Een man uit Canada beweert op een NASA-foto van Mars een bunker met soldaten te hebben ontdekt. Voormalig journalist Andre Gignac stuitte aan de rand van de Endeavour-krater op de rode planeet op een ‘donkere vlek’.
“Ik stond verteld,” vertelde de 58-jarige Gignac aan Cryptozoology News. “In de krater is een enorm raam aangebracht. Achter het raam kun je een persoon zien staan.”
Hij claimt dat de ‘bunker’ mogelijk in verbinding staat met een nog grotere bunker. “Niet ver van de bunker staan raketten en structuren opgesteld in een cirkel,” zei Gignac.

“Er zijn al vaker bunkers gespot op NASA-foto’s,” zei schrijver Nigel Watson “In sommige gevallen zijn het schaduwen of is de resolutie te laag waardoor details verdwijnen. Er zijn ook mensen die beweren dat op foto’s van de Europese ruimtevaartorganisatie ESA bunkers staan. Volgens wetenschappers waren dat natuurlijke formaties.”
“Het is natuurlijk een fascinerend idee: mensen die in het geheim onder het Marsoppervlak leven en onderdeel zijn van een geheim ruimtevaartprogramma,” aldus Watson. “Een dergelijk project zou ongelooflijk veel geld kosten en lastig te verbergen zijn, maar toch denken velen dat dit gebeurt, in samenwerking met één of meerdere buitenaardse soorten.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Australië zet leger in om positief geteste mensen af te voeren naar quarantainecentrum
Rothschild helpt Oekraïne bij schuldsanering
Zo kun je zien of je iPhone stiekem een coronatracker is
Pentagon geeft ‘onder druk’ toe dat het tientallen biolabs in Oekraïne heeft ondersteund: ‘Alwéér krijgen we gelijk’
Glacier National Park haalt borden weg waarop stond dat gletsjers in 2020 zouden zijn verdwenen. Dit komt er voor in de plaats
Onteigening Groningen: BBB blokkeert boerenfamilie én deelt sneer uit
Timmermans houdt vorige rechtse regeringen verantwoordelijk voor aanhoudende woningtekort: ‘Ongelooflijk’
Verkiezingswinst Rob Jetten was marketingstunt: ‘Je kunt geen 10 nieuwe steden bouwen zonder 10 andere af te breken’
Deze extremistische sekte, die in Nederland tienduizenden leden telt, is zojuist verboden in Rusland