Op 23 april waren er 43.898 sterfgevallen en 4.190.493 letselgevallen na coronavaccinatie gemeld bij EudraVigilance, de Europese database van rapporten over vermoedelijke bijwerkingen van geneesmiddelen.
De duizelingwekkende cijfers waren voor arts Matthijs Schoemacher reden om in de pen te kruipen. Hij wijst erop dat het hier gaat om geregistreerde gevallen. “Hoeveel ongeregistreerde? Hoeveel met letsel, zonder het te weten?”
Big Farma als lachende derde
“Hoe was dat in 2009, met de Mexicaanse griep? Ook door de WHO uitgeroepen tot pandemie met A-status infectieziekten. Aantal doden in Nederland: 64. Toen bekend werd dat ‘narcolepsie’ een bijwerking was, werden de ingezette vaccins onmiddellijk uit de handel genomen en bleef de hele wereld met vele miljoenen vaccins zitten, met de Big Farma als lachende derde,” merkt Schoemacher op.
“Anno 2022. Ondanks het boven vermelde, moet iedereen op aarde worden ingeënt!” schrijft de arts in een Twitterdraadje. “Aangezien ik al 70 jaar van mijn leven bezig ben met de studie van de bouw en functie van het menselijk lichaam, er ook les in gaf als docent op de Haagse Academie voor Lichamelijke Opvoeding, er boeken over schreef en artikelen publiceerde, ben ik een overtuigd tegenstander – samen met vele duizenden hoog aangeschreven wetenschappers op dit gebied, vele rechtsgeleerden en andere geneeskundigen – van de volledig misplaatste, gedwongen toediening van dit inmiddels beruchte vaccin.”
In strijd met de Grondwet
Toediening van dit ‘vaccin’ is volgens Schoemacher in strijd met de Grondwet, rechten van de mens, de rechtsstaat, de democratie, de onafhankelijkheid, de vrije wilsbeschikking en het recht op vrije lichamelijke integriteit. “Misdaden tegen de mensheid!” benadrukt de arts.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Duizenden ambtenaren reizen doelloos over de wereld
Ieren zaten al in Amerika voordat Columbus het continent ontdekte. Waarom is dit reisverslag steeds genegeerd?
Veel gemaakte dieetfouten
Groot-Brittannië zal triomferen buiten de EU! Fins Europarlementslid vat Brexit perfect samen
Kijk en huiver: Van Meijeren vertelt ontluisterend verhaal over satanisch ritueel kindermisbruik
Steeds vaker woningbrand door ‘groene’ zonnepanelen. Het is kommer en kwel
Gebruikte president Assad gifgas in Syrië? Deze reality check mag je niet missen
‘Experts’ pleiten voor versoepeling stikstofregels voor Defensie: ‘Alles kan ineens wijken voor oorlog’
BBB (BoerBurgerBeweging) stemt voor onteigening van boerenbedrijf: ‘Schandalig’