
Er wordt momenteel hard gewerkt aan de documentaire ‘Unacknowledged: An Exposé of the Greatest Secret in Human History’. De film, die in 2017 moet uitkomen, zal ‘het beste bewijs voor buitenaards contact ooit’ presenteren. Dat contact vindt naar verluidt al tientallen jaren plaats.
De makers van de productie hebben meer dan 100 uur topgeheim materiaal, documenten, UFO-beelden en getuigenissen van klokkenluiders uit onder meer de inlichtingenwereld bestudeerd.
UFO-geheimen
Tijdens de film wordt gekeken waar Amerika’s UFO-geheimen worden bewaard en hoe men probeert dit soort dingen onder de pet te houden. Hierover zal voormalig geheim agent van de Amerikaanse luchtmacht Richard Doty een boekje opendoen.
Regisseur Michael Mazzola richt zich in zijn film op dr. Steven Greer, arts en oprichter van de werelwijde Disclosure Movement. Greer heeft contact gehad met vele hooggeplaatste overheidsfunctionarissen, waaronder de CIA-directeur, admiraals en generaals in het Pentagon en congresleden, aldus Mazzola.
Niet alleen
Greer spreekt van een historische documentaire die duidelijk maakt dat we niet alleen zijn in het universum. “Het is tijd dat de waarheid naar buiten komt,” zei hij.
“Dr. Greer heeft al vaak schokkende onthullingen over UFO’s, technologie en overheidsgeheimen gedaan,” voegde Paul Davidson van filmdistributeur The Orchard toe. “We zijn verheugd met hem samen te werken.”
Bekijk hieronder alvast een trailer van de film:
[io9]
Goed voor de kijkcijfers.
Greer wil graag op een gemakkelijke manier heel snel erg rijk worden.
Hoe graag ik ook wil geloven dat er nu disclosure komt doormiddel van verifieerbare data. Vind ik dit uiterst ongeloofwaardig. We weten allemaal hoe het de laatste keer is afgelopen toen Steven Greer met een film op de proppen kwam..
Begrijp me niet verkeerd. Ik geloof 100% in buitenaards leven. Als je een beetje verstand hebt van de grootte van het universum, ben gewoonweg hartstikke naief en arrogant als je beweert dat wij de enige zijn.
Hypocrieten zijn het die buitenaards leven ontkennen,