Uit het onderzoek van epidemioloog Tom Verstraeten van de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC bleek dat kwik in vaccins verantwoordelijk is voor autismeachtige symptomen.
Hij presenteerde zijn bevindingen in juni 2000 tijdens een bijeenkomst in Atlanta, waar op dat moment 52 vaccinmakers aanwezig waren.
In 1997 gaf het Amerikaanse congres de Food and Drug Administration (FDA) opdracht om de hoeveelheid thiomersal in goedgekeurde medicijnen en vaccins te onderzoeken. In 2005 schreef Robert F. Kennedy jr. in het tijdschrift Rolling Stone dat thiomersal in vaccins tijdens de bijeenkomst werd gelinkt aan autisme, maar dat de hoofdonderzoeker zijn werk later moest aanpassen om het verband te verbergen.
Stoornissen
Dr. Verstraeten concludeerde: “We hebben een statistisch significant verband gevonden tussen blootstelling aan kwik in vaccins en autismeachtige symptomen.” De vaccins bleken onder meer groeistoornissen, tics, ADD, taalachterstand en ontwikkelingsstoornissen te veroorzaken.
Verstraeten haalde eerdere studies aan waarin een verband was aangetoond tussen kwik en ontwikkelingsstoornissen. De vaccinmakers stuurden hem naar huis om zijn werk overnieuw te doen.
GlaxoSmithKline
In de geneeskunde wordt de organokwikverbinding thiomersal soms gebruikt voor het conserveren van vaccins. Bij de afbraak van deze stof in het lichaam komt onder meer ethylkwik vrij. Er zijn aanwijzingen voor neurotoxiciteit als gevolg van vaccins met thiomersal. Onder andere de middelen Pandemrix en Focetria, die werden ingezet tegen de Mexicaanse griep, bevatten thiomersal.
Hoe liep het af met Tom Verstraeten? Na de bijeenkomst moest hij zijn data aanpassen zodat er geen verband meer kon worden gevonden tussen vaccins en autisme. Dat noemt de CDC wetenschap bedrijven. Verstraeten zelf werd korte tijd na de conferentie ingelijfd door vaccinmaker GlaxoSmithKline.
In onderstaande video legt cabaretier Sjaak Bral uit hoe we worden belazerd door de medische wereld:
Bron: Activistpost.com
Gerelateerd:
- Arts: ‘HPV-vaccin beschermt niet tegen baarmoederhalskanker’
- Homeopathische vaccins in opkomst
- Veroorzaken vaccins autisme? (video)
- Vaccinatie: de religie van een heilloze standaardprocedure
- Steeds meer ouders weigeren vaccinaties
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






That Sugar Film: We eten ons letterlijk ziek aan suiker
Kolonel: niemand kan een hypersonische raket neerhalen, dat is gewoon absurd
De droom van de Democraten ligt aan diggelen. Voormalig congreslid onthult complot om president Trump te framen
Soros kocht grootste leverancier van schoolboeken in Nederland: ‘Hoe denkt u dat de genderwaanzin zo snel de kop opstak?’
Sinds 2001 zijn er 20 pandemiesimulaties gehouden en ze zijn allemaal uitgewerkt door deze dienst
VIDEO: Eerste kijk in mysterieuze krater aan ‘het einde van de wereld’
Advocaat waarschuwt in brief aan Kamerleden voor staatsgreep door WHO: ‘Dit kan leiden tot medische tirannie’
De ongebreidelde macht van Monsanto
Epstein is de zoveelste goede bekende van de Clintons die onder mysterieuze omstandigheden is gestorven. Bekijk hier de hele lijst