Een groep Israëlische wetenschappers zegt een geneesmiddel tegen kanker te hebben ontwikkeld dat binnen een jaar gebruikt kan worden door kankerpatiënten.
De behandeling zal volgens de onderzoekers vanaf dag één effectief zijn, slechts een paar weken duren en geen of minimale bijwerkingen hebben.
Bovendien is het geneesmiddel veel goedkoper dan de meeste behandelingen die nu beschikbaar zijn, zei bestuursvoorzitter Dan Aridor van Accelerated Evolution Biotechnologies (AEBi), het bedrijf dat de behandeling ontwikkelt.
Binnen een jaar
“Wij denken binnen een jaar een geneesmiddel tegen kanker te hebben,” zei hij.
De nieuwe behandeling heeft de naam MuTaTo gekregen, wat staat voor multi-target toxin, en bestaat uit een cocktail van drie verschillende peptiden die kanker bestrijden.
Ilan Morad, algemeen directeur van AEBi, zei tegen de Jerusalem Post dat de behandeling voorkomt dat kankercellen kunnen muteren.
Kleiner, handiger en goedkoper
Peptiden zijn kleiner, handiger en goedkoper dan antilichamen die vaak bij andere therapieën worden gebruikt, aldus dr. Morad.
De behandeling wordt gepersonaliseerd, zodat elke patiënt de voor zijn of haar geschikte cocktail krijgt toegediend.
Veelbelovend
De eerste experimenten op muizen zijn veelbelovend. Inmiddels zijn ook de eerste klinische onderzoeken opgestart.
Wereldwijd krijgen jaarlijks 18 miljoen mensen te horen dat ze kanker hebben. Het is in Nederland de belangrijkste doodsoorzaak, ook bij kinderen.
[HLN via Jerusalem Post]






In deze Duitse deelstaat mogen supermarkten ongevaccineerden WEIGEREN
Ontluisterend document: niet toename besmettingen, maar tegengaan onrust was reden voor strenge coronaregels
Veel vliegtuigen en schepen verdwenen in Bermudadriehoek. Maar nu is er ook iets verschenen
Britse politica geschorst na uitspraak ’terreurbeweging ISIS is creatie van zionisten’
Zes maanden oude baby overlijdt 1,5 dag na ‘klote-vaccinatie’. Moeder Catie heeft een belangrijke boodschap voor je
Reptielen aan de macht
Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis: het aandeel gevaccineerden stijgt naar meer dan 60%
Epilepsie bij kinderen effectief te bestrijden met natuurlijk middel. Deze professor levert meer bewijs dan we ooit hebben gehad
Overal in Nederland breken momenteel boerenprotesten uit