Complottheoretici denken dat een UFO ter grootte van Jupiter op de zon is gecrasht. Dat schrijft de Daily Mirror.
Beelden die door zonneobservatorium SOHO zijn gemaakt tonen een object in de buurt van het zonneoppervlak.
De Russische nieuwssite Pravda.ru omschrijft de UFO als een ‘doorzichtige groep ringen’.
Felle lichtflits
Hoewel velen geloven dat het object per ongeluk in botsing kwam met de zon, denken andere alien-jagers dat het een buitenaards ruimteschip is dat de zon gebruikt om te tanken.
Het object is naar verluidt net zo groot als de planeet Jupiter, zo wordt gezegd in een video die op YouTube is geplaatst door Paranormal Crucible.
Toen het enorme object in botsing kwam met de zon was er een felle lichtflits te zien. Wetenschappers hebben nog geen verklaring gegeven voor dit fenomeen.
Kabel
Eind vorig jaar stelden complottheoretici dat op beelden van de NASA ruimteschepen waren te zien die energie onttrokken aan de zon.
Op beelden was een witte vlek te zien die door middel van een kabel verbonden leek te zijn met het zonneoppervlak.
“Is dit een enorme UFO die zich voedt met zonne-energie?” vroeg YouTube-gebruiker Streetcap1 zich vorige week af.
[Mirror]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Argos haalt uitzendingen ritueel misbruik offline: voer voor ‘complotdenkers’
Rondvliegende stoelen in Frans spookhuis
Studie: Er zijn minstens twee verborgen planeten in ons zonnestelsel
Tweede Kamer mag MIVD-rapport over Oekraïens plan om Nord Stream op te blazen NIET inzien, zelfs niet vertrouwelijk
Gideon van Meijeren trekt van leer tegen viroloog Van Ranst: ‘Misselijkmakende en schadelijke propaganda’
Ons heelal groeit steeds sneller. Deze controversiële theorie verklaart hoe dit kan
De transhumane mens: Belgisch bedrijf implanteert chips bij medewerkers
Deze brief over de prikken tegen de vogelgriep kun je naar de bazen van het ministerie van Landbouw sturen
Grote vraagtekens bij vondst Jürgen Conings: ‘Dus die supergetrainde speurhonden hebben een lijk gemist?’