Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van het World Economic Forum in Davos heeft één van de sprekers gepleit voor een ‘herijking’ van de vrijheid van meningsuiting om ‘internetgeweld’ en de ‘toenemende polarisatie’ aan te pakken.
“Overal neemt de polarisatie toe en alles voelt binair terwijl dat niet zo hoeft te zijn,” zei de Australische commissaris voor internetveiligheid Julie Inman Grant maandag.
“Ik denk dus dat we moeten nadenken over een herijking van een hele reeks mensenrechten […], van de vrijheid van meningsuiting tot de vrijheid om vrij te zijn van internetgeweld. Of het recht op databescherming en het recht op kinderwaardigheid,” vervolgde Inman Grant.
Australian eSafety commissioner Julie Inman Grant tells the World Economic Forum we need a “recalibration” of freedom of speech. pic.twitter.com/zEq72wFhNf
— Andrew Lawton (@AndrewLawton) May 23, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Parodie
Naast haar zat de Belgische vicepremier Petra De Sutter, die tijdens haar relaas instemmend knikte.
“Deze oproep in Davos om een einde te maken aan de online vrijheid van meningsuiting zoals we die kennen, dat is toch ook vast een parodie of niet?” vraagt Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen.
Afschaffen
“Wanneer de machtigste personen op aarde bij elkaar komen en zeggen dat ze een ‘herkalibratie’ van de vrijheid van meningsuiting willen, bedoelen ze dat ze de vrijheid van meningsuiting willen afschaffen. Voor uw bescherming natuurlijk…” zegt energieadviseur Simone Juffermans.
Voormalig Europarlementariër Lucas Hartong schrijft: “Recalibratie van mensenrechten. Toe maar!”
Ze zijn KNETTERGEK daar!!!!
Wie menen hun wel niet dat ze zijn!!
Waar is de zwakke plek in het streng beveiligde WEF?
Belachelijke criminele octopus helpers zijn zelf ook gehersenspoeld en spreken allemaal dezelfde anti-mensen woorden…
Ben benieuwd of onze vrouwen over 10 jaar ook met een burka moeten lopen. Niks verbaasd me nog.