Mens en Dier

Schikkingsvoorstel neergelegd bij Karim Aachboun en Rutte: ‘Ik zou dan niets over Demmink-doofpot mogen publiceren’

Help door deze informatie met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

De beroepszaak van juridisch adviseur Karim Aachboun tegen NAVO-baas Rutte is geopend in Brussel. Er is een nieuwe ontwikkeling: het Hof van Beroep heeft een schikkingsvoorstel bij Aachboun en Rutte neergelegd.

Als hij hiervoor open zou staan, komt er een besloten zitting waarbij het tweetal persoonlijk om de tafel gaat zitten om te kijken of ze tot een deal kunnen komen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Demmink-doofpot

“Als we tot een deal komen, dan zal dit betekenen dat ik mijn rechtszaken tegen Rutte in Brussel en Den Haag over de toeslagenaffaire en Gaza zal moeten gaan intrekken,” zegt Aachboun. “Ook zou ik dan niets over de Demmink-doofpot mogen publiceren.”

Deze zogeheten verzoeningszitting zou plaatsvinden met als doel het geschil ‘snel en efficiënt minnelijk op te lossen’. De zittingen verlopen in de raadkamer en zijn dus niet openbaar.

Hoge prijs

Dit zal voor mij een moeilijk besluit worden, omdat ik zelf het belang van de Gaza-rechtszaak en de toeslagenaffaire zeer belangrijk vind, vervolgt hij.

“De andere kant van de medaille is dat ik heb gemerkt dat ik tot nu toe deze last alleen draag. Dit heeft voor mij een hoge prijs. Deze zaak wordt door de media gecensureerd, maar helaas ook op sociale media,” aldus Aachboun, die ‘goed gaat nadenken’ over het voorstel.

Schuif ik de wet opzij

Eerder zei Rutte toen hij gehoord werd over de toeslagenaffaire: ‘Als het om politieke redenen uitkomt, schuif ik de wet opzij’. “Eerlijk gezegd dacht ik toen: ‘Nu moet de boevenwagen voorrijden’. Want een premier die zegt dat hij de wet overtreedt als hem dat uitkomt, vind ik eerder horen bij een banaan dan bij een polder,” zei juridisch expert Roger Vleugels in het radioprogramma De Nieuws BV.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 233 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

182 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
RealDutchPatriot
RealDutchPatriot
5 maanden geleden

Als de Demmink doofpot opengaat valt heel justitie in elkaar. Die uitspraak is te vinden op YouTube in een wat oudere video en dit zou wel eens kunnen kloppen.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
5 maanden geleden

Haagse Pinokkio zit tot over zijn oren in smerige zaken. Hij heeft alles gedaan om de doofpot Demming gesloten te houden met die afschuwelijke partij van hem.

Astrid
Astrid
5 maanden geleden

Deze idioot hoort achter de tralies. Niks om de tafel zitten voor een schikking..rutte is diep medeschuldig aan alles

Simply
Simply
5 maanden geleden

Als deze zaak zo word besproken weet je al 100 % zeker dat er veel erge dingen gebeurd zijn die het daglicht niet kunnen verdragen !!

Maximaal
Maximaal
5 maanden geleden

Zou zo maar kunnen zijn dat als hij niet schikt er een ongelukje plaatsvindt.
dat zal hem wel tussen neus en lippen door verteld zijn of duidelijk gemaakt.

Wim
Wim
5 maanden geleden

Never schikken, als.ze overtuigd zijn van hun gelijk is.een.voorstel.tot schikking een voor mij zwaktebod in de wetenschap.dat het deksel.van de beerput is.en het er niet meer terug op kan worden geplaatst dit.is.waar de wakkeren al heel lang op.zitten te wachten, de eerste tekenen van de neergang van de elitaire heersende wereldorde.

Marinier
Marinier
5 maanden geleden

In deze zaak valt er helemaal niets te schikken.
Deze psychopatische misdadiger moet boeten voor het onnoemelijke leed en de schade die hij Nederlanders en Nederland heeft aangedaan.
Barbertje zal en moet hangen.

Helga
Helga
5 maanden geleden

Zo zie je maar, iedereen heeft een prijs, ook Aachboun, want hij zegt dat hij de last alleen draagt, das wel n groot compliment ( niet) aan de nederlandse bevolking, die hebben kennelijk het idee dat anderen de hete kastanjes voor hen uit het vuur mogen halen…en kijken vervolgens weer de andere kant op, als het te moeilijk wordt.

Bah, wat n volk…

Geurtje.
Geurtje.
5 maanden geleden

Rutte moet achter de tralies en dan voor lange tijd. Geen deal sluiten met Rutte. Dat zou dan alsnog een overwinning zijn voor de grootste landverrader sinds WO2.

Herman R
Herman R
5 maanden geleden

Nooit schikken met Rutte, daar krijg je spijt van, Karim. Hij denkt als NAVO-klerk alles te mogen doen.

Victoria
Victoria
5 maanden geleden

Ik hoop dat Rutte en Demmink krijgen wat ze verdienen. Ben bang dat Aachboum onder druk wordt gezet.

Lous de Bruijn
Lous de Bruijn
5 maanden geleden

Gooi alsjeblieft die beerput openbaar open. Crowdfunding, er zijn velen met u die er hetzelfde overdenken. Het is nu of nooit ! Met heel mijn hart heel veel succes toegewenst.

Nomen nescio
Nomen nescio
5 maanden geleden

Er wordt niets nagelaten om waarheden te verhullen!!

johan
johan
5 maanden geleden

een schikking treffen?? is voor mij is dat schuldbekennen en zorgen dat de waarheid onder de pet blijft

nietjemoeder
nietjemoeder
5 maanden geleden

Nou…. En dat was het dan alweer, dames en heren…. Als iedereen nou eens zn werk zou laten liggen, zeg vanaf kerst, net zolang tot de laatste rat uit den Haag vertrokken is?? Zal misschien best lastig worden maar wij hebben één ding gemeen, en dat ons sterker maakt dan zij: ELKAAR! De hele wereld is afhankelijk van “onze” handen en er is niks gebouwd zonder ons zweet! En tóch zijn WIJ de slaven….. Er moet iets gebeuren. Dit gaat echt helemaal verkeerd….. En aangezien de mensheid kampioen is in “niks doen”, kunnen we ze verslaan met juist dát waar we allemaal het beste in zijn!!!!!!!

Albert
Albert
5 maanden geleden

Als Aachboun dit laffe schikkingsvoorstel aanneemt is weer iemand voor de druk, angst of het geld bezweken.
Het is een heel goed initiatief wat nodig heeft dat je blijft staan tot het bittere eind, wat vaak moeilijk is omdat het alles van je kan vragen. Maar onthoudt dat je vecht voor de waarheid en tegen Evil. Er is geen grotere stijd nu, die meer moed en doorzettingsvermogen vraagt, maar die ook de grooste beloning geeft.Als je volhoud word je steeds sterker, steeds meer je hakken in het zand. En: de waarheid ZAL overwinnen.

Axel M.
Axel M.
5 maanden geleden

Rutte kan makkelijk alle afkoopsommen betalen die hij wil want wie denk je dat dat betaald WIJ met onze belasting centen, als hij er niet mee eens gaat om met rutte rond de tafel te gaan zitten dan neemt rutte van onze belasting centen natuurlijk de duurste van de duurste advocaten in dienst, lekker makkelijk toch

Charlotte
Charlotte
5 maanden geleden

Begrijpelijk dat wel een ook de kosten zijn hoog, zeker als je die alleen moet dragen, de andere kant is weer die doofpot!!!… Zo komt het nooit aan een open einde…✓✓✓✓✓✓xxxxxxx

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
5 maanden geleden

Dus als ik het goed begrijp dan behelst die “deal” dat Rutte VOLLEDIG gevrijwaard wordt van rechtsvervolging(tot in lengte van dagen) dat de heer Aachboun NIETS naar buiten mag brengen over die “deal” en alle andere zaken die nu tegen Rutte lopen en hij uiteindelijk (feitelijk) met lege handen daar staat als hij akkoord zou gaan met die “deal”.

Of dat de heer Aachboun doorgaat met procederen, op eigen kosten en er voor Rutte op kosten van de samenleving geprocedeerd wordt en dat het hof van beroep DAT dus TOT IN LENGTE VAN DAGEN zal uitsmeren.

Je zou haast denken dat de DUIVEL die “deal” heeft aangeboden.

Elise
Elise
5 maanden geleden

hahaha..meneer heeft al een keuze gemaakt en wil min of meer goedkeuring van de mensen uit de alternatieve wereld? Not!

Edward
Edward
5 maanden geleden

Hij gaat voor het geld, ook weer klaar.

theo
theo
5 maanden geleden

ben bang voor wederom een sisser….

Ron
Ron
5 maanden geleden

Dan ineens weet je het weer: principes worden opzij gelegd zodra er schikkingen komen

André
André
5 maanden geleden

Is hij ook bedreigd ? Want dit kan een afleiding set zijn…

bernodette
bernodette
5 maanden geleden

iemand die bij zijn principes blijft…is vele malen belangrijker dan meegaan met een ‘schikkingsvoorstel’… Dat is zoiets als kiezen voor het kwaad…wat gaat u doen…blijft u bij uw principes (dit is altijd een eenzame weg!)…en zuivert u op zielsniveau: dit is uw roeping en uw kracht: laat u niet verleiden!!…u word gezien door mensen die u moeten zien, als is dat niet via de zogenaamde reguliere media!…mensen die wakker zijn weten dat ze de waarheid daar NOOIT (meer of altijd al?…) zullen vinden. Vergis u niet: houd vol!..

Alstublieft…er zijn mensen die het tij (door juridische zeggingskracht die nu de eed op de Bijbel en het volgen van natuurlijk recht zoals bescherming van het volk werkelijk bedoeld is…!!) op grotere schaal kunnen helpen keren… en zijn zo nodig dat het Goede gaat overwinnen.. (dat is nooit een populaire maatregel…maar is de enige weg!)… Een voorbeeld voor Nederland en zelfs ook voor de rest van de wereld die met u meekijken…houd u bij uw principes en laat u niet verleiden tot meegaan met de cabal..alsublieft…

Marc
Marc
5 maanden geleden

Ik begrijp de heer Aachboun wel, het zou wel jammer zijn omdat ik Rutte graag heel hard zie vallen.

Marc
Marc
5 maanden geleden

Men wil de vuile was die er zogenaamd niet is toch maar binnenskamers houden.

Mikkel
Mikkel
5 maanden geleden

Er valt toch totaal niets te winnen met een schikking?

Tom Poes.
Tom Poes.
5 maanden geleden

Hoe kunnen we de zaak weer “downplayen”. Je verwacht het niet, hé?

Spooked
Spooked
5 maanden geleden

Ok hij gaat dus geld aannemen en de zaak droppen. Iedereen is afkoopbaar en zo lossen we niets op en gaat de horror show verder.

Habeas Corpus.
Habeas Corpus.
5 maanden geleden

Schikking = schuldbekentenis.

Als Rutte zeker van de zaak was, was er geen sprake van een schikking geweest.

Angelb52
Angelb52
5 maanden geleden

A.u.B niet schikken Nederland hoopt op recht dat is al veel te vaak geschonden in Nederland. Haal Rutte van de knoppen van de nato weg deze oorlogshitser wil ons nog verder in het verderf storten

Herman
Herman
5 maanden geleden

In DenHaag doen ze er alles aan om de waarheid te bebekken. Datgene wat wij niet mogen weten, is dus kennelijk de waarheid.

malion
malion
5 maanden geleden

NEE, die beerput MOET open, dat is zo erg dat Rutte dat weer van de tafel wil vegen, hopelijk blijft Achbaum nee zeggen. Het blijkt toch wel dat het niet klopt omdat het niet alleen om Demmink gaat maar om een veel grotere en diepere beerput!

Thamm
Thamm
5 maanden geleden

@ Aachboun, je staat er niet alleen voor! Nu gaan doorpakken want anders ben je niet veel beter dan de andere kant ????‍↕️

Ciss
Ciss
5 maanden geleden

Het feit dat ze achter gesloten deuren willen proberen te schikken zegt genoeg..maar ik begrijp Aachboun ook, het is zwaar en eenzaam maar ik zou het jammer vinden als hij zwicht want het volk heeft openheid/gerechtigheid van zaken die speelden nodig.

Lovebird
Lovebird
5 maanden geleden

Kunnen we Aachboun steunen financieel? Het zou m.i. niet eerlijk zijn dat hij overal voor opdraait.
Ik vind het heel moedig van hem dat hij dit op zich genomen heeft.
Diep respect voor deze man.

Cor
Cor
5 maanden geleden

Kan iemand een Crowdfunding opzetten voor Karim
ik zelf heb er geen kaas van gegeten hopelijk wil iemand dat doen ik ga zeker doneren

Snappie
Snappie
5 maanden geleden

De smeerlappen zijn gewend om alles af te kopen met smeergeld.
Hoop dat aachboun voor de waarheid en de gerechtigheid gaat.

Eer en geweten , fatsoen en waarheid worden vertrapt door de witteboorden criminelen.
Rutte de pedo moet wereldwijd bekend worden opdat dit stuk tuig nergens op deze wereld nog veilig is.
Verhang jezelf rutte epstein

Richard L.
Richard L.
5 maanden geleden

Doe maar een crowdfunding, wij schikken dan om door te gaan, als Aachboun dat nog aandurft! Hij zal zwaar onder druk gezet zijn.

Rinus
Rinus
5 maanden geleden

Hier zijn dus ratten aan het werk!!!!!!!!!!!!!!!.

Bert
Bert
5 maanden geleden

“ik heb gemerkt dat ik tot nu toe deze last alleen draag”. Lijkt me een opmerking die aanstuurt op een akkoordje. Wist je toch toen je er aan begon?

mir
mir
5 maanden geleden

Zo zie je maar dat rechtspraak er enkel is voor het klootjesvolk. Hoe groter de crimineel, des te eenvoudiger om je misdaden af te kopen.. en als je ambtenaar bent, dan doe je dat gewoon met gemeenschapsgeld. Snapt nou nog iedereen niet dat “rechtspraak” niets meer dan een farce is?

GS88
GS88
5 maanden geleden

Rutte hoort voor de rechter te komen. Aachboun zou meer steun moeten hebben!

cees
cees
5 maanden geleden

dat niemand het oppikt zoals hij zou willen is datniet helemaal zijn eigenschuld
hij wilen niemand er bij hebben en wilden geen geld of wat dan ook .
MAAR ALS HIJ HIER MEE ACKOORT GAAT IS HET EEN GROTE LAFVAARD NIKS MEER NIKS MINDER RUTTE MOET MET DE BALLEN OP HET BLOK NET ALS DEMMINK TROUWENS ALLES MOET OPENBAAR KOMEN OKE

Cok
Cok
5 maanden geleden

Niet toegeven

Cok
Cok
5 maanden geleden

En direct nu alle vuiligheid op tafel gooien

Hans
Hans
5 maanden geleden

Dat was dan de rechtzaak tegen Rutte, Aachboun kiest eieren voor zijn geld, en toetert nog wat moralistische bullsh..
Dat heet goed nadenken ?

Anja
Anja
5 maanden geleden

Dhr. Aachboun doet het nu alleen, maar hoeft natuurlijk niet. Ik zou in ieder geval niet voor een schikkingsvoorstel gaan. Wat valt er te schikken dan met criminelen? Helemaal niets! Dus wees geen watje, Karim, gaan met die banaan!

Mars
Mars
5 maanden geleden

Een schikking? Net als dat broertje van koning Charly die een fortuin gaf aan de vrouw die hij “niet eens kende” en volgens haar verkracht was…
Waar rook is, is vuur

Sardo
Sardo
5 maanden geleden

Ik vewacht nu actie vanuit de groep FVD en BVNL om met zijn achterban , mezelf ook, om onze steun, fysiek druk te zetten en samen met Aachboun dit door te zetten.

Brother in Arms.

de leugen regeert
de leugen regeert
5 maanden geleden

Nu toch echt doorzetten laten we Aachboun massaal steunen zodat deze Leugenaars gestraft worden want de leugen regeert steeds harder weg met die doofpotten open de Beerput nu helemaal Demming, 9-11 enz,enz

Elsje
Elsje
5 maanden geleden

Ik denk zomaar dat Aachbaun een fors bedrag is aangeboden en dat hij eieren voor zijn geld kiest. Hij zegt er over na te gaan denken, maar ik vrees dat hij dat al heeft gedaan. Hij weet wat hem boven het hoofd kan hangen als hij wel doorzet en zoals hij zegt staat hij er helemaal alleen voor. Wij kennen de karaktermoord of erger, die je ten deel valt als je het waagt waarheden te verdedigen.

bezorgde nederlander
bezorgde nederlander
5 maanden geleden

De Heer Aachboun, heeft met deze rechtszaken, vele Nederlanders hoop gegeven op een betere toekomst als nu in het verschiet ligt.
Dat de Heer Aachboun over dit “verliezers aanbod” moet nadenken is normaal.
Mijn inziens geeft dit aan dat het een enorme bende is die Rutte heeft aangericht en in de doofpot gehouden moet worden.

Wat openbaar kan worden zou weleens het einde van vele betrokkenen kunnen worden.
Ik denk dat Rutte zijn rechtszaak al verloren heeft.
De onaantastbare NAVO secretaris Generaal verdrinkt niet alleen in zijn eigen leugens en bedrog, maar trekt bij een rechtszaak een hele boel “partners in crime” mee de afgrond in.

Wie weet wat er allemaal boven komt drijven.
De NAVO heeft bepaalde personen van bepaald pluimage nodig om hun niet zo frisse agenda’s door te drukken,.

Dus dit voorstel is pas het begin waar de Heer Aachboun mee van doen krijgt.
Als de Heer Aachboun dit doorzet, dient hij bescherming te krijgen.
De tegenpartij is in deze ” rechtszaak te machtig” om alleen en onbeschermd te lijf te gaan.

Eerder is voorgesteld om een geldinzameling te houden, die de Heer Aachboun afwees.
Maar onafhankelijke bescherming loopt in de cijfers
.
Zeker voor onbepaalde tijd.

U de Heer Aachboun heeft onbevreesd de arena van het Recht betreden, waarvan ik zeker weet dat vele Nederlanders daar enorm veel respect voor hebben.
Wat Uw besluit ook mag worden, U heeft nu al bewezen dat “niemand “onaantastbaar is.
Daarvoor mijn hartelijk dank

Guus Velraeds
Guus Velraeds
5 maanden geleden

Aachboun moet geregeld over zijn schouder kijken. Het is niet alleen de liegende landverrader tegen wie hij het opneemt. Als Rutte’s opdrachtgevers miljoenen mensen omleggen voor een duistere agenda met een injectie spuit wat betekent dan een mannetje meer of minder. Persoonlijk denk ik dat als de Demmink doofpot in zijn volledigheid uitkomt dat dan het hele nep land Nederland instort inclusief de uitkering trekkers op Huis Ten Bosch.

Ray
Ray
5 maanden geleden

Voorlopig zal “generaal” Rutte weer even van onschendbaarheid genieten als NAVO chef.

Plebejer
Plebejer
5 maanden geleden

Als jij nou een rechtszaak tegen mij procedeert, dan doen anderen dat niet omdat jij dat al doet. Vervolgens komen wij achter de schermen tot een deal en zijn we alweer jaren verder. Ik vrijuit en jij een zak met geld. Wat zeg je ervan, deal?

Jeff
Jeff
5 maanden geleden

Wanneer je hier aan toegeeft laat je die kwal wéér er mee wegkomen. Yep, moeilijke keuze, OF VOLKSHELD of Held op sokken. Doe hetzelfde als al die andere politici die je hekelt, GA VOOR DE POEN !!!

Conquesta
Conquesta
5 maanden geleden

Laten we met zoveel mogelijk mensen een bericht sturen aan Karim Aachboun dat we achter hem staan, dat hij beslist niet moet schikken en dat we bereid zijn een crowdfunding op te zetten om hem financieel te steunen. Rutte probeert zijn hachje te redden, want hij is terecht bang dat de beerput open gaan. Zie: infoATkarimaachboun.

Ria
Ria
5 maanden geleden

Dit is toch ongelooflijk, wat een zootje. Ik hoop oprecht dat Aachboun meer financiële ondersteuning krijgt om de zaak door te zetten en meer hulp krijgt uit een andere hoek, en dat er meer advocaten zich aansluiten ( als dit mogelijk is) in zijn proces en tegen dit schikkingsvoorstel, hieruit blijkt sowieso dat er voor de zoveelste keer gespeeld wordt met mensenrechten binnen de rechtsstaat. Rutte laat weer eens zijn ware gezicht zien. Gluiperig eng mannetje. Wie dit nu nog niet ziet is van God los.

Nancy
Nancy
5 maanden geleden

Als hij dit voorstel gaat aanvaarden is hij ook maar een vieze rat en heb ik mij flink in hem vergist

salvar
salvar
5 maanden geleden

Dit zal voor mij een moeilijk besluit worden, omdat ik zelf het belang van de Gaza-rechtszaak en de toeslagenaffaire zeer belangrijk vind, vervolgt hij.

“De andere kant van de medaille is dat ik heb gemerkt dat ik tot nu toe deze last alleen draag. Dit heeft voor mij een hoge prijs. Deze zaak wordt door de media gecensureerd, maar helaas ook op sociale media,” aldus Aachboun, die ‘goed gaat nadenken’ over het voorstel.

jammer jammer ik zie een gedeeltelijke terugtrekking en in mijn ogen wordt het niets meer.

Ron
Ron
5 maanden geleden

Hopelijk zet hij de rechtzaak door! ????????????????

henry
henry
5 maanden geleden

Karim , je meent niet echt he dat je er over na gaat denken , kom op je bent al zover .
en de last alleen dragen ?????
heel veel mensen staan achter jou !

Marianna
Marianna
5 maanden geleden

dit zijn gevaarlijke tijden.

de machtigen zijn nog steeds de baas

Sjef
Sjef
5 maanden geleden

Karim moet als geen ander weten dat als je strijdt tegen de overheid dat circa 90% van de mensen je laten vallen.Lees het boek de Vierde Tirannie van oud rechter Barend van Thiel. Ook Nelson Mandela streed alleen tegen de apartheidspolitiek. Karim moet de rug recht houden. Anders ben je ten dode opgeschreven.

Ron
Ron
5 maanden geleden

Voorstel tot een deal typisch iets voor misdadigers. Bij akkoord staan alle gedupeerden in de kou en komt de boef ermee weg. De mensen die hij beschadigd heeft krijgen levenslang. Voor de misdadiger is het slechts een rimpeling in de vijver om zich daarna te verrijken met een proper strafblad. Heb je geld kan je alles afkopen ben je arm mag je het uitzweten. Het schijnt de nieuwe democratische beweging te zijn. Voor rijken en gezaghebbenden althans.

Jaap
Jaap
5 maanden geleden

Als Karim ballen heeft gaat ie niet om de tafel zitten maar zet ie door doet ie dat niet dan dan heeft die ad journalist gelijk en is Karim een natte scheet met zijn stoere verhalen

Ron
Ron
5 maanden geleden

Vergeet niet Rutte is bereidt de ganse wereld op te offeren aan een ideeengoed van de Amerikanen en NAVO. Een stukje grond waar enkel de Amerikanen belang bij hebben om het te plunderen. Engeland en Nedrland samen met Belgie staan als één van de eerste landen om een atoombom te incasseren ZONDER SCHUILKELDERS OF UITRUSTING OM ZIJN BEVOLKING TE BESCHERMEN.

Rose
Rose
5 maanden geleden

Een premier die wetten overtreedt zoals het hem uitkomt is een criminele premier! Dus strafbaar genoeg met zijn onwettige toepassingen t.o.v. de bevolking

Arie
Arie
5 maanden geleden

Oeps, sorry mijn computer is gehacked het demmink dossier is gelekt staat nu overal online op het internet. Kan niet meer schikken wat jammer nou…

Jan W. Horenjas
Jan W. Horenjas
5 maanden geleden

doorgaan

Lobezno
Lobezno
5 maanden geleden

Zoals Aachboun al zij hij staat er alleen voor, om zo’n zaak voor te bereiden neemt veel werk en geld. Als iemand weet hoe je een crowd-funding voor hem kan opzetten zou dat hem zeker helpen met zijn besluit. Deze zaak gaat iedereen aan.

Rrr
Rrr
5 maanden geleden

Hoe toevallig dat men juist deze schikking als voorstel doet vanuit de rechterlijke macht hier heb ik mijn bedenkingen bij ? De waarheid mag niet uitkomen. Rutte moet hoe dan ook veroordeleeld worden derhalve vind ik schikken ongelukkig gekozen . Rare gang van zaken wederom!#

Yvonne
Yvonne
5 maanden geleden

Een schikkingsvoorstel is voor mij hetzelfde als een schuldbekentenis….

Angel
Angel
5 maanden geleden

Hij zal er wel weer mee wegkomen zoals gewoonlijk en zijn misselijke grijns tevoorschijn toveren, de “onschendbare.”

elsjefiederelsje
elsjefiederelsje
5 maanden geleden

Voel heel erg mee met meneer Aachboun. Hij zit in een zeer eenzame positie.
Het zou jammer zijn, maar ik kan me voorstellen dat hij er diep over moet nadenken. Je zal maar in je eentje tegen de bierkaai moeten vechten. Waar blijft de steun die hij nu zo goed kan gebruiken? Welke beslissing hij ook zal nemen, petje af voor deze man.

Weldenkend mens
Weldenkend mens
5 maanden geleden

Jammer dat er zoveel reacties zijn die negatief over Aachboun gaan
Ik kan me voorstellen dat deze man zich hier alleen in voelt staan. Een beetje steun uit de maatschappij zou hem misschien de kracht geven die hij nodig heeft. En aan al die mensen die zich negatief over hem uitlaten: wat doen jullie zelf aan alle ellende?
Heel veel sterkte meneer Aachboun, er zijn veel mensen die hun hoop op u hebben gevestigd. Ik hoop dat u sterk blijft en niet toegeeft. Zet ‘m op.

Juliette1959
Juliette1959
5 maanden geleden

Hoe kunnen wij Aachboun steunen. DAT MOETEN DE NEDERLANDERS NOU EENS ECHT GAAN DOEN.

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
5 maanden geleden

Nooit nooit nooit opgeven of schikken , beter 1 dag als leeuw leven , dan de rest van je leven als schaap.
Nu opgeven hoe lastig en moeilijk ook , maar dan zullen die engnekken weer de verkeerde kant van het zwaard opvallen .

Nu opgeven , waarom ben je er dan aan begonnen !
Never nooit elke dag in de spiegel kijken en dan zie je staan ?

jackie
jackie
5 maanden geleden

Rechtvaardigheid is dat r.tte na zijn machtwellustige, psychopatische leventje, zijn ‘ziel’ niet kan afkopen bij de Allerhoogste

No. 4
No. 4
5 maanden geleden

Ik wil wel bijdrage doen zodat Karim niet alleen de kar trekt.

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
5 maanden geleden

[x]Ongeschikt..

Just me
Just me
5 maanden geleden

HET IS MEER DAN ALLEEN DE DEMMINCK DOOFPOT HIER IS VEEL MEER AAN DE HAND ! IK BEN ER 100% ZEKER VAN!!!!

Ted
Ted
5 maanden geleden

Juridische en financiële bijstand mobiliseren via o.m. crowdfunding.

bezorgde burger
bezorgde burger
5 maanden geleden

Hopelijk wordt die vuile fascist opgesloten. Ziet de wereld er weer een klein beetje mooier uit.

Six million ways to die choose 1 ????????
Six million ways to die choose 1 ????????
5 maanden geleden

Weet je leuk en aardig
Heel goed wat hij doet hoor
Maar als hij voor het geld gaat en dat denk ik
Dan kan hij ook de politiek in en bij de rest van het zooitje gaan zitten.
Een schikking wordt hij een beetje bang.
Een rat in het nauw maakt rare sprongen.
Ik zeg neem nog een booster en w8
Rat rutte

Julia
Julia
5 maanden geleden

Als de smerige Demmink van de stinkende beerput open gaat zullen veel koppen inclusief die van Rutte gaan rollen. Vergeet niet waar de meeste pedofielen onder zitten namelijk onder hoge ambtenaren, politici en niet te vergeten koningshuizen. Dus de stinkende beerput moet gesloten blijven. Zie ook de namen die betrokken zijn in het Epstein schandaal https://www.manners.nl/namen-epstein-schandaal-michael-jackson-trump-bill-clinton/. Als er werkelijk gerechtigdheid zou zijn dan waren we aardig verlost van de elitaire kwaadaardige bende.

Harry
Harry
5 maanden geleden

laten we deze advocaat steunen hij kan ook met Jodi zwarts gaan samenwerken ik wil hem graag sponsoren net zoals Jodi ondersteund wordt. het tot een schikking laten komen moet je niet willen, de waarheid moet boven tafel komen en Rutte in het gevang!

Henny
Henny
5 maanden geleden

Zijn er geen advocaten die bij kunnen staan? Moet er een croudfundin komen?

Realist
Realist
5 maanden geleden

Niks geen deal voor Rutte de Rat!

Jeroen
Jeroen
5 maanden geleden

Eigenlijk wordt hier dus indirect gezegd dat niet alleen Demmink zo schuldig is als een vos in een kippenhok, maar lijkt het erop dat de zaak nog vele medeplichtigen heeft. Wat Achboun ook zou besluiten en ondanks alle censuur op sociale media, is die implicatie bij deze door hen zelf gedaan en misschien dat het balletje nu nog langzaam rolt,maar toch als ik gaan rollen. Of het balletje stil kom te staan of oncontroleerbaar gaat doorrollen zal de tijd nu uitwijzen.

De nog bezorgder medemens.
De nog bezorgder medemens.
5 maanden geleden

Kijk hier proberen zij wederom het onder de grote bobbelmat te vegen.

Markiez
Markiez
5 maanden geleden

Die beerput gaat nooit open de personen die ge-exposed dreigen te worden zijn veel te invloedrijk. Kan beide kanten op. Mogelijk dat Rutte geslachtofferd wordt.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
5 maanden geleden

Soort van chantage. Hoop dat Aachboun zijn poot stijf houdt.

Wakkere Wandelaar
Wakkere Wandelaar
5 maanden geleden

Kijk we weten inmiddels dat Rutte dus BOVEN DE WET STAAT…..hoe gaat het strakkies bij de navo als het er echt toe doet Gaat hij dan ook boven alles staan….Bah ik vind Rutte echt een enge man met zijn gedrag…..

Karinen
Karinen
5 maanden geleden

Niks schikken aub

Jayah
Jayah
5 maanden geleden

Wat is Aachbouns belang hierin?
Ik vind hem erg vaag.

Anoniem
Anoniem
5 maanden geleden

Volg Karim Aachboun op zijn IG kanaal en deel zijn posts: https://www.instagram.com/karimaachboun?igsh=MTRrZ3hmc2dlc2o3YQ==
Als u geen IG hebt, is hij ook nog te volgen op Facebook, X/Twitter, TikTok en Linkedin.

Mark
Mark
5 maanden geleden

Moet je hem de foto zien. De misdaad druipt van z’n bakkes..!

Dat vind ik dan ..... ....
Dat vind ik dan ..... ....
5 maanden geleden

Voor de wereldvrede en veiligheid en voor het openbaar maken van de waarheid zou het heel mooi zijn als deze rechtzaak gewoon door gaat ,tegen deze gevaarlijke gek.Aan de andere kant kan ik mij de afweging van Aachboun. heel goed voorstellen vele mensen profiteren van zijn inzet, maar als het mis gaat is HIJ ALLEEN degene die de klappen opvangt . En dat kan z n hele loopbaan kosten . Je weet hoe corrupt deze regering is . Eigenlijk zou het hele Nederlandse volk achter Aachboun. moeten staan .dmv crowdfunding. Een teken van steun .

Pieter Bakker
Pieter Bakker
5 maanden geleden

Karim Aachboun u heeft zeker weten heel wat sympathisanten met bewondering voor uw inzet.

Loire
Loire
5 maanden geleden

Als je zoiets begint zonder geld of ondersteuning van anderen, is dat niet slim, dus de vraag is of hij dit wel echt wil dat het naar buiten komt. Hij had kunnen zien aan de anderen die rechtszaken tegen de elite zijn begonnen hoe zijn mogelijkheden zouden zijn en de opties. Slecht over nagedacht dus, wel mooi initiatief.

Gerr
Gerr
5 maanden geleden

Crowdfunding organiseren en bekendheid laten geven aan dit proces laten plaatsen in elk Nederlands dagblad reclame tijd koppen

Micha Kat
Micha Kat
5 maanden geleden

https://www.brighteon.com/00000000-0000-0000-0005-826418513001
HET IS NIET DE BEDOELING DAT IEMAND NAAR DEZE VIDEO VAN MEER DAN 6 JAAR GELEDEN -DUS NOG RUIM VOOR DE TOESLAGEN-AFFAIRE- KIJKT! DON’T WATCH THIS VIDEO! THE CONTENT IS WAY TOO SHOCKING EVEN FOR THIS WEBISTE! THANK YOU VERY MUCH EN DE BESTE GROETEN UIT NOORD-IERLAND.

Realist
Realist
5 maanden geleden

Stevie V:”money talks…you know money talks…dirty cash i need you, dirty cash i want you who-ho”

Jos
Jos
5 maanden geleden

De Demminck doofpot blijft dicht!
Karim geeft al aan te overwegen (kondigt aan) het gesprek aan te gaan en dat het dossier Demminck toch al niet zo belangrijk is….(;
Uiteraard geeft hij anderen de schuld met: ik moet het allemaal zelf doen, en dat is niet eerlijk.

Piet
Piet
5 maanden geleden

Ooit schreef iemand: politiek is van de DUIVEL en had en heeft 100% gelijk.

Matt
Matt
5 maanden geleden

Mag hij dan wel nog over die andere grote doofpot MH17 spreken ?

pegleg
pegleg
5 maanden geleden

Geachte Karim, geef aub een rekeningnummer om u te kunnen ondersteunen (althans financieel).
Het is helaas, na de eerste vaccinatieronde, te laat voor schikking.
De rechtstaat staat op het spel en dat impliceert ons allen .
De beslissing zou niet moeilijk hoeven te zijn, maar is dat wel.
De vele reacties zijn wel een teken aan de wand.
Ik zal uw beslissing zeker respecteren, gezien het dilemma waarvoor u geplaatst werd, met vriendelijke groeten, jan

Conquesta
Conquesta
5 maanden geleden

Het lijkt erop dat Aachboun zulk gevaarlijk bewijsmateriaal heeft, dat Rutte zijn hachje alleen nog kan redden door een schikking te doen. Schikking zoals: jij stopt hiermee en je krijgt een zak geld, of anders leggen we je om.Overigens heeft Aachboun altijd gezegd dat hij dit alleen wilde doen en geen financiele steun wilde, omdat hij onafhankelijk wilde blijven. Maar dat is misschien ook maar onderdeel van zijn tactiek. Want misschien was zijn doel altijd een schikking met veel geld te accepteren. En als hij door veel mensen ondersteund zou worden, zouden die dat natuurlijk nooit accepteren. Echter, als onafhankelijk man kan hij iedere schikking accepteren. Bovendien: het feit dat hij moet nadenken over een schikking is al twijfelachtig want: iedere schikking is bij voorbaat totaal onacceptabel voor iemand die er echt op uit is om recht te halen. Een crowdfunding is zo gestart bij GoFundMe, maar ik denk niet dat dit past binnen het doel van Aachboun.

trump2024
trump2024
5 maanden geleden

Aachboun word omgekocht, wat een belachelijk antwoord wat hij geeft.

Hij wist waar die aan begon, en staat er alleen voor??? ik wil het met genoegen overnemen.

Als jurist is hij een zwakkeling!
Even de media halen en extra geld verdienen en dan terug trekken..

wat heeft hij nu aan de Gaza rechtzaak??
Demnink en Toeslagen zijn prioriteit! niet alles buiten Nederland…
En laat staan Rutte, geen worden voor die loser

Murk
Murk
5 maanden geleden

zou wel erg jammer zijn als Rutte hiermee wegkomt voor het grote publiek. Dan zou hij door kunnen gaan, doorgaan, doooooooooorgan. Het is een echte buffel, die stopt niet, nooit.. Houdt hem tegen, ajb Karim Aachboun!

Back to top button
182
0
We lezen graag je reactie!x