De Noorse prinses Märtha Louise heeft haar tweede boek gepresenteerd. Het boek is bedoeld voor mensen die willen leren met engelen te praten.
Het boek ‘De geheimen van engelen’, samen met Elisabeth Nordeng geschreven door de 40-jarige dochter van koning Harald V, werd donderdag gepresenteerd en is het vervolg op ‘Ontdek je engelbewaarder’ dat het tweetal drie jaar geleden publiceerde.
“Om ons heen bevindt zich een oneindig aantal engelen die ons in alle omstandigheden en te allen tijde willen helpen,” schrijven de auteurs in hun voorwoord.
In hun nieuwste boek willen ze een aantal geheimen onthullen om op die manier gemakkelijker in contact te komen met engelen. “Engelen willen met je in aanraking komen, maar het is belangrijk te weten hoe zij werken,” schrijft het tweetal.
Märtha Louise gaf 10 jaar geleden haar titel van koninklijke hoogheid op om haar eigen bedrijf te beginnen. De Noorse prinses is de vierde in de lijn van troonopvolging.
In de negentiger jaren verbleef ze in Nederland toen ze werkte in een kliniek voor fysiotherapie. Die was verbonden aan de school in Nijmegen waar ze gestudeerd heeft.
Bron: Telegraaf.nl
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Poetin: Iran hield zich aan afspraken uit atoomdeal, het was Trump die uit het akkoord stapte
Leef jij het leven waar je vroeger ooit van droomde?
‘Nou. Lekker, dan’: VS overwegen ‘black box’-waarschuwing voor coronavaccins
Vrouw geneest van ziekte van Crohn met boomschors
Bilderbergclub neemt stilletjes het Britse defensiebudget over
‘Wow! Kijken!’ Tucker Carlson gaat hier los op de media
NS ontloopt belasting via Ierland
Jullie, de mainstream media, willen geen aandacht geven aan 9/11. Jullie moeten ons als complotgekkies blijven wegzetten. Lees dit interview
De vrouw die eiste dat ongevaccineerden binnenbleven heeft een heel wonderlijk verleden