
10 dagen geleden

Begin eens met die Epsteinfiles

Peter de groote
Peter de groote
10 dagen geleden

Hij vind altijd wat , hij moet gewoon alle zwart gelakte Epstein files vrijgeven met alle namen

Zara
Zara
10 dagen geleden

Ik heb alien of ufo nooit in de echte gezien.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
10 dagen geleden

Alles wat vrij wordt gegeven door de USA overheid is van A tm Z betreft inhoud niet waar.
Organisaties als Nasa, Usaf, organisaties die meer dan 60 jaar mensen belachelijk maakt en alles al 60 jaar afdoen als Venus of weerballooon wordt überhaupt nooit meer in vertrouwen genomen door het volk.

Ouwe Muts
Ouwe Muts
10 dagen geleden

Tuurlijk… 🤡 want als u állemaal eventjes naar links kijkt….

dan ziet u niet wat wij op rechts uitvreten! 😈

Henk Azie
Henk Azie
10 dagen geleden

Ik vraag me altijd af welke Trump er aan het woord is. Hij is aardig gekrompen in lengte, dit was vooral zichtbaar op de NATO vergadering in Den Haag. Het verbaast mij dat zijn kinderen hier niet op reageren, Melania schijnt te willen scheiden, indicatie dat Trump niet meer in leven is. Overigens was er in 1973 nieuws dat de jonge Trump bij een helicopter crash omgekomen was.
De VS is voor mij synoniem aan leugen en bedrog. Daarom zien is geloven.

Pieter
Pieter
10 dagen geleden

Ieder woord wat er uit de bek van die Antichrist komt is een leugen.

Dubito
Dubito
10 dagen geleden

Morgen gebeurt het.

https://www.youtube.com/watch?v=4iPafrGEJvo

Voor de boomers.

Henk
Henk
10 dagen geleden

Wel door hebben dat onder andere de covid plandemie, klimaatverandering veroorzaakt door CO2 en stikstof, migranten zijn asielzoekers, complete leugens zijn, maar wel de groene mannetjes van Mars agenda geloven. Onbegrijpelijk.

Rob
Rob
10 dagen geleden

Weer zo’n afleidingsmanoeuvre om de aandacht af te leiden….. van bv de Epstein documenten waar hij zelf ook in staat? Om dan vervolgens wederom met een hoop gelakte teksten en/of namen aan te komen? Zo lang we ze niet voor ons hebben staan om zelf te zien dat ‘ze’ er zijn zou ik persoonlijk zeggen ‘get a life’.Er is ook nog Project Blue Beam dus wie zegt dat eventuele gebeurtenissen echt zijn.

Ans
Ans
10 dagen geleden

Afleiding vvan de Epstein files!

Nog niet!
Nog niet!
10 dagen geleden

Zoals al voorspeld is door Jensbabba.
Tijd voor een Ufo Lockdown.

Waterdrager
Waterdrager
10 dagen geleden

Ach kijk toch eens, de fake alien invasion wordt er al in gemasseerd. De infrastructuur die de nep maanlanding decennia lang heeft opgebouwd ligt klaar voor gebruik. Meer dan 70 space agengies zijn sinds de jaren zestig opgetuigd en werkzaam met het McDonalds concept voor Nasa .En uiteraard zal de mainstream media met propaganda ingezet worden. Meer dan de helft van de wereldbevolking zal schreeuwen en eisen dat de wereld zich moet verenigen. Want de ruimtemannetjes hebben niets goed in de zin… pfffff. Het script voor alleenheerschappij, 1 autoriteit, over de wereld ligt uiteraard allang klaar om geïnstalleerd te worden. Maar blijf gerust juichen hoor voor het Artemis project. Wat natuurlijk niets anders is dan een continuering van een ongelooflijk massaal psychologisch indoctrinatie programma. Net zoals de maanlanding destijds en nooit is gestopt met deze nonsens als waar gebeurd te verkopen. En dit keer zal de techniek zich veel meer richten op hologram projecties en robotica. Hoe ver zullen ze het fascistische beleid erin gaan rammen en drammen? Zullen de ongelovigen gezien worden als collaborateurs of shapeshifters? We zullen het meemaken. Nu nog lachwekkend maar straks bittere ernst want dan is werkelijk alles mogelijk. 🫩👽

Leo
Leo
10 dagen geleden

Gewoon belachelijke waanzin en leugens! Trump en wie dan ook op deze Aarde heeft niets CONCREETS over buitenaards leven, Marsmannetjes of wat dan ook!
ZEKER: Buitenaards leven bestaat!!! En als dat bestaat dan lijkt mij het meest voor de hand liggend op een andere planeet en wel bij een andere ster dan onze zon, want hier in ons zonnestelsel weten we allang dat alleen op deez Aarde leven is (tja en wat voor leven haha). Maar de afstanden naar andere “bewoonde” planeten bedragen minimaal ettelijkelichtjaren of AE(Astronomische Eenheden) en naar andere sterren dan praten we over PARSECS! En -voor zover ik weet- zijn er nog géén andere intelligenties op andere planeten bij andere sterren in staat (net als wij) om lichtjaren te “overbruggen”.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
10 dagen geleden

Trap er niet in mensen. Trap er niet in. Allemaal afleiding van wat echt gebeurd in de wereld. Kom steeds meer tot overtuiging dat Trump gelijk al die anderen compleet nep is. Ze hebben het goed gespeeld om hem gekozen te krijgen voor het uitdelen van de genade klap richting verwezenlijking agenda 2030

roro 237
roro 237
10 dagen geleden

Alles wat uit de VS komt is gelogen en nep………..ook de vrouwen en mannen zijn nep!

henry
henry
10 dagen geleden

ja net zo als de Kennedy files en de Epstein files, allemaal een storm in een glas water.

Geen schaap
Geen schaap
10 dagen geleden

Afleiding van echte problemen die opspelen in USA ?

arie
arie
10 dagen geleden

In juni de Spielberg film disclosure day, in juli de aankondiging van Trump en in augustus zal de wereld niet meer hetzelfde zijn.

Joost
Joost
10 dagen geleden

Werdt tijd dat ze eindelijk eens alles naar buiten gaan brengen.

Er is een goede documentaire van Steven Greer te zien op YouTube.

lizard
lizard
10 dagen geleden

Ik heb er nog even over nagedacht.
Maar schijnbaar heeft Trump ook een G.O.D complex.
Hij ziet ons blijkbaar als zijn kleine kinderen die men tevreden moet houden met allerlei rare beloften.
Nou Trump surprise us en gooi die info direct naar buiten,en geen tonnen zwart gelakt papier.

Valt mij toch even tegen van die man.

Duivels
Duivels
9 dagen geleden

Ze verbloemen de waarheid toch weer net als met Jeffry Epstein

Hannes
Hannes
9 dagen geleden

Allemaal afleiding.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
9 dagen geleden

Gooi area 51 open en laat zien wat jullie al gemaakt hebben…het is weer zo een bulshit aankondiging “op naar 2030”.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
9 dagen geleden

We moeten op gaan staan en die familie,s gaan stoppen..goede chemtrail zondag gewenst😉

Jack
Jack
9 dagen geleden

Oh Hans, de aliens komen er aan !

Wat een bull shit….

Wenske
Wenske
9 dagen geleden

Allemaal afleiding om de mens slapende te houden! Brood en spelen.. “it’s a strange game the only winning move is NOT to play….!!!”

malion
malion
9 dagen geleden

Wat nu openbaar gemaakt gaat worden, daar is al heel veel informatie over naar buiten gekomen. Vele onderzoekers hebben zich door de jaren heen aangediend, door lezingen te geven met foto’s en documenten van jaren geleden tot nu.
Het is allemaal al voorbijgekomen via de alternatieve media, voor mensen die het willen en kunnen zien.
De rest lacht alles weg; het zal wel met hele kleine beetjes worden verteld, omdat er steeds gezegd werd: het volk kan het niet aan. Wat een hoogmoed.

IER
IER
9 dagen geleden

Pas op, UAP’s bestaan en dat is ook inmiddels bevestigd door de overheid van de VS zelf. De buitenaardse culturen gaan echter geen contacten aan met werelden die hun eigen nest bevuilen zoals de aarde. De overheden hier zullen de buitenaardse culturen gebruiken als middel voor het zoveel mogelijk loslaten van het bestaan van God, zodat de weg helemaal open is voor de anti Christ. Dat iedereen zich voorbereidt op de waarschuwing.

Mike
Mike
9 dagen geleden

Oh ja, “zeer binnenkort”… Zemoeten namelijk eerst alles zwartlakken.

4877
4877
9 dagen geleden

dat “zeer binnenkort”speelt al een jaar

Dick
Dick
9 dagen geleden

Zodra een meerderheid kennis gaan opdoen over. De annunaki. Katchina s. Puma punku, non madal, veracocha, baalbek, gōbekle tepe etc etc. Dan zullen de oorlogen verleden tijd zijn.

de leugen regeert
de leugen regeert
8 dagen geleden

Afleiding de leugen regeert

R. Chuzzlewhit
R. Chuzzlewhit
8 dagen geleden

De hoax is inmiddels zo gigantisch groot, en die groeit nog dagelijks verder. Het absolute stilzwijgen rond de Nazi “Rundflugzeug”programma’s eind jaren dertig Treft me vooral: operation High Jump, Neu Schwabenland…….en dat was dan zo lang geleden….de leugen regeert nog steeds volop, maar vertoont al scheurtjes en ezelsoren….tussen de besodemietering is nog info te vinden die de zaken aan elkaar knoopt….de mens mag zich opnieuw oriënteren……succes iedereen !

Sdl
Sdl
6 dagen geleden

I am interested mister Trump. What do we know about them?

Back to top button
57
0
We lezen graag je reactie!x