De Verenigde Naties en Clinton Foundation gebruiken een oude Amerikaanse basis in Panama om illegale migranten te voorzien van alles wat ze maar nodig hebben om de oversteek naar Amerika te maken.
Dit is een georganiseerde mensensmokkeloperatie die wordt gefinancierd door de Clintons, stelt voormalig advocaat en commentator Rogan O’Handley. “Is dat geen landverraad?”
De basis, die voorheen door het Amerikaanse leger werd gebruikt om het Panamakanaal te beschermen, bevindt zich in Panama-Stad. Jimmy Carter gaf de basis weg, waarna de VN en diverse ngo’s de boel overnamen.
Former US Army base in Panamá transformed into leftist NGO hub, housing many of the organizations that are aiding the invasion of America! The United Nations, OIM and the rest of these leftist NGOs need to be defunded and investigated for their role in the largest human… pic.twitter.com/H05SNZPuTR
— Ben Bergquam – Real America’s Voice (RAV-TV) News (@BenBergquam) April 11, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zo smerig zijn deze organisaties
Het zijn organisaties die illegale migranten condooms en voorbehoedsmiddelen gaven voordat ze de Darién overstaken naar Panama. Ze weerhouden mensen er niet van om de oversteek te maken, maar geven mensen condooms en voorbehoedsmiddelen, waarna ze onderweg verkracht worden.
Zo smerig zijn deze organisaties, zegt Ben Bergquam, die afreisde naar Panama om opnames te maken op de basis. “Ze doen alsof ze goedaardig zijn, maar het enige wat ze doen, is profiteren van menselijk leed.”
Tragedie
Op de basis is Unicef vertegenwoordigd, evenals het Bureau van de Hoge Commissaris van de Verenigde Naties voor Vluchtelingen en de Clinton Foundation.
Er moet geen geld meer naar deze organisaties gaan, benadrukt Bergquam, die spreekt van een tragedie. Ook moeten ze volgens hem worden onderzocht wegens hun rol in de grootste mensensmokkeloperatie uit de geschiedenis. “Er moet geen cent belastinggeld meer naar deze organisaties gaan.”






Mona Keijzer over ’toneelspel’ Rutte: ‘Het is eigenlijk niet te geloven’
Hartgezondheid gaat alarmerend snel achteruit: ‘Gelukkig zijn al die mensen wel gevaccineerd’
In Frankrijk is kritiek op mRNA-injecties voortaan strafbaar: tot 3 jaar cel en 45.000 euro boete
IJstijd blootgelegd in de Afrikaanse woestijn. Onderzoekers doen onverwachte ontdekking
93-jarige Holocaust-overlevende noemt eindeloze lockdowns ‘erger’ dan nazi-Duitsland
Verband tussen verzorgingsproducten en diabetes
Rob Elens handelde 4000 hulpvragen af en bijna iedereen is genezen, toch kreeg hij een fikse boete: ‘Vreselijk’
Duizenden artsen tekenen petitie om COVID-19-vaccins op te schorten vanwege afschuwelijke bijwerkingen
Twee UFO’s schieten langs helikopter tijdens reddingsoperatie. Hoe is dit te verklaren?