Bij EenVandaag (NPO) mocht een ‘transpersoon’ zeggen dat Trump lhbti’ers wil ‘uitroeien, elimineren en vermoorden’. En dat omdat Trump af wil van genderneutraal taalgebruik en de genderideologie.
“Vooral transgenders willen het land ontvluchten nu ze voelen dat ze steeds meer uit het openbare leven in de VS worden geweerd,” beweert de presentatrice van dienst.
Door het beleid van Trump voelt ze zich onveilig in eigen land en wil naar Nederland komen, aldus de commentaarstem over de transpersoon.
Dit is écht ongekend.
Bij EenVandaag (NPO) mag deze ’transpersoon’ zeggen dat Trump LHBTI’ers wil ‘uitroeien, elimineren en vermoorden.’
Slechts omdat Trump afwil van genderneutraal taalgebruik en de genderideologie.
En geen enkele kritische vraag in dit item aan deze persoon. pic.twitter.com/JXZ6REiYKd
— Tom de Nooijer (@tdenooijer) March 18, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ga je schamen
“En geen enkele kritische vraag in dit item aan deze persoon,” merkt ON!-presentator Tom de Nooijer op. “Dit is écht ongekend,” zegt hij.
Voormalig Tweede Kamerlid Harm Beertema zegt tegen EenVandaag: “Ga je schamen. Wat een ongelooflijk doorzichtige, maar oh zo smerige anti-Trumppropaganda, wat een schaamteloze desinformatie.”
De waanzin slaat toe
“Ik verwacht er niks van, maar de Ombudsman voor de publieke omroepen en het Commissariaat voor de Media moeten dit toch ook doorzien?” vraagt hij.
“Nederland wordt steeds gekker. De waanzin slaat toe,” stelt financieel expert Ab Flipse vast.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Het is officieel: Ademvrij.NU daagt de staat over mondkapplicht
VIDEO: Mexicaanse boer bouwt 6,7 meter hoge piramide ‘in opdracht van alien’
Robbert van den Broeke, interview met Sandra Reemer
Er zijn nu zoveel ijsberen dat ze de inheemse bevolking van Canada bedreigen (en bedankt klimaatfanatici). Dit overheidsrapport bewijst het
Onze agrarische sector wordt steeds verder de kop ingedrukt: deze belangen gaan er achter schuil
Het mysterie van de vliegende bollen (video)
Tientallen Nederlandse kinderen krijgen slaapziekte na inenting met griepvaccin
Reactie Rutte op aanslag Brussel zet kwaad bloed: ‘Donder op met je zogenaamde ongeloof’
Meditatie en yoga veranderen je lichaam. Ontdek welke verrassende effecten dit heeft