Een voormalige defensieminister trekt door Canada om te spreken over de vermeende doofpot rond UFO’s en aliens. Zaterdag deed de ‘Disclosure Canada Tour’ de Universiteit van Calgary aan. Zo’n 400 aanwezigen luisterden aandachtig naar het verhaal van Paul Hellyer, die in de jaren zestig minister van Defensie was.
Hellyer en andere sprekers die meedoen aan de lezingentour door Canada, willen dat de overheid alle informatie over UFO’s naar buiten brengt. De 91-jarige Hellyer zei in 2005 voor het eerst openlijk dat overheden de aanwezigheid van aliens geheimhouden. Hij zegt dat UFO’s net zo vaak in onze lucht zijn te vinden als vliegtuigen.
De ex-minister zegt deel te nemen aan de tour omdat hij zijn overtuigingen graag wil delen met het publiek. “De meeste media branden hun vingers hier niet aan,” zei hij. “Dus moet je blijven doorgaan in de hoop dat je op een dag een kritische massa bereikt en mensen zeggen: ‘Meneer de president of meneer de premier, wij willen nu de waarheid omdat het ons leven beïnvloedt’.”
Kernwapens
Volgens Hellyer zijn er 80 verschillende soorten aliens. Op de Russische tv zei hij vorig jaar dat sommige aliens er net zo uitzien als wij en zich onder de mensen begeven. Hij zei verder dat de meeste aliens vredelievend zijn, maar dat er een klein groepje is dat kwade bedoelingen heeft.
Ze zijn bezorgd dat mensen meer kernwapens tot ontploffing zullen brengen, aldus Hellyer, toevoegende dat dergelijke wapens ‘ook invloed hebben op andere mensen in de kosmos’.
[CTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gideon van Meijeren vraagt debat aan over zorgelijke ontwikkelingen in Roemenië, kijk wat er dan gebeurt
Gevaccineerde kinderen zijn zieker. Dit overtuigende bewijs toont het aan
Kijk: Von der Leyen noemt Rusland en atoombom op Hiroshima in één adem
‘Meer dan 100 miljard aardachtige planeten in de Melkweg’
VIDEO: Luister naar wat deze Canadese oud-minister heeft te zeggen over UFO’s en de Nieuwe Wereldorde
Patholoog doet verontrustende ontdekking: de pijnappelklier van gevaccineerden ‘is compleet verwoest’
Langverwacht rapport: “Oliebelangen BP en Shell belangrijkste reden voor Irakoorlog”
“Buitenaards leven is onvermijdelijk”
Als historici over 100 jaar terugkijken op deze tijd dan zullen ze denken: wat bezielde hen? Baudet sloopt Klimaatakkoord