Buitenland

Nieuwe prik ‘die nog heftiger is dan alles wat we al gehad hebben’ wordt komende herfst uitgerold

Help anderen door deze info met vrienden op je social media te delen!

De pandemie is onder valse voorwendselen door de WHO uitgeroepen om zoveel mogelijk mensen te vaccineren. Dat zei emeritus hoogleraar Masayasu Inoue van de Osaka City University in Japan tijdens een persconferentie in het Zwitserse Genève over mensenrechten en COVID-19.

De overheid en media zijn er verantwoordelijk voor dat 80 procent van de Japanners is gevaccineerd met een extreem gevaarlijk product, zei de emeritus hoogleraar via een videoverbinding.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

We zijn nu getuige van verschrikkelijke medicijnschade op een schaal die we nooit eerder hebben gezien. Hij is van mening dat het oneigenlijke gebruik van deze experimentele gentherapie, met name bij gezonde kinderen, een zeer grove schending van de mensenrechten is.

(Video verwijderd? Klik hier...)

De ene na de andere fabriek

De Japanse minister van Volksgezondheid stelt dat er geen reden is tot zorg. Ondertussen werkt de Japanse overheid ter voorbereiding op een volgende pandemie aan een nieuw productiesysteem voor vaccins. “Dit is een ongelooflijke, knotsgekke situatie.”

De Japanse overheid heeft als eerste ter wereld een nieuw soort vaccin goedgekeurd waarbij het RNA zich vermenigvuldigt. Men wil het komende herfst en winter gaan uitrollen. In Japan wordt de ene na de andere fabriek gebouwd om nieuwe vaccins te produceren. Inoue zei dat hij deze fabrieken persoonlijk heeft bezocht.

Emeritus hoogleraar Pierre Capel zei eerder over dit vaccin: “Het werkt als een kopieermachine en het gevolg is dat je overal spike-eiwit gaat aanmaken. Dit is verschrikkelijk. Het zit overal in je lichaam en je raakt het nooit kwijt.”

Deze nieuwe prik is ‘nog heftiger dan alles wat we al gehad hebben’, waarschuwde Capel.

Ziekte X

Inoue zei verder dat farmaceutische bedrijven op dit moment in Japan vaccintesten doen ter voorbereiding op Ziekte X, waar begin dit jaar op het World Economic Forum in Davos over werd gesproken.

Er wordt gespeculeerd dat de Japanse overheid meedoet aan de ‘100 Days Mission’ van de CEPI (Coalition for Epidemic Preparedness Innovation), om bij een eventuele volgende pandemie binnen 100 dagen een vaccin gereed te hebben, voegde hij toe.

Het pandemieverdrag en de amendementen op de Internationale Gezondheidsregeling moeten deze ‘onwetenschappelijke en gevaarlijke plannen’ uitvoerbaar maken.

De emeritus hoogleraar zei dat de Japanse overheid een halt moet worden toegeroepen, om onherstelbare schade aan toekomstige generaties te voorkomen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 224 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

118 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Er zal vast nog veel animo voor zijn ! 🤣🤣

Kiekedief
Kiekedief
1 jaar geleden

Wie zijn de eerste proef konijnen ?

Christien
Christien
1 jaar geleden

Begrijpen we nu waarom de who eisen erdoorheen gedrukt moeten worden?

STOP DEZE GEKTE.

jessie nameles
jessie nameles
1 jaar geleden

neem liever nog een spuit met heroine of coke dan deze gifspuit . weet dan in ieder geval de bijwerkingen die 24 uur duren . beter geen 1 van alle ..!!

Dopo
Dopo
1 jaar geleden

heh verdorie, straks is Japan nog eerder dan Nederland, dat toch zo graag gidsland wil zijn. Allel zeilen bijzetten jongens want we willen niet achterblijven. Onze carrieres staan op het spel.

Koddebeier
Koddebeier
1 jaar geleden

De rijks moordenaars staan klaar om U de volgende prik te geven, het sterven gaat te langzaam !!

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

De laatste kans voor de schapen om de schade nog enigszins te beperken? Dit is een zeer ernstige waarschuwing die geen regering in de wind kan slaan!

Kiekedief
Kiekedief
1 jaar geleden

Wie worden de proef konijnen ?

Yvonne
Yvonne
1 jaar geleden

Alle leven wordt uitgeroeid.
Ze vergeten blijkbaar dat ze zelf ook slachtoffer zullen worden.

Plebejer
Plebejer
1 jaar geleden

De waarschuwingen op tabak worden hierbij lachwekkend

Vlo
Vlo
1 jaar geleden

Hoe is het toch mogelijk dat ze veronderstellen dat mensen hier nog in trappen. Daarom gaat WHO straks een pandemie uitroepen nadat alle landen getekend hebben om hierin mee te gaan om dan verplicht iedereen in te spuiten met dit gif. Wie denken ze dat ze zijn en wie denken ze dat WIJ zijn om ons te laten vermoorden

Kans
Kans
1 jaar geleden

wat gebeurd er, gaan we allemaal doooddddd, oh jeetje, zal toch niet he, dat doen ze niet horror !!!! hahahahaha je zal maar slapen, ben je mooi de lul !!

Evert 71
Evert 71
1 jaar geleden

eerste wat bij mijn op komt; kwade opzet met het inzetten van een biowapen tegen de bevolking

RealDutchPatriot
RealDutchPatriot
1 jaar geleden

Mij niet bellen! Ik doe niet mee!

Marc
Marc
1 jaar geleden

Voorbereiding op ziekte x ….dat zegt alles al.

Steven O
Steven O
1 jaar geleden

Japan staat ook onder volledige contrôle van de US, niks nieuws.

Doe es normaal!
Doe es normaal!
1 jaar geleden

De media is het virus, als ze gewoon de waarheid zouden publiceren dan….maar ja we leven in een wereld waar de leugen regeert.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

H1N1

Jag
Jag
1 jaar geleden

De kop van jut moet nu echt gaan vallen. Het duurt hun te lang en vrezen het tegengas. Daarom moet de wet er doorheen gedramt worden. Met elkaar verbinden en een duidelijke NEE te samen.

Rob
Rob
1 jaar geleden

Onderzoekers van het Erasmus MC zijn erin geslaagd om een superdodelijke variant van het vogelgriepvirus te creëren. Zo gevaarlijk dat overwogen wordt om de resultaten niet te publiceren.

Ron Fouchier, hoogleraar virologie aan het Erasmus MC, had van de Amerikaanse gezondheidsautoriteit NIH samen met een aantal andere toponderzoekers de opdracht om uit te zoeken of het relatief onbesmettelijke H5N1-virus zo kon muteren dat het op mensen overdraagbaar werd.
https://www.erasmusmagazine.nl/2011/11/25/erasmus-mc-ontwikkelt-dodelijk-griepvirus/

Het artikel is al van 2011 maar het is bekend dat alles altijd lang van tevoren gepland wordt. En als ze praten over dat soort onderzoek dan weet je al dat ze een wapen aan het maken zijn. Waarom zou je anders dat soort ‘onderzoek’ doen? Dan ben je van plan om het ergens voor te gebruiken. Dit zou een optie kunnen zijn. Maar ze kunnen ook gewoon weer een niet bestaand virus uit de hoge hoed toveren. Er is voorheen ook al over SPARS gesproken en geschreven. Wel opvallend dat ze al nieuwe gentech spuiten hebben zonder dat bekend is welk ‘virus’ er gaat komen. Dan weet je ook alweer dat het gewoon een nieuwe aanval op de bevolking wordt.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Biologische oorlogsvoering!!!!

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Deze ontwikkeling in combinatie met het nieuwe pandemieverdrag van de who waarin tevens de mensenrechten opzij gezet worden betekend maar 1 ding:
Dat op degenen die de gifprik weigeren “legaal” jacht gemaakt kan worden.
Zij verliezen hun mensenrechten en worden vogelvrij verklaard.
Deadly force is authorized.

Frans H
Frans H
1 jaar geleden

De prik is klaar nu de ziekte nog.

Marcow
Marcow
1 jaar geleden

Ik zeg niks meer.
Ik en de mijne staan klaar op het juiste moment

Annie
Annie
1 jaar geleden

Wat gebeurd er die covid vaccin hebben gehaald? Hoe lang hebben die nu te leven?

Piet
Piet
1 jaar geleden

Ze graven hun eigen graf. De meerderheid ziet het nu wel.

jackie
jackie
1 jaar geleden

Raar eigenlijk dat je op deze planeet gezet bent om te vechten tegen kwaadaardigheid. Maar mss is ook wel de bedoeling dat het zgn Licht (de wakkere en waarheidsstrijder) het duister moet verdrijven/bevechten…

anna
anna
1 jaar geleden

Als Bill Gates in een interview aangeeft dat hij vindt dat er te veel mensen op aarde zijn en hij gaat vervolgens zich bemoeien met de uitrol van vaccinaties, kun je wel aannemen dat hij dit niet doet voor de volksgezondheid……..🧐😎

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Hoe gaat het met Reiner Fuellmich?

In de rechtbank haalt Fuellmich overwinning na overwinning.

Alles was een grote set up van de Duitse Geheime Dienst in opdracht van de Duitse Politiek om Reiner Fuellmich uit de publieke belangstelling te halen. Hij ontrafelde de waarheid achter de covid 19 misdaden en dat mocht niet.

https://banned.video/watch?id=6617e346f0fe306065275793

Thom
Thom
1 jaar geleden

Ze doen maar, mij niet bellen!

Manonthemoon
Manonthemoon
1 jaar geleden

Tribunalen

Mark
Mark
1 jaar geleden

De middellange termijneffecten van de vorige mRNA prik zijn pas over een jaar of 20 bekend. Tot zolang blijft de uitnodiging van het RIVM in de kast liggen.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Nederland staat bij het WHO als eerste op de lijst de beste jongetjes van de klas zullen dan ook als eerste dit fascistisch WHO verdrag ondertekenen.Er komen steeds meer aanwijzingen dat het vogelgriepvirus een belangrijke rol gaat spelen bij de volgende pandemie. Onderzoekers van het Erasmus MC zijn erin geslaagd om een superdodelijke variant van het vogelgriepvirus te creëren. Zo gevaarlijk dat overwogen wordt om de resultaten niet te publiceren. Dat meldt de Volkskrant vandaag. Ron Fouchier, hoogleraar virologie aan het Erasmus MC, had van de Amerikaanse gezondheidsautoriteit NIH samen met een aantal andere toponderzoekers de opdracht om uit te zoeken of het relatief onbesmettelijke H5N1-virus zo kon muteren dat het op mensen overdraagbaar werd.
De vrees is groot dat het virus in verkeerde handen valt. Het wetenschappelijke tijdschrift Science, waar Fouchier zijn bevindingen aanbood, twijfelt of publicatie van de resultaten wel geoorloofd is. Volgen sommige wetenschappers zijn de volksgezondheid en de openbare veiligheid in het geding. Anderen menen dat er sprake is van inperking van de wetenschappelijke vrijheid. Tot zover het Erasmus Magazine uit 2011. Een levensgevaarlijk onderzoek dat werd uitgevoerd in opdracht van de Amerikanen en laat dit nu ook het land zijn waar men te maken krijgt te maken het het volgende: In de Verenigde Staten is een persoon besmet geraakt met de H5N1-variant van het vogelgriepvirus. Dat heeft de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) dinsdag bevestigd, nadat de autoriteiten van de Amerikaanse staat Texas eerder al gewag maakten van de besmetting. De patiënt was met het virus in contact gekomen door besmette melkkoeien en ontwikkelde op 27 maart symptomen.
Toeval bestaat niet en zo is het heel goed mogelijk dat de oorsprong van de komende pandemie gezocht moet worden in Rotterdam. De vraag is komt het killervirus inderdaad uit Nederland. Feit is dat er nog nooit wetenschappelijk is bewezen dat er zoiets als een sars-vov-2 virus bestaat of welk virus dan ook kan je een ander niet besmetten, ook al zou je nog zou graag willen. Wel zijn er dingen die mensen ziek kunnen maken, maar die hebben niets met een virus te maken.

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Zeer goed nieuws voor de prikfanaten!

Joop
Joop
1 jaar geleden

Never ever nooit niet dat er bij ons een spuit in gaat

Ria
Ria
1 jaar geleden

Wij kunnen deze ongelooflijke door in opdracht van deze vreselijke WHO/WEF schwabberse moordwapens, ALLEEN STOPPEN WANNEER DE GEHELE WERELD BEVOLKING, WEIGEREN, hieraan mee te werken. Hun kijk op de gezondheid van de wereldbevolking is geheel wat anders dan wat wij allemaal voor onze gezondheid zouden doen en laten. Het gaat bij de WHO, world Health organisation, (de naam zegt het al) de gezondheid van de aarde en zeker niet over het gezonde bestaan van de mens). Er moeten gewoonweg meer mensen vermoord worden. Maar dat wisten de wakkere en de ongevaccineerden onder ons al 4 jaar. In Nederland heette dat VWS, Volksgezondheid, Welzijn en Sport , maar helaas die hebben zich allemaal laten aansluiten (natuurlijk tegen een dikke betaling) bij WHO,/WEF onze ongevaccineerde overheid en natuurlijk de zgn. Koninklijke leden denken dat ze met dat geld en het lidmaatschap vrij worden gesteld van een mooi leven op deze aarde. 🤣🤣🤣🤣 het is NU aan het Volk om overal NEE tegen te zeggen. Het leven is te mooi (op die verschrikkelijke afgelopen 4 jaar na) om hier niet met volle teugen van te genieten. Ik doe iig, toen niet, nu niet, en in de toekomst NIET MEE aan het geweld, waar zoveel onschuldige slachtoffers zijn gevallen en nog zullen gaan vallen! 🖕🏾

eindhoven
eindhoven
1 jaar geleden

Als er weinig mensen zijn op aarde heeft geld en goud geen waarde meer.

Wappie
Wappie
1 jaar geleden

Die wappies toch, hé…

Loek
Loek
1 jaar geleden

Eerst de fascistische machtsgreep in 2020 van de private/pulic/politieke samenwerking en het grote nieuwe verdienmodel en uitzuigen van de bevolking is een feit met alle inperkingen van de vrijheid erbij.Ik doe niet mee.

Zoeklicht
Zoeklicht
1 jaar geleden

Het Amerikaans militair industrieel complex zit erachter, en heeft zijn tentakels ook in medicijnfabrieken elders ter wereld.

mark
mark
1 jaar geleden

Hugo je kunt terug prikpooier worden jongen begin maar vast te bieden. Alle schapen die deze prik gaan nemen. Ik hoop echt dat ze direct kapot neervallen..!

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

Duitsland en Japan spelen samen een grote rol in deze ontwikkelingen. De destructieve neigingen en de wil om anderen te overheersen zijn bij die landen niet verdwenen.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DUS WIJ HET VOLK MOETEN DIE KWAKZALVERS BIG PHARMA STOPPEN WANT DE ONGEKOZEN OVERHEID DOET HIER NIKS AAN OMDAT ER BELANGENVERSTRENGELING IN GANG IS‼️

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

WAAROM ACCEPTEREN WIJ DAT GVD?DIT MIET GESTOOT WORDEN DEZE WAANZIN NIET LINKS OM DAN MAAR RECHTS OM…verder geen uitleg nodig denk ik zo.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

WAAROM ACCEPTEREN WIJ DAT GVD?DIT MOET GESTOPT WORDEN DEZE WAANZIN NIET LINKS OM DAN MAAR RECHTS OM…verder geen uitleg nodig denk ik zo.

Daisy
Daisy
1 jaar geleden

dan krijgen we zeker verplichte vaccinaties en digitale ID. ik doe er niet aan mee.

Karinen
Karinen
1 jaar geleden

Niks komt er in mijn live

malion
malion
1 jaar geleden

Wie niet ziet dat deze gekken zomaar ziektes kunnen creëren en het uitzetten in de herfst, dat is toch gekkenwerk. Iedereen weet nu dat ze dat van plan zijn, dus gaat niemand die prikken halen.

Steven
Steven
1 jaar geleden

De moordmachine gaat gewoon door!!

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
1 jaar geleden

tegen het najaar zijn er weer veel schandalen ivm “vaccins” aan het licht gekomen. Nog een beetje geduld

Ron
Ron
1 jaar geleden

Japan heeft een boom van ouderen die moeten dus eerst dood. Daarna komen wij aan de beurt. IDIOTEN van het WHO zonder enige medische kennis zijn de propagandisten.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Zo zitten de zaken in elkaar.https://www.youtube.com/watch?v=Kj6BPEhZ1Xs

apyr
apyr
1 jaar geleden

Ik stel mijn prik beschikbaar voor iemand die er 2 wil

Gene
Gene
1 jaar geleden

De schapen zullen klaarstaan tegen die datum !

Mokumer
Mokumer
1 jaar geleden

Hier is in Gezond Verstand editie 82 verslag van gedaan.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Dit is er alleen nu nog de anderen https://www.youtube.com/watch?v=rnVTj2Uy9yc

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

En weer gaat de massa in de rij staan.
Wederom zal angst verspreid worden om zo iedereen als zombies in het gareel van de macht te krijgen.
Zolang er geen burger opstand komt, graven wij ons eigen graf.
t, Ja!

Wijsheid
Wijsheid
1 jaar geleden

We moeten ons ook weren tegen mrna geinjecteerd vlees. Wat
ze niet lukt via de gifprik gaan ze via onze voeding pushen.

Ook ons drinkwater is niet zuiver. Ik distileer mijn drink water met een distileer machine het kost stroom maar als je weet hoeveel rotzooi je dagelijks niet meer binnen krijgt en hoeveel minder hard jou lichaam hoeft te werken om die aangekoekte rotzooi uit je bloed te filteren begrijp je het. Sinds ik mijn drinkwater distilleer heb ik veel meer energie en ben ik weer helder van geest.

Toen ik gewoon kraanwater dronk was ik snel dood moe en uitgeput.

We moeten zorgen dat we goed in kaart brengen in welke producten meel gemaakt van strontvliegen larven verwerkt wordt en die producten en dat meel moeten we op alle mogelijke manieren vermijden.

Verse groenten en fruit zoveel mogelijk zonder bestrijdingsmiddelen en vlees zonder mrna injecties tandpasta zonder fluoride etc.

Ze doen van alles om onze gezondheid te ondermijnen en onze geboorte cijfers te reduceren alleen met de juiste samen gecreerde onafhankelijkheid van hun spel kunnen wij dit overwinnen.

oprecht
oprecht
1 jaar geleden

Zijn mensen nou zo dom om hier nog langer in te trappen ??
wat een idioten !!

Rianne
Rianne
1 jaar geleden

Zouden ze hier daarom zo’n voorstander zijn van dat WHO pandemieverdrag? Zodat ze deze nog gevaarlijkere prik in opdracht van de WHO kunnen gaan verplichten? Niet dat ik daar aan mee ga werken overigens.

Cash, MKB, winkelbezoek = wat ze niet willen
Cash, MKB, winkelbezoek = wat ze niet willen
1 jaar geleden

Over 3 maanden krijgen 60 plussers weer een uitnodiging voor het booster prikkie.
De najaarscampagne van de Gemeentelijke Genocide Dienst gaat dan van start.

salvar
salvar
1 jaar geleden

ze gaan ervoor de ratten het gaat te langzaam om de bevolking te reduceren.

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
1 jaar geleden

Volgens Dr.David Martin hebben ze er 63 klaar staan om over de mensheid uit te storten …

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Dit verhaal moet U lezen om te begrijpen hoe het zo ongelooflijk fout is gegaan bij Covid. Niet Fauci was fout, maar Birx (naar voren geschoven door Pence) was volkomen fout met haar analyse en haar advies !!!

Burgers zullen nooit meer hun regeringen vertrouwen! Burgers kregen in plaats van een vaccin een mRNA gentherapie met nano deeltjes en grafeen oxide dat het afweersysteem afbreekt wat leidt tot een wereldwijd de-populatie programma zoals beschreven in UN Agenda 21 en 2030.
Momenteel zijn er wereldwijd al meer dan 20 miljoen doden als gevolg van de vaccins en de oversterfte stijgt nog steeds.
 
https://beforeitsnews.com/health/2024/04/it-wasnt-fauci-how-the-deep-state-really-played-trump-mini-doc-must-video-3056198.html
 
 

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

als de overheden meer invloed aan de rijen met artsen, epidemiologen, biochemische farmacologen en andere deskundigen hadden overgelaten, en niet te vergeten de bevolking zelf had laten nadenken…

waren de prikken niet eens op de markt gekomen, laat staan dat er miljarden voor zijn betaald uit de staatskassen.

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

het gaat natuurlijk hier om, we gaan allemaal dood op zijn tijd, maar er zijn mensen die eerst nog even jouw eigendommen willen binnen halen.

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Ik zeg steekaproef gewijs 150 shots ophalen en verplicht in de tweedenkamer live op internet en TV iedereen een shot. Dan een week later een herhaal shot want je bent in dienst van het volk dus verplicht je shot. Je doet het voor een Ander tenslotte.

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Logistics, want die prik moet de pandemie van 2025 veroorzaken. Dan moeten er veel mensen dood neervallen zodat de who de noodtoestand afkondigd en wij voor altijd aan de digital ID en 15 minuten stad zitten. Met digitaal geld als toetje.altijd arm of je neemt een prikje.

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

Aaarrrrggggg k word bang !! 😱🤡🤯🤯🤯🖕🤣🤣🤣

Peter
Peter
1 jaar geleden

Benieuwd hoe ze dit nieuwe Euthanasie middel gaan noemen .

Ome jaap
Ome jaap
1 jaar geleden

Boeit me totaal niet meer , als mensen waaronder vrienden familie en partners het van nemen…ze geloven nog steeds in de goodwill van de overheid, dat putin en trump slecht zijn, Oekraïne hulp en geld nodig hebben en gewoon antwoorden “het is met die spuiten erger voorkomen”…hoe dom wil je het hebben. Zelfs in mijn eigen omg…toename diabetes neurologische aandoening en nog niet willen linken aan die (rot) spuit..dus met andere woorden: dat ze er aan kapot aan gaan, dat is mijn mening

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Laat de nep regering en de WEF, WHO en de ELITE maar als proef konijn dienen ze zijn er toch zo voor om te injecteren

Berend
Berend
1 jaar geleden

Het depopulatieplan gaat de elite niet snel genoeg. Pas echter op voor shedding vh spike protein. zie het recept van Dr. P. Mccullough om het te verwijderen en Dr. M Nehls recept om het proces te stoppen in je hersenen.

Wil Obdam
Wil Obdam
1 jaar geleden

Dus de volgende plandemie begint in Japan.

Boorzalf
Boorzalf
1 jaar geleden

De deugschapen staan straks gewoon weer in de rij voor deze prik, gepromoot door de politiek en npo. Die schapen kun je alles wijs maken.

dna
dna
1 jaar geleden

kamikaze japan bestaat straks niet meer

Den Tuuut
Den Tuuut
1 jaar geleden

Als ze al een vaccin (g*fpr*k) hebben tegen ziekte X dan weten ze wat ze loslaten

nikolaas
nikolaas
1 jaar geleden

testen doen op een virus x???? ze weten dus nog niet wat dat ‘nieuwe virus’ is en ze doen al testen met ‘vaccins’??? lol….

M.Bentoéra
M.Bentoéra
1 jaar geleden

Ze proberen nog een rondje gifspuit . De eerste ronde had niet genoeg oversterfte.

de gewone man
de gewone man
1 jaar geleden

Maak je niet zo druk want net als met covid was het NIET verplicht om een spuit te gaan halen, en wat ze ook bekokstoven voor de toekomst, je bent NIET verplicht om je eigen te laten inenten.

John
John
1 jaar geleden

dit wordt de zoveelste “extinctiuon”spuit

Back to top button
118
0
We lezen graag je reactie!x