
Allison Mack, de voormalige Smallville-actrice die wordt beschuldigd van mensenhandel voor prostitutie en dwangarbeid, sloot zich 12 jaar geleden aan bij sekscult NXIVM. De Hollywood Reporter doet een boekje open.
Ze had als ‘meester’ een centrale rol in de sekte en rekruteerde ‘seksslaven’ voor leider Keith Raniere. Twee daarvan waren slechts 12 en 15 jaar oud.
Mack kreeg te horen dat Raniere haar kon helpen met haar acteercarrière. Tijdens het vijfde seizoen van Smallville raakte ze nauw betrokken bij de sekte. Ze werd de Tom Cruise van NXIVM.
Ongelooflijk intimiderend
Ze kreeg de leiding over de geheime sekscult binnen de groep, Dominus Obsequious Sororium oftewel ‘meester van de slavenvrouwen’ geheten.
Macks groep bestond uit zo’n 50 slaven, die stuk voor stuk zeiden dat de actrice ongelooflijk intimiderend, wreed en bestraffend was.
Mack dwong de vrouwen om met Raniere naar bed te gaan. Ook minderjarige meisjes maakten deel uit van de groep.
Levenslang
Raniere en Mack hangt levenslang boven het hoofd. Raniere wordt vastgehouden in Brooklyn, terwijl Mack op borgtocht is vrijgelaten. Ze woont bij haar ouders in Californië en draagt een enkelband.
Het proces begint op 1 oktober.
Ondertussen zijn er nieuwe aanklachten ingediend tegen het tweetal. Ze worden nu ook beschuldigd van mensensmokkel en onderdak bieden aan illegalen.
Foto: Facebook/Allison Mack
“Suiker is acht keer zo verslavend als cocaïne”
Journaliste hekelt berichtgeving over Syrië: “Regelrechte leugens en propaganda”
Efficiëntie-departement DOGE stopt betaling van 52 miljoen dollar aan World Economic Forum
2012 is het Jaar van de Bij
Voor stemmers op Omtzigt die dachten dat er nieuwe wind ging waaien: hier komen de NSC-Kamerleden vandaan
Jesse Klaver overstelpt met kritiek na optreden bij WNL Op Zondag: ‘Smerige ophitser’
‘Hilversumse tv-politie’ stelt Ongehoord Nederland ultimatum: kritische column over massamigratie moet voor 8 juli offline
‘Door het World Economic Forum en Bill Gates gefinancierd gif wordt op voedsel gespoten’
De anti-Zwarte Piet beweging, de migrantenkaravaan en… George Soros. O, kom er eens kijken