Een aantal steden heeft zich aangesloten bij een globalistische klimaatorganisatie die bekendstaat als de ‘C40 Cities Climate Leadership Group’. Die groep heeft zich tot doel gesteld om in 2030 geen vlees en geen zuivel meer te consumeren en autobezit af te schaffen.
Daarnaast is het de bedoeling dat mensen maximaal drie nieuwe kledingstukken per jaar mogen aanschaffen en dat eenieder elke drie jaar één vlucht mag maken van ten hoogste 1500 kilometer, schrijft website The Federalist.
De dystopische doelen van C40 kunnen worden gevonden in het rapport ‘The Future of Urban Consumption in a 1.5°C World’, dat in 2019 is gepubliceerd.
Duizenden WEF-steden op aarde overwegen voor 2030 een verbod op vlees, zuivel en privebezit van auto’s!
Amsterdam en Rotterdam staan ook in dit rijtje!
In onderstaande video bespreken Willem Engel (@dancalegria) en Jeroen Pols (@JeroenPols) dit nieuws. pic.twitter.com/1bNw5AaMvf
— vdvehi (@vdvehi) August 29, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Amsterdam en Rotterdam
De organisatie wordt geleid en gefinancierd door de Democratische miljardair Michael Bloomberg. Talloze steden zijn aangesloten bij de organisatie. Onder andere Amsterdam en Rotterdam vinden we terug. Op de lijst staan ook 14 grote Amerikaanse steden, denk aan Austin, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, New Orleans, New York, Philadelphia, Portland, San Francisco, Washington DC en Seattle.
De media hebben nauwelijks ruchtbaarheid gegeven aan de doelen van de C40-steden. Mensen die er wel aandacht aan besteden, worden aangevallen door de zogenaamde ‘factcheckers’.
Overal zitten ze
Jurist Jeroen Pols ontdekte dat er ook veel Braziliaanse en Argentijnse steden op de lijst staan: Buenos Aires, Sao Paulo, Curitiba, Rio de Janeiro, enzovoorts.
“Overal zitten ze. ‘We penetrated the cabinets’, het is niet alleen dat geweest. Ze hebben al die onderlagen ook [gepenetreerd],” zei Pols.
Willem Engel voegde toe: “Dat zag je in Brazilië heel goed omdat alle gouverneurs duidelijk WEF waren en dan kan zelfs een president het tij niet keren.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze ‘zoekgeraakte’ sms’jes onthullen hoe bevooroordeeld en partijdig de FBI-onderzoeken naar Clinton en Trump zijn
28 december: kort geding tegen de lockdown – ‘Modellen RIVM staan mijlenver van de realiteit’
Windows 10 stopt met updates in 2025, wat te doen?
In een moestuin je eigen groenten en kruiden kweken kan iedereen. Doe jij het al?
Groot probleem voor Zelensky: Oekraïense burgers helpen Russische opmars te versnellen
Mensen zijn net schapen. Lees hier wat deze studie zegt over schapengedrag
Minister De Jonge krijgt stortvloed aan kritiek na interview: ‘Gevaarlijke en immorele despoot-in-de-dop’
‘Elk totalitair systeem gaat eerst failliet en dan op oorlogspad, zo ook de Europese Unie’
Witte Huis-woordvoerder verbijstert journalisten: “Ons doel is om Syrië te destabiliseren”