Er gaat bijna geen dag voorbij zonder dat blijkt dat iemand van het establishment een kindermisbruiker is.
Nu is bijvoorbeeld gebleken dat MI5 wist dat een onderzoek naar seksueel misbruik door de prominente Britse politicus Cyril Smith in de doofpot was gestopt, maar niets heeft gedaan.
Eerder werden oud-premier Edward Heath en een ex-aartsbisschop van Canterbury al genoemd in verband met kindermisbruik.
Niet haar taak
Documenten die MI5 heeft vrijgegeven laten zien dat de Britse hoofdaanklager tegen een krant had gelogen over de reden om Smith niet te vervolgen.
De veiligheidsdienst besloot de informatie niet openbaar te maken omdat het niet haar taak was om mensen te ontmaskeren die werden beschuldigd van pedofilie.
De politie van Wiltshire liet weten dat men oud-premier Heath ondervraagd zou hebben als hij nog had geleefd.
Op internet staan genoeg artikelen waaruit blijkt dat Heath ervan werd verdacht jarenlang jongens en jonge mannen te hebben misbruikt. De beschuldigingen zijn altijd weggewoven door het establishment.
Hand boven het hoofd
Een onderzoek naar het misbruik door bisschop Peter Ball van de Anglicaanse Kerk laat zien wat voor een corrupt en hypocriet zootje de religieuze tak van het Britse establishment is.
Gebleken is dat de ex-aartsbisschop van Canterbury George Carey samenspande om seksueel misbruik in de doofpot te stoppen.
Terwijl Ball 20 jaar lang jongens en mannen misbruikte, hielden zijn collega’s hem de hand boven het hoofd. Hij werd zelfs gesteund door een lid van de Britse koninklijke familie: prins Charles.
De Britse premier Theresa May weigert een onderzoek in te stellen naar seksueel misbruik in een kindertehuis in Noord-Ierland.
Aan het licht
Er is namelijk overvloedig bewijs dat MI5, MI6 en andere Britse inlichtingendiensten weten dat veel hooggeplaatste figuren uit het Britse establishment persoonlijk betrokken waren bij het misbruik, waaronder Lord Mountbatten, de oom van prins Charles.
Mountbatten liet de beruchte Jimmy Savile kennis maken met de royals. Savile werd nooit vervolgd, maar toch verkrachtte en misbruikte hij duizenden kinderen.
May weigert het onderzoek in te stellen omdat de connectie tussen pedofielen, MI6, MI5 en de royals dan aan het licht komt. Prins Charles omschreef Jimmy Savile vaak als één van zijn beste vrienden.
Dossier
Dit gaat al sinds jaar en dag zo. Wijlen parlementslid Geoffrey Dickens had een dossier over een hele reeks machtige en beruchte kindermisbruikers.
In 1981 ontmaskerde hij diplomaat Sir Peter Hayman als pedofiel. Hij is nooit aangeklaagd hoewel er meer dan genoeg bewijs was.
Een onderzoeker stuitte op een document dat in de jaren tachtig in handen was van minister-president Margaret Thatcher.
Verborgen
Het was een geheim document over Hayman en voorzien van handgeschreven briefjes van Thatcher waarop stond dat Haymans naam niet genoemd mocht worden.
Dickens overhandigde zijn dossier in 1984 aan toenmalig minister van Binnenlandse Zaken Leon Brittan. Veel later zou blijken dat Brittan zelf ook een pedofiel was.
Het establishment doet er al jaren alles aan om de waarheid verborgen te houden en zal dat zeker nog vele jaren blijven doen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Karskens fileert de NOS: ‘In tijden van corona de bevolking bedonderen, is journalistiek crimineel’
Holocaust, gruwelijke experimenten op mensen en Agent Orange. Dit zijn de bedrijven die de controle over de wereldvoedselproductie krijgen
Nieuwsuur gaf mijn woorden over MH17 verkeerd weer. Commandant onthult in dit interview wat het nieuwsprogramma wegliet
De Grote Reset: een nieuwe vorm van economische slavernij
De New Reality Show met Ed Vos over orbs en andere lichtfenomenen
In Ierland wordt een doodenge wet doorgedrukt en de hele bevolking is ertegen
488.030 Nederlanders spreken zich uit tegen coronaspoedwet: Grootste petitie ooit!
Boze Belgen klagen overheid aan om coronamaatregelen: ‘Georganiseerde uitroeiing van bejaarden’
Schop onze mannen eruit en stuur ze naar huis, we hebben ze hier nodig. Syrische vrouwen doen oproep aan EU