Journalist en schrijver Kurt Nimmo verwacht niet dat de eventuele veroordeling van kindermisbruiker en miljardair Jeffrey Epstein zal leiden tot de ontmaskering van hoge politici.
“Zelfs al worden er namen genoemd, dan nog zal een crimineel als Bill Clinton never nooit worden aangeklaagd wegens het verkrachten van minderjarigen en in de bak belanden,” aldus Nimmo.
Hij merkte op dat Clinton nog veel meer misdaden op zijn naam heeft staan, waaronder ‘het bombarderen van voormalig Joegoslavië, het doden van honderden onschuldige mensen, waaronder kinderen, en het levend verbranden van mannen, vrouwen en kinderen in Waco’.
Onaantastbaar
Nimmo stelt dat al langer bekend is dat Bill Clinton een seksueel roofdier is, maar dat het bewijs nog niet heeft geresulteerd in aanklachten.
“Zowel Bill als zijn vrouw staan boven de wet en zijn min of meer onaantastbaar,” zei Nimmo.
Hij wees erop dat de media de politieke en financiële elite beschermen.
Zo werd in de jaren tachtig een kinderprostitutienetwerk opgerold in de Verenigde Staten. In de media werd gesproken van het grootste pedofilieschandaal in de Amerikaanse geschiedenis. Er waren onder meer een aantal Amerikaanse politici bij betrokken.
Hoax
Na de onthullingen werd het al snel stil in de media. Mensen die erover spraken werden gezien als complotgekkies.
Op Wikipedia wordt verwezen naar een artikel in de New York Times, die het schandaal omschreef als een ‘hoax’.
“Er is genoeg bewijs dat de Amerikaanse overheid de grootste criminele organisatie ter wereld is,” benadrukte Nimmo.
Maffia-achtige manier
“Zij is betrokken bij drugshandel, financiële manipulatie en massamoord, van Vietnam tot Irak,” zei hij.
“De mensen die verantwoordelijk zijn voor deze misdaden zijn nooit berecht, en dat zal ook nooit gebeuren zolang het huidige systeem op een maffia-achtige manier opereert,” voegde hij toe.
Nimmo verwees naar Deborah Jeane Palfrey, die ook wel de ‘DC Madam’ werd genoemd.
Hetzelfde lot
Zij zou onder meer contacten hebben onderhouden met John McCain, Dick Cheney en andere hoge politici.
Ze werd in de tuin van haar moeder dood gevonden met een touw om haar nek. Zelf had ze gezegd dat ze nooit zelfmoord zou plegen.
Nimmo verwacht dat Epstein hetzelfde lot zal wachten als hij zijn mond opendoet.
Ann Coulter Thinks Epstein Had A “State Sponsor” & Was Running A “Blackmailing” Operation https://t.co/8baUEI4jIc
— Tea Party (@TeaPartyOrg) July 9, 2019
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Peter Stassen blaast Staat omver in rechtszaal: ‘Deze Great Reset, dat voorspel ik u, gaat u niet lukken’
Rutte gezien als beste premier, aldus wc-eend. ‘De propaganda moet door’
Het verzet groeit: Provinciale Staten van Zeeland vinden 2G en coronapas op werk helemaal geen goed idee
Parijs: politieagenten zetten helm af terwijl betogers juichen
‘Deze man gaat jouw leven tot een hel maken’: zo reageren mensen op straat op de komst van Timmermans
Het is zover: Duistere droom van Bill Gates om zon te dimmen komt uit
Zesde man op de maan: “Er zijn wel degelijk aliens gevonden in de UFO die bij Roswell crashte”
Bizarre openingsceremonie van Zwitserse Gotthardtunnel was ‘occult ritueel’
Pepijn van Houwelingen houdt vlammend betoog op de Dam: ‘De globalisten hebben ons land overgenomen’