
Als er ontwikkelingen zijn rond de ramp met vlucht MH17 citeren de Nederlandse media vrijwel altijd het onderzoekscollectief Bellingcat van Eliot Higgins.
Dit is namelijk een zeer professioneel, onbevooroordeeld en objectief collectief, toch? Als iemand kritiek heeft op zijn Google Earth-onderzoeken komt de door de NAVO betaalde blogger met de volgende gedegen tegenargumenten: “Zuig aan mijn ballen.”
De Nederlandse media laten zo iemand het nieuws over MH17 bepalen. Er moet dus wel heel erg weinig animo zijn om de onderste steen boven te krijgen.
Verzinnen
Higgins hielp onlangs samen met een aantal andere door de NAVO betaalde individuen bij het opzetten van DinsinfoPortal, dat gericht is tegen ‘de desinformatiecampagnes van het Kremlin’.
“Dit gebeurt er wanneer de mainstream media ‘experts’ verzinnen om hun verhaal te ondersteunen,” schreef politiek analist en commentator Sharmine Narwani op Twitter.
What happens when mainstream media manufactures “experts” to support their narratives. False confidence eventually reveals a “novice” bug and the whole project implodes. This guy now thinks a major power needs to answer to him, lol. #Russia pic.twitter.com/Z0AczV7tLN
— Sharmine Narwani (@snarwani) June 12, 2018
Weigert
Eenieder die ook maar durft te twijfelen aan zijn analyse van beelden op Instagram wordt geconfronteerd met zijn MH17-expertise waar hij door de Nederlandse media zo om wordt geroemd: “Zuig aan mijn ballen.”
Met dit waterdichte argument zet hij critici gelijk schaakmat.
Geen wonder dus dat Higgins weigert een debat aan te gaan met emeritus hoogleraar Theodore Postol van het MIT over de vermeende gifgasaanvallen in Syrië.
Hij zou na één minuut al geen tegenargumenten meer hebben.
Foto: PM3 Wikimedia Commons
[RT]
Vreemde lichten boven nucleaire wapenopslag in Texas
Bericht over sjoemelende en manipulerende KNMI komt niet in de krant. Dit is de absurde reden
En u dacht dat u als stemgerechtigde burger de baas was in dit land. Wat u (waarschijnlijk) nog niet wist over koningen en banken
Premier Schoof negeert motie en gaat akkoord met nieuwe schuldenberg: ‘Dit is heel, heel slecht’
Koloniaal experiment: Maak kennis met de Amerikaan die binnenkort mogelijk minister-president van Oekraïne wordt
Trompetachtige geluiden vastgelegd in Hawaï. Is dit een teken van de apocalyps?
Bol, ‘de winkel van ons allemaal’, overlegt met de overheid over het plaatsen van waarschuwingslabels op boeken
Verontwaardiging over uitspraken Kaag: ‘Deze mevrouw helpt ons land finaal naar de knoppen’
VIDEO: Deense bioboer (79) runt boerderij op basis van stand hemellichamen en oerinstinct dieren