Marc Birnbach was één van de eerste journalisten die op Fox News live verslag deed van de 9/11-aanslagen.
Hij zei dat de Twin Towers niet geraakt waren door een passagiersvliegtuig.
“Er zaten geen ramen in de zijkant van het vliegtuig,” zei hij op tv. “Het was absoluut geen vliegtuig zoals je die op een luchthaven ziet.”
Kleine onderdelen
CNN-reporter Jamie McIntyre deed als één van de eerste journalisten verslag van de aanslag op het Pentagon.
Hij zei dat ‘er niets op wijst dat er een vliegtuig tegen het Pentagon is gevlogen’.
“Er zijn geen grote brokstukken of iets dergelijks te vinden, alleen maar een paar kleine onderdelen die je zo met de hand kunt oppakken,” verklaarde hij.
Hij zei verder dat de gevel van het Pentagon pas 20 minuten na de aanslag instortte.
Verwisseld
Getuige Chris Konicki vertelde tegen Fox News wat hij had gezien in Shanksville in Pennsylvania, waar ook een vliegtuig zou zijn neergestort.
Hij zei dat ‘er niets was waar je uit op kon maken dat daar een passagiersvliegtuig was neergestort’.
In de boekenset ‘9/11 De Andere Waarheid’ wordt gesteld dat de passagiersvliegtuigen tijdens de vlucht zijn verwisseld met militaire toestellen.
Airplane swaps
Deze zogeheten ‘airplane swaps’ zijn niet alleen vastgelegd op radar, ook luchtverkeersleiders maakten hier melding van.
Op bandopnames van gesprekken tussen luchtverkeersleiders en de organisatie die het luchtruim bewaakt, is te horen dat het passagiersvliegtuig dat in de noordelijke toren zou zijn gevlogen, vlucht AA11, na de aanslag nog gewoon in de lucht is.
Daarnaast is op radarbeelden duidelijk te zien dat vlucht UA175 wordt verwisseld met een onbekend toestel, aangegeven als MP02. Het is niet UA175, maar MP02 die op de Twin Towers afvliegt. UA175 vliegt verder.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Rusland verbiedt import genetisch aangepast maïs Monsanto
Prijs voor vinding die je gasrekening doet verdwijnen
Silvio Berlusconi vier jaar achter de tralies
Verontrustende documenten vrijgegeven: hoe het ministerie van De Jonge het internet censureerde in aanloop naar de verkiezingen
‘Honderden’ Nederlanders overleden aan hydroxychloroquine, beweerden de media. Nu is het onderzoek TERUGGETROKKEN
Complottheoretici hebben gelijk: Media onderdrukken waarheid en houden gevestigde orde hand boven hoofd
Iran geeft geheim spionagevliegtuig VS terug als speelgoed
Veelgebruikte suikervervanger doodt kankercellen in lab na fermentatie
NOS-baas (wij zijn volstrekt onafhankelijk) opent aanval op FvD en PVV, en krijgt koekje van eigen deeg