Buitenaards

“Overheden houden aanwezigheid aliens geheim”

Help mee door deze informatie met je vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een voormalige defensieminister trekt door Canada om te spreken over de vermeende doofpot rond UFO’s en aliens. Zaterdag deed de ‘Disclosure Canada Tour’ de Universiteit van Calgary aan. Zo’n 400 aanwezigen luisterden aandachtig naar het verhaal van Paul Hellyer, die in de jaren zestig minister van Defensie was.

Hellyer en andere sprekers die meedoen aan de lezingentour door Canada, willen dat de overheid alle informatie over UFO’s naar buiten brengt. De 91-jarige Hellyer zei in 2005 voor het eerst openlijk dat overheden de aanwezigheid van aliens geheimhouden. Hij zegt dat UFO’s net zo vaak in onze lucht zijn te vinden als vliegtuigen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De ex-minister zegt deel te nemen aan de tour omdat hij zijn overtuigingen graag wil delen met het publiek. “De meeste media branden hun vingers hier niet aan,” zei hij. “Dus moet je blijven doorgaan in de hoop dat je op een dag een kritische massa bereikt en mensen zeggen: ‘Meneer de president of meneer de premier, wij willen nu de waarheid omdat het ons leven beïnvloedt’.”

Kernwapens

Volgens Hellyer zijn er 80 verschillende soorten aliens. Op de Russische tv zei hij vorig jaar dat sommige aliens er net zo uitzien als wij en zich onder de mensen begeven. Hij zei verder dat de meeste aliens vredelievend zijn, maar dat er een klein groepje is dat kwade bedoelingen heeft.

Ze zijn bezorgd dat mensen meer kernwapens tot ontploffing zullen brengen, aldus Hellyer, toevoegende dat dergelijke wapens ‘ook invloed hebben op andere mensen in de kosmos’.

[CTV]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

29 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ronald
Ronald
10 jaren geleden

Helaas is alles gebaseerd om wapens en vernietiging ipv vrede en samenwerking, wat voor nut heeft dit voor de mens ?

A Time-Lapse Map of Every Nuclear Explosion Since 1945 –

https://www.youtube.com/watch?v=_W_lLhBt8Vg

Teun
Teun
10 jaren geleden

En niemand komt op de idee dat sommige hoogbejaarden, zelfs oud-ministers, enigszins van het padje geraken?

JansTerZeijle
JansTerZeijle
10 jaren geleden

***Hij zei verder dat de meeste aliens vredelievend zijn, maar dat er een klein groepje is dat kwade bedoelingen heeft.***

Net zoals bij de mensen; een klein groepje heeft kwade bedoelingen en hebben alle macht in handen.

MoonRaker
MoonRaker
10 jaren geleden

Hoezo houden overheden dat geheim dan? Mis ik iets?

Al eens goed gekeken naar die koppen van de “mensen” van dat rechtse kabinet hier in NL of naar die slinkse oppositie?

Of zouden mensen aliëns zijn, want de mens maakt de aarde kapot de aliëns niet.
Dus de mens zal wel buitenaards zijn.

hans
hans
10 jaren geleden
Elise49
Elise49
10 jaren geleden

Wij zijn de aliens. De elitemacht/agenda 21 uitvoering loopt parallel met planeten standen/cirkels. Als je bv. het onderwerp water neemt, dan zie je nu al dat bepaalde gebieden ernstige water te korten heeft. Boeren trekken naar de stad. Zo ook mensen hier, maar dan door het systeem. Alles wordt dus naar de grote stad gestuurd. Zo kan men totale controle makkelijker uitvoeren. Woestijnen worden groter is ook een bewijs.
De agenda water heeft dus 2 doeleinden. 1 waterbeheersing, omdat er te korten ontstaan 2. mensen beheersing/geboortebeperking. En zo werken alle agendapunten. Top overheid/heden weet dit en kan het dus niet zeggen, want het druist overal tegen aan van hoe wij denken en leven. Mensen opofferen bv. of economisch groeisysteem afvallen. Je krijgt dan complete chaos.
De technologie is veel verder dan wij denken. Ook hier weer worden er verschillende doeleinden mee bereikt. Macht en controle over Klimaatbeheersing(haarp/satellieten enz.)/grondstoffenbeheersing(via satellieten te vinden)/mensen beheersing(lage golven/internet/data) Alle bedrijven/organisaties waar global voor staat heeft met de NWO te maken. bv. Globalswitch is databedrijf(hoofdkantoor Zwitserland) en NOS is een onderdeel. Dus Ned. overheid weet dit. Zwitserland betekent omdraaien. Higgsdeeltje(godsdeeltje Cern) is puur snel en hevig energie opwekken enz.
Via technologie kan men een poolshift opwekken. Dit doet men tegelijkertijd bij bepaalde planeten standen. Hierdoor ontstaat er een zondvloed en veel mensen worden dus opgeruimd. Na rust kan men de grondstoffen gebruiken die onder de noordpool en zuidpool liggen en kan overgebleven mensen weer even verder leven onder nieuw schoon systeem.
Alle systemen zijn nu vastgelopen. We zitten in een schuldensysteem en ook die klapt een keer. Alles wijst naar een afbraak grote beschaving en wat er nu gebeurt of nog gaat gebeuren is al vaker gebeurt in de geschiedenis. Een groepje mensen voeren het uit, want de natuurlijke opruiming werkt bij ons niet, wij hebben geen grote vijand. Dus zijn er bepaalde bloedlijnen die dat uitvoeren. Zij zitten over de gehele wereld en onderverdeeld in bepaalde klasse. Deze bloedlijnen onder alle kleurtjes zijn er al sinds Noach. Eli/Ali=Alien=mens/god tegelijkertijd. De gestuurde agenda/technologie/kennis is er dus al sinds Noach. En daarvoor had men die kennis ook al. De mensen die dit moeten uitvoeren moeten dus gevoelloos zijn om de agenda uit te voeren. Zij hebben kennis over het grotere plaatje en gezworen dat men dit niet verteld. Men zweert niet voor niks op god. De borstplaat van de jodenfamilies zijn de 12 beheersingsthema’s. Levi is de maker(hoogpriesterfamilie) van de rechten/wetten. Ene Levitt is de bedenker van globalisering. Levieten zijn een geheime orde. Levant gebied(ISIS) is voor alle drie de geloven belangrijk en is 1 kliek. Dit zijn de NWO uitvoerders. De 12 apostelen/patriarchen/12 op borstplaat zijn allemaal hetzelfde. Vorstenhuizen enz. horen daar ook onder. Zwitserland is het hart van al deze uitvoerende organisaties. Zwitserland is altijd neutraal in de oorlogen. Dat heeft dus een reden. Het is de radar. Niet voor niks komt het Zwitsers horloge uit Zwitserland. Die kennis hadden ze al.
Het kruisteken in vlag/kerk/jezus/rode kruis enz. heeft te maken met het natuurlijk fenomeen van alle halocombinaties bij elkaar. Dit fenomeen is zeldzaam.
Kortom: alles is gestuurd. Zelfs de mythes kunnen uitkomen. Half men/half dier, reuzen enz. via technologie. Als een ufo op ons gaat schieten, dan zijn het robotten/hybriden enz., die gemaakt zijn via deze kliek die bestaat uit die 12(thema’s?).
Als dit waar is, dan is dat heftig. Maar ik begrijp wel waarom ze het doen. Zonder orde/beschaving krijg je sodom en gomorra. De aarde zelf behoort ook bescherming. De mens wil altijd meer/beter. Jin en yang, adam en eva met slang. Allemaal te maken met het natuurlijke van de mens en om orde/balans te verkrijgen. De climax/peak van de beschaving komt dus dichtbij. Droogte/water tekorten/voedseltekorten/mensen migraties/systemen die zijn vastgelopen. Mensen schieten nu al mensen neer om water! We zullen dus moeten gaan delen/samen werken om orde te handhaven en te overleven.
Als de “aliens” zich bekend maken, dan ligt het hele schema van geordend afbouwen van beschaving/agenda 21/geloven op zijn gat. Aliens met reptielenbrein zijn dus mensen die de agenda21 moeten uitvoeren. Zonder gevoel dus, want er moeten veel mensen opgeofferd worden. Advies: leef/geniet van de dag/kleine dingen. Het/hij komt je halen als een dief in de nacht.

Ananas
Ananas
10 jaren geleden

waarom laten de aliens, de goede dan zich niet massaal aan ons zien?
Als ze vredelievend zijn dan zouden ze de elite zo kunnen uitschakelen met hun wapens …..

Kalki
Kalki
10 jaren geleden

De overheden zouden Buitenaardse Ambassades moeten gaan stichten.

Kalki
Kalki
10 jaren geleden

…. aldus Hellyer, toevoegende dat dergelijke wapens ‘ook invloed hebben op andere mensen in de kosmos’; daar, ‘andere mensen’, worden dus ‘Aliens’ mee bedoeld.

AtomNics
AtomNics
10 jaren geleden

Dit zijn de aliens voor mij onthoud je hebt goede en kwade beide heb je ze nodig kwestie van balanceren en 1 worden met jezelf dat vind je diep in je hart.

een leuke film lijkt het mij die binnenkort in de bios komt, het verhaal over de stemmetjes in je hoofd.

Inside out trailer Official Disney Pixar

https://www.youtube.com/watch?v=_MC3XuMvsDI

gerda
gerda
10 jaren geleden

Heel normaal dat iemand gaat praten bij hoge leeftijd. Daarvoor is iedereen die iets weet bang zijn baan en/of pensioen te verliezen. Het is heel simpel iemand zijn mond te laten houden !

Westbound
Westbound
10 jaren geleden

Volgens Hellyer zijn er 80 verschillende soorten aliëns. HA, heeft hij ze soms geteld, en hebben zij zich aan hem voorgesteld?

Zolang aliëns zich niet publiekelijk openbaar hebben gemaakt, zolang ik niet met hen gesproken heb, zolang ik ze niet gezien heb, zolang ik ze niet aangeraakt heb, zal ik NIET in hen geloven.

Vincent Robbesom
Vincent Robbesom
10 jaren geleden

Ik denk dat het Amerikaanse pensioen, zelfs voor een oud minister uit die tijd, gewoon niet zo veel voorsteld.

Deze man heeft een gezond gevoel voor zelfbehoud.

Hoewel ik het, kansberekening technisch, totaal niet aannemelijk vind dat we de enige in dit universum zouden zijn, lijkt ‘ 80 rassen’ en een aanduiding van een paar rotte appels te expliciet en menselijk truttig om het voor waar aan te nemen.

ntn
ntn
10 jaren geleden

Als er net zoveel UFO’s als vliegtuigen zijn waarom zie ik dan op elk moment van de dag een vliegtuig als ik omhoog kijk maar nooit een UFO? Die verstoppen zich allemaal heel goed zeker.

Robin
Robin
10 jaren geleden

Veel mensen hebben een lieve Alien in huis zonder dat ze het beseffen: de kat!

wesley
wesley
10 jaren geleden

als de aliens er zijn kunnen zze zich an zelf nit opnbaar maken

gaston
gaston
10 jaren geleden

Ze zijn bezorgd dat mensen meer kernwapens tot ontploffing zullen brengen, aldus Hellyer, toevoegende dat dergelijke wapens ‘ook invloed hebben op andere mensen in de kosmos’.

Wat een BS. Onze zon, kosmisch gezien een kleine ster, is in feite als 1 triiljard kernbommen zo krachtig. En er zijn miljarden x miljarden sterren in het heelal. En dan zouden enkele minibommetjes kosmische invloed hebben op lichtjaren verwijderde andere mensen???

Back to top button
29
0
We lezen graag je reactie!x