Op de website van Zorgmedewerkers Verenigd, een groep verpleegkundigen en verzorgenden, is een ervaringsverhaal verschenen van een uitvaartverzorgster die met vragen zit over sterfgevallen na vaccinatie.
“Ik ben ruim 18 jaar werkzaam in de uitvaartbranche en wij krijgen te maken met nabestaanden die oprecht vraagtekens zetten bij de doodsoorzaak van hun dierbaren. Wij als medewerkers in deze branche hebben een zwijgplicht en geheimhouding. Toch zet een gedeelte van ons ook oprechte vraagtekens bij de doodsoorzaak en willen we ergens ons verhaal kwijt,” zegt de uitvaartverzorgster.
Meer collega’s twijfelen aan doodsoorzaak
“Na rondvraag te hebben gedaan in ons bedrijf hoor ik steeds vaker dat meer collega’s twijfelen aan de doodsoorzaak. Nabestaanden vertellen ons dat er niets aan de hand was met hun geliefde en dat zij plots twee, drie of vier dagen na hun eerste of tweede vaccinatie zijn overleden,” vervolgt ze.
“De overledenen zijn vaak ouderen – vrouwen – vanaf plusminus 65 jaar die makkelijk nog een jaar of 20 meekonden. Dit alles kan natuurlijk op toeval berusten, maar het zijn er te veel om hier geen vraagtekens bij te zetten,” aldus de uitvaartverzorgster.
Zorgelijk verhaal
Ze vraagt zich af waarom sterfgevallen niet beter worden onderzocht en vooral waarom dit niet wordt gemeld in de media. “Het is een zorgelijk verhaal waar tot op heden niets mee wordt gedaan.”
Zorgmedewerkers Verenigd maakt zich zorgen over de gevolgen van de coronamaatregelen op het algeheel welbevinden en de fysieke gezondheid van de samenleving. “We zijn nu een jaar verder en helaas wordt ook steeds meer duidelijk wat de nevenschade is van de maatregelen. Er komen steeds meer vragen of dit de manier is om met dit virus om te gaan.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Ze willen dat je insecten eet zonder dat jij het weet
‘Kabinet moordt op terugtocht nog even elk dorpje leeg’
Meisje geeft epische speech tijdens coronaprotest in Liverpool: ‘We zijn misleid’
Er waait een wind van verandering door Europa. Kijk wat politieke leiders zeiden aan vooravond bezoek Poetin aan Oostenrijk
CDA wil Defensie in straatbeeld om ons enthousiast te maken ‘onze kinderen als kanonnenvoer de dood in te sturen’
UFO vastgelegd bij internationale ruimtestation ISS. Enig idee wat dit kan zijn?
Steeds meer mensen hebben en krijgen een hekel aan het NOS Journaal: ‘Een enorme klachtenbrei is het’
De NOS verspreidt nepnieuws en liegt met cijfers. Een hele reeks overduidelijke voorbeelden
HPV-vaccin verhóógt juist kans op baarmoederhalskanker. Dit gebeurt er als je daar iets over publiceert