
Ik constateer dat als wij niet de verkiezingen winnen, iedereen een digitaal vaccinatiepaspoort krijgt. Dat gaat betekenen dat je niet mee kunt doen aan een heleboel maatschappelijke dingen als je je niet laat vaccineren, zei FVD-voorman Thierry Baudet op 15 maart dit jaar in de Hofkar.
“Maar is dat erg?” vroeg presentator Rutger Castricum, die hem had opgehaald na een interview op NPO Radio 1.
Dit was ongeveer een jaar geleden: https://t.co/CpsIvZ9A9F
— Thierry Baudet (@thierrybaudet) October 5, 2021
Ik ben hiervan overtuigd
“Dat is een hele andere vraag,” aldus Baudet. “Dit zijn gewoon expliciet de plannen van de westerse leiders nu.”
“Is er dan niemand bij jou in de omgeving die ook wel eens zegt: draaf je nou niet een beetje door?” vroeg Rutger. “Ik ben hiervan overtuigd,” zei Baudet. “Tot in het diepst van mijn vezels.”
Het klinkt nogal complotterig
“Maar moet je er zo ver in doorgaan? Want het klinkt nogal complotterig,” vervolgde Rutger. “Het is waar ik in geloof,” benadrukte de FVD-kopman. “En ik ben niet de politiek ingegaan omdat ik wil zeggen wat andere mensen zeggen of geloven, maar ik wil zeggen wat ik geloof en dan kunnen mensen daar wel of niet op stemmen.”
Zullen we complottheorieën vanaf nu gewoon sneak peeks gaan noemen?
En daarvoor is met volle overtuiging door het volk gekozen.
Nogmaals kom niet aanzetten met (vermeende) fraude want die is niet groot genoeg geweest om dit fenomeen te voorkomen.
Mattias Desmet noemde cijfers op ik meen: 30% van het volk vindt dit alles geweldig. 40% loopt mee met de sterksten. En voilà, je komt op minimaal 70% die voor dit beleid is.
Nogmaals er is nauwelijks fraude gepleegd.
Alleen de vraag al; maar is dat erg?
Dan ben je ver heen hoor.
Hij had gelijk maar ik ben voor Gedion.
Ik zag het vanochtend op youtube. Goed dat je je rug rechtgehouden hebt, Thierry!
https://www.youtube.com/watch?v=Ip4pIAao6uo