Mens en Dier

Pepijn van Houwelingen over weggestemde moties: ‘Dit laat zien wat ze met u van plan zijn’

Help anderen door deze informatie met vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De druk op ongevaccineerden wordt steeds verder opgevoerd, merkt ook Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD). “Daarom hebben we als Forum voor Democratie gisteren in de Tweede Kamer twee moties in stemming laten brengen,” zegt hij in een videoboodschap.

De eerste motie betrof het uitsluiten van het invoeren van een 2G-systeem. 2G betekent dat je alleen ergens naar binnen mag als je óf gevaccineerd bent óf genezen. De motie werd verworpen: D66, VVD, GroenLinks, Volt, PvdA, Den Haan, CU en CDA stemden tegen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Elke keer gaan ze een stapje verder

De tweede motie ging over het uitsluiten van het invoeren van het coronatoegangsbewijs voor essentiële voorzieningen, bijvoorbeeld een supermarkt, het openbaar vervoer of een ziekenhuis. Ook deze motie werd verworpen: D66, VVD, Volt, PvdA, Den Haan, CU en CDA stemden tegen.

“Hiermee hebben we de Kamer gedwongen zijn ware gezicht te laten zien,” benadrukt Van Houwelingen. “Ze weigeren om dit te verwerpen en dat laat denk ik zien wat het partijkartel met u van plan is. Elke keer gaan ze een stapje verder. En dit weigeren ze ook uit te sluiten.”

Gevecht van ons leven

“We zitten in het gevecht van ons leven,” zegt het Kamerlid. “We moeten ons hier met hand en tand tegen blijven verzetten, want langzaam maar zeker pakken ze al uw vrijheden af.”

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 117 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

195 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Pepijn, vraag ook even wanneer we mogelijk afgevoerd worden naar een concentratiekamp.

Anja
Anja
4 jaren geleden

Wat ben je een griezelig mens als je tegen deze moties stemt. Dit terwijl er helemaal NIETS aan de hand is. Drukte in de ziekenhuizen? Misschien. Is dat perse door covid19? Niet bewezen. Gevaccineerden kunnen net zo makkelijk anderen besmetten, zelf ziek worden, en in het ziekenhuis belanden. De prikken werken lang zo geweldig niet als werd voorgespiegeld en het is bovendien een levensgevaarlijk experiment. Ik ben benieuwd wat Pepijn hiermee gaat doen, wat kunnen we doen, samen, om Nederland weer leefbaar te maken, een land waar iedereen onvoorwaardelijk vrij is!

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
4 jaren geleden

De uitvoerders en voorstanders van de plannen van de New World Order verraden zichzelf.

Dat maakt het op termijn veel gemakkelijker om de mensen die het plan van wereldwijde genocide aanhangen en uitvoeren, te bestraffen.

Deze mensen zitten in nood en doen er alles aan om hun hachje te redden en hopen samen met Rutte en de Jonge waarschijnlijk de al verloren strijd te winnen. Het wordt steeds gekker en daarom wordt er met de boostershots haast gemaakt. Elke gewonnen ziel voor de prikcampagne is weer een vrijwillige slachtoffer en een tegenstander minder van de plannen van de NWO.

Pieter
Pieter
4 jaren geleden

Het leger is er om de burger te beschermen, het zal tijd worden om dit Wappie Kabinet op te pakken.

Jan
Jan
4 jaren geleden

Ja het begint eentonig te worden alle moties die fvd inbrengt worden verworpen door die landverraders partijen ook omtzigt is geen knoop voor de duim waart
Het is een schande dat ons land word geregeerd door Claus schwap in bill cats ik vraag mij af waarom deze partijen zich zo laat chanteren kan het zijn dat ze allemaal in een kinderschandaal zitten wand die moties verwerpen ze ook altijd
DIEP TRIEST WAT EEN K.T LAND LEVEN WIJ

NoVax
NoVax
4 jaren geleden

Wat is er na dit bewijs nog ”Christen” aan CDA en CU? Uitsluiting, zonder teken van het beest geen toegang tot essentiële voorzieningen!
SGP is gelukkig (nog) niet bezeten door de duivel.

Ondergronds.
Ondergronds.
4 jaren geleden

Pepijn, je kunt erop rekenen dat we ons met hand en tand blijven verzetten tegen deze criminelen. We worden bedrogen op velerlei manieren. Als ik meer testen uitvoer, dan komen er vanzelf ook meer besmettingen. Wat een gegoochel met cijfers. Daar lusten de honden geen brood van. Maar wij leggen ons hoofd niet op het schavot; NOOIT !
We zijn een verzetsbeweging geworden, weet u het nog?

robert
robert
4 jaren geleden

mooi, dan is het duidelijk.

Annemiek B.
Annemiek B.
4 jaren geleden

Nooit zal ik toegeven. Wat heeft het leven voor zin als je er zelf voor kiest tot slaaf gemaakt te worden? Ik sterf liever in een gevangenis of kamp. Maar ik hoop en bid wel dat ik de kracht daartoe krijg.

logisch_denken
logisch_denken
4 jaren geleden

MAAK NIET NORMAAL WAT NIET NORMAAL IS !!

https://www.youtube.com/watch?v=ExCdewbDlYI

Bezorgde burger
Bezorgde burger
4 jaren geleden

Diep in diep triest. Geen woorden voor !

Stephan
Stephan
4 jaren geleden

Dit wisten we al langer en ooit is het geduld echt op bij de bevolking.

ik ik
ik ik
4 jaren geleden

Hooivorken zijn de enige resterende oplossing!

Jos Veraart
Jos Veraart
4 jaren geleden

Knetter knettergek zijn zij dh

Tom Poes
Tom Poes
4 jaren geleden

De verraders in de Tweede Slaapkamer laten zich weer kennen.

Chef
Chef
4 jaren geleden

Wat deze krankzinnigen zaaien, zullen ze vroeg of laat ook oogsten!

kees boterbloem
kees boterbloem
4 jaren geleden

ik denk dat het grootste gedeelte verder slaapt pas als het te laat is wordt men wakker
let op “PAS” meestal dan ook niet
als niet gevaccineerden moeten we zeker niet toe geven aan het kamikaze gedoe hou vol allemaal

Danny
Danny
4 jaren geleden

Hey de politiekers hebben enkel het beste met de burgers voor …nietwaar?

Edward
Edward
4 jaren geleden

Deze WEF partijen rollen een WEF/WHO dictatuur uit met goedkeuring van het schapenvolk. Wegkijkers….!

Roadie
Roadie
4 jaren geleden

Heb ik altijd gezegd,stap voor stap, beetje bij beetje ontnemen ze al onze rechten totdat er geen weg terug meer is .Maar ja,ik ben maar een wappie.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Simpel. Als ik niet meer naar de supermarkt mag, dan komt de supermarkt maar naar mij. Laat de bezorger maar last van zijn rug krijgen door het sjouwen en zeulen met al dat bier en frisdrank en alle andere spullen die ik dan en masse inkoop. Eens kijken hoegauw ze dat beu zijn. Verder koop ik dan de dagelijkse benodigdheden bij de lokale winkeliers en boeren in de buurt.

In Rusland hebben ze die code ook geprobeerd voor de supermarkt. Het resultaat, er kwam NIEMAND en ondernemers klaagden over een enorm verlies aan omzet.

Helaas zijn wij geen koppige en taaie Russen, maar een mak schapenvolk.

H.J.van Klaveren
H.J.van Klaveren
4 jaren geleden

Dat zullen wij dan nog wel eens zien dan.
Eens kijken wie hier in dit land de baas is.
Ze zullen de dag verdoemen dat ze opgericht zijn.

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

Onbegrijpelijk dat er ook 2 Christelijke partijen tegengestemd hebben. Wat het kabinet wil, steeds een stapje verder is zo ONCHRISTELIJK als het maar kan. Die hoekstra zit ook in het wef , hoe kan het cda dan nog voor stemmen, blij dat ik geen lid meer van het cda ben, zou me verrot schamen. Maar van CU valt mij vreselijk tegen, weet niet of dhr Segers in het wef zit. Als dat zo is, dan weer een andere partij zoeken. Gelukkig is SGP goed gestemd!!

Joost
Joost
4 jaren geleden

Pepijn, volgende motie. ´Nooit mensen opsluiten die niet-geinjecteerd zijn´.

John
John
4 jaren geleden

hoe aub vol

Boink
Boink
4 jaren geleden

Als praten niet meer helpt………

Twan
Twan
4 jaren geleden

Goed gedaan, maar helaas te laat. Tenzij de gevaccineerde mensen als vliegen dood neervallen. Het worden roerige tijden…

gerr
gerr
4 jaren geleden

Waarom zou je nog gaan werken als je toch niets meer mag. Wel belasting betalen. Maar het leuke is voor de
ongevaccineerde verboden . We kunnen beter bijstand aanvragen en thuis gaan zitten

George Orniet
George Orniet
4 jaren geleden

Tijd om als burgers het hele kabinet (met wat uitzonderingen) te verwerpen! Dit zijn letterlijk landverraders die samenwerken met buitenlandse organisaties EN in de regering zitten en ze schamen zich er nieteens voor, trots op de WEF-tas en boeken van Schwab. En wat is VOLT nu weer? Had er nog niet van gehoord, even opgezocht en dit staat er op hun website: “Buiten Nederland heeft Volt meer dan 60 gekozen volksvertegenwoordigers in heel Europa” Aaaaaaah lekker ‘Nederlands’ dus en onafhankelijk zeker jaja. Dit land is al een tijdje geleden verkocht aan de hoogste bieder, het orkestkabinet speelt nog de laatste nummertjes en weinig mensen hebben door dat dit schip al een tijdje aan het zinken is…. Waar is de kapitein? Is WimLex al overboord gesprongen?

Paul
Paul
4 jaren geleden

Kritiek van Wilders aan het kabinet. De boosters komen te laat. Jawadde. Ik viel van mijn stoel toen ik het las. Wat heb je nog aan die man, verworden tot vaccinventer? Hier gaat het helemaal fout met de PVV. Geef mij maar FvD, de enige vrijheidspartij.

Jaap
Jaap
4 jaren geleden

BIEDE moties verworpen? Ik vindt het vooral vies van de zogenaamd christelijke partijen, zoals CDA en CU.

De linkse partijen die zogenaamd voor de zwakkeren willen opkomen verbazen me ook vies. PvdA en neppartij Volt vooral. Maar Groen Links is ook half voor een dictatuur.

En de Fractie Den Haan, de farizeër, die “wil dat iedereen in Nederland goed ouder kan worden en tot op hoge leeftijd volwaardig kan blijven meedoen.” Die bedrieger stemt ook tegen. Schande!

VVD en D66 zijn al twee jaar de partij tegen de burger maar wat zit er een hoop ondemocratisch schorem onder de politici.
Geen wonder dat de NSB en de jodenrazzia’s in Nederland zo goed “functioneerden”.

exegese
exegese
4 jaren geleden

Het is duidelijk.De fundamenten zijn gelegd de nazi-staat staat in de stijgers. Het kan los gaan nu denken ze. Maar ze vergeten dat er nog heeeel veel mensen zich hiertegen gaan verzetten. Ergens in de nabije toekomst gaat dit verfoeide bouwwerk weer met de grond gelijk gemaakt worden. Het recht zal zegevieren.

Charlotte
Charlotte
4 jaren geleden

Ze hebben zich zelf verraden moties verworpen! ? Precies wat het WEF wil,, je weet nu wat de plannen zijn!.. ? ? Concentratie kampen zijn al gebouwd, dan de vernietiging, dat is wat ze willen, mij is het allang duidelijk! ?

Koos
Koos
4 jaren geleden

Zal de politie dikwijls moeten komen, ze zullen me overal uit moeten halen

brrman
brrman
4 jaren geleden

Daarvoor heb je: Intrekken machtiging besturen. Dit kan wettelijk en hierdoor ben je juridisch af van alle maatregelen. Grondrechten en Strafrecht blijven natuurlijk wel gelden.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

WEF compleet gestoord.

politiek profeet
politiek profeet
4 jaren geleden

Als de (r)overheid de burgers niet meer kan beschermen tegen diezelfde (r)overheid moeten de burgers een paralelle samenleving optuigen en het recht in eigen (burger)handen nemen.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

ik was vanmiddag op de markt, vele gesprekken, allen twijfelachtig over de leugen of niet? van de macht hebbers.
We kunnen er op wachten, eerdaags mogen we niet meer naar de markt.

Cok
Cok
4 jaren geleden

Vaccineren is een vrije keuze volgens de grondwet en de raad van Europa, ik laatje niets opdringen door vreemde buitenlandse lieden als Schwab, Gates en vul verder zelf maar in. De tweede Kamer doet hard mee aan deze criminele praktijken, althans de tegenstemmers

Piet
Piet
4 jaren geleden

Motie: Constaterende dat het kabinet iedere stijging van besmettingen aanpakt om meer en strengerende maatregelen in te voeren waarbij iedere eerdere grens weer wordt overschreden: deze motie:
Ongevaccineerden worden per wet beschermd dat zij niet opgepakt, vermoord worden of getransporteerd worden naar Femakampen.

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

Het is werkelijk onvoorstelbaar wat er allemaal gebeurt. Legale genocide !
Het kan toch niet zo zijn, gezien de vele informatie die te vinden is op het internet over de gifspuit, WEF etc., dat mensen nog in deze hoax geloven en dan ook nog een booster halen?
Dan ga je gvd niet skiën. Een land als Oostenrijk moet je boycotten.
Sportschoolhouders moeten zich ook kapotschamen. Wanneer alle sportschoolhouders hun deuren openzetten voor ongevaccineerden staan ze sterk toch. Het smoesje “we kunnen niet anders” gaat niet meer op.
Geldt trouwens ook voor de horeca etc.
Maak gezamenlijk een vuist tegen deze vuile satanisten!

Jan-willem
Jan-willem
4 jaren geleden

Verschrikkelijk dat die Christelijk partijen zo geïnfiltreerd zijn met haatdragende WEF trekpoppen.
We marcheren steeds verder naar Zion.

NoVax
NoVax
4 jaren geleden

Zolang ik online m’n levensmiddelen kan bestellen en laten brengen is het nog tot daar aan toe, als dat ook wegvalt, dan ga ik het halen op een proletarische manier, zo simpel als wat.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
4 jaren geleden

De burgemeester van Maastricht is ook al met 2G bezig…
Zij hoort ook al bij de kameraden 1940-45.
Burgemeester van Venlo sluit zaak vanwege niet naleven cojona rules…
FVD is mijn partij !

LHm
LHm
4 jaren geleden

IK heb al vaker gezegd: Na elke crisis, oorlog of conflict worden er rekeningen vereffend. Het is gewoon een kwestie van namen onthouden.

Carlo
Carlo
4 jaren geleden

Laat duidelijk zien wie de NSB is in de tweede kamer.
Maar dit wisten we al lang. Als deze mensen spontaan neervallen zal ik ze dus zeer zeker niet helpen, wil geen enge ziekte van ze krijgen, van mij mogen ze wegrotten.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Maar voor de rest is de injectie heel veilig, yeah sure….
https://t.me/stichtingvaccinvrij/822

Johanna
Johanna
4 jaren geleden

Vieze smerige corrupte bende.

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

triest dat het zover is gekomen,heeft het leven nog enige waarde?De massa gaat in alle onderdrukkende politiek mee,als eenling sta ik misschien sterker,de massa laat ons toch barsten,zorg voor voldoende voedsel en drinken om te kunnen overleven,tot dat het nazie regiem is verslagen,de oorlog is in volle gang

Rick
Rick
4 jaren geleden

En die partijen die tegen hebben gestemd durven zich nog volksvertegenwoordigers te noemen het zijn landverraders hun zijn een gevaar voor de gehele bevolking en volksgezondheid ze hebben gewoon het concept van de Nazi’s gekopieerd en verbeterd nieuwe Gestapo

Piko
Piko
4 jaren geleden

We hebben zoveel verschillende partijen in Nederland en nu denken ze ineens allemaal hetzelfde. Mmm waar zijn hun waardes en standpunten gebleven.

Hollewijn
Hollewijn
4 jaren geleden

Een profeet wordt in eigen land nooit geloofd!
Volhouden is de boodschap!
“ Hier sta ik, ik kan niet anders” De man die het huidige Europa mogelijk maakte. De strijd duurde bijna 150 jaar. Geduld dus!

Cor
Cor
4 jaren geleden

zelfs Seyss Inquart had meer op met het nederlandse volk

Bonbon
Bonbon
4 jaren geleden

Ze kunnen drukken en duwen de niet geprikten zullen nooit zwichten. Nooit en te nimmer een prik van drion

Bonbon
Bonbon
4 jaren geleden

Volks vertegenwoordigers maar van welk volk, ik voel me niet verwant

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Kijk wat de Belgische artsen over die spuit zeggen.
De vaccins werken niet of erger, ze veroorzaken Covid.
Belgische ziekenhuizen liggen vol met ALLEMAAL DUBBEL GEVACCINEERDEN.
CEO van de ziekenhuizen verwijst zelfs naar de Nederlandse dictatuur.
Neem maar aan, dat hier bij ons ook allemaal dubbel gevaccineerden liggen.
Zal mij benieuwen wat er gebeurt als we binnenkort een tekort aan begraafplaatsen hebben, dan zijn er zeker geen ongevaccineerden meer!!

Sebke
Sebke
4 jaren geleden

Het WEF pan ligt op schema. Iedereen aan de 100% gecontroleerde enkelband. Als die er eenmaal is moet iedereen doen wat hen opgedragen wordt. U wilt geen asielzoeker in uw extra slaapkamer opnemen, dan gaat het vinkje op rood. etc etc

IFUD of Human Rights
IFUD of Human Rights
4 jaren geleden

Het toepassen toekomstig (?) in supermarkten waar burgers levensmiddelen moeten kopen van een corronatoegangssbewijs qr-code, is het uitspelen van recht op leven vastgelegd in internationale verdragen,dat de plicht is om dat ten alle tijden te borgen voor eenieder. Burgers zonder vaccinatie de supermarkt ontzeggen, is extreme dwang op artikel 7 Bupo verdrag. Het is een misdaad tegen de menselijkheid. Door IFUD of Human Rights

Frans
Frans
4 jaren geleden

de vraag is wie houd ze tegen het zijn criminelen laat ze eerst maar met bewijs komen van dat zogenaamde virus , het volk moet massaal opstaan , maar valt niet mee met zoveel schapen , waar zijn we in beland , ik snap er niks meer van , je mag niet vergelijken met wo2 , nee dat kan ook niet dit is vele malen erger

politiek profeet
politiek profeet
4 jaren geleden

PEPIJN,GIDEON, en THIERRY…de 3 musketiers zijn herboren….
Deze 3 -eenheid, met hun kundige achterban zijn een lichtpunt in volslagen duisternis.
Af en toe komt van Haga een lampje laten schijnen maar verder is de 1ste en 2de slaapkamer in volslagen duisternis gehuld.
Triest….ons land is een speelbal van duistere machten en krachten, door een compleet incapabele regering en ambtenaren.
We glijden af naar een volksopstand, naar anarchie en/of totale waanzin.
Bewapen jezelf, zorg voor je omgeving en houd rekening met onverwachte omstandigheden…

Karl
Karl
4 jaren geleden

geen zorg of ziekenhuis is ook geen ziektekosten betalen lekker goedkoop

Dodo
Dodo
4 jaren geleden

QR-code toegangsbewijs uitbreiden ????
Stoppen hiermee !! Besmettingsbom !
Duidelijk bewijs, nu zeker omdat iedereen de boosterprik moet halen. Dit wil zeggen dat het vaccin niet is dat wat de mensen is beloofd. En deze boosterprik geeft ook totaal geen zekerheid !

En ook graag excuses aan de ongevaccineerden, die al veel te lang door het slijk zijn gehaald. Onterecht ! Die mogen dan ook gewoon overal naar binnen.
Want dit mogen ook de gevaccineerde met hun besmettingspas.

Discriminatie !!

Ariebombarie
Ariebombarie
4 jaren geleden

Ruim een maand geleden zagen wij dat de QR-code scanner al in de bus in A’dam zat. Nog niet in gebruik, maar dan weet je het wel. Van een vriend hoorde ik dat ze ook al in Den Haag in het OV zitten. …
Gelukkig ga ik met de fiets

Gty
Gty
4 jaren geleden

D66, VVD, Volt, PvdA, Den Haan, CU en CDA stemden tegen.. […]

Ze stemden dus voor coronatoegangsbewijs voor essentiële (wezenlijke) voorzieningen?

Weten ze wel wat dat betekent?
Stemmen doe je niet om anderen te vriend te houden maar de bevolking te dienen!

Betekent dit dat men zonder coronapas men niet meer naar de supermarkt mag? Dus niet meer eten en drinken? (Niet leven?)
Of zie ik het verkeerd?

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Christen unie, klopt ook niks van. Helemaal in begin zou hij ook niet toetreden tot kabinet. Nu krabbelt hij terug en helpt ze dadelijk in het zadel. Uiteraard moet hij dan bij moties gelijkwaardig mee of tegen stemmen. Wie kun je nog vertrouwen. Maatschappij en mensen gaan naar de klote.

Deug-niet ?
Deug-niet ?
4 jaren geleden

Nou k heb al Discriminatie meegemaakt nu dat k als ongevaccineerde schuldig ben aan deze situatie
Deugschapen natuurlijk die blindelings lugo geloven , vandaag weer ,, vriendschap beëindigd pff
Wat k allemaal naar mijn kop kreeg ?

Mama
Mama
4 jaren geleden

Ik buig alleen voor God, weet u nog CU en CDA

wim
wim
4 jaren geleden

Nieuwe verkiezingen NU!

Gregor
Gregor
4 jaren geleden

Laten we dan maar vooral hopen dat op korte termijn er zoveel gezondheidsproblemen zijn, dat het ontkennen van de misdaad rond de vaccinatie Covid19 als een paal boven water komt te staan.

Teunis Bastiaannet
Teunis Bastiaannet
4 jaren geleden

Deze regering MOET GESTOPT WORDEN,voor ons en onze kinderen en kleinkinderen . Genoeg geweest!!!!!!!!!!!!!

Martijn van't voort
Martijn van't voort
4 jaren geleden

Nou er zijn bijwerkingen bij de vaccinnaties want er onstaan hartstoornissen hersenbeschadegingen.

Charles
Charles
4 jaren geleden

FVD is heldhaftig. FVD toont telkens weer dat we met monsters te maken hebben. Worden de slapers nog eens wakker??

Een moeder
Een moeder
4 jaren geleden

Het nazi regime ten top Rutte de jong pattekotsen grappewaus allemaal zwabber aanhanger zelf ONS KONINGSHUIS VERKOOPT ZIJN VOLK schande

bilbo
bilbo
4 jaren geleden

probleem is dat er te veel (uils)kuikens in de slaapkamer zitten. zouden ze maar eens de moeite nemen om onderzoek te doen of naar thehighwire.com te kijken dan worden ze misschien wakker

nico
nico
4 jaren geleden

Vreselijk ik, als ongevaccineerde, heb met mijn stomme kop ooit 14 maanden dit land gediend om de vrijheid te waarborgen. En dan dit ? Zonde van mijn tijd geweest.

Kas
Kas
4 jaren geleden

Als ik de lamlullerigheid om mij heen zie, verdienen we niet anders..
Ik erger mij aan de slappe houdening van werkelijk alles, ook mijn familie , om mij heen. Wil je niks.. doe ver.d…mme iets , voor de toekomst van de kinderen, die ook steeds meer geprikt raken.. door angst om uitgesloten te raken overstag gaan…
Hêhhhht hééévddd toggggg geeeeen zihhhhnnnn en hangen maar weer, kap op hunkeren naar de booster
Waardeloos.. maar..
Het kleine groepje knalt door.. geef niet op

Saartje
Saartje
4 jaren geleden

Zolang een bepaalde agenda er niet doorheen is gedramd blijft dit kabinet demissionair. Hoe komt het dat deze corrupte politici niet per direct afgevoerd worden door de AIVD/MIVD wegens omgekocht gedrag en onintegriteit?

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 jaren geleden

Het ergste van het wapenverbod is de slimme burger mag het niet hebben terwijl ze labiele mensen in dienst nemen en volledig bewapenen . Hoe hersenloos ben je dan ?

IVo
IVo
4 jaren geleden

Ik zie dat Bij1 steeds geen stem geeft wat doet zij in de regering??

Niemand.
Niemand.
4 jaren geleden

Morgen weer een persconferentie, iedereen ziet van mijlenver aankomen waar we heen gaan. Nog meer QR, nog meer dr(w)ang.

Zoveel gevaccineerden en toch zoveel zogenaamde besmettingen, rara hoe kan dat.

Astrid
Astrid
4 jaren geleden

Zolang bedrijven niet meewerken, zoals nu weer met de muilkorven, dan moeten we het kunnen stoppen. Er lopen steeds meer mensen zonder muilkorf in winkels, niemand die er wat van zegt, we zijn het ZAT! Ook het OV zie ik steeds meer mensen zonder.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Ze maken dit volk al jaren ziek.
We hebben niet voor niets 10 miljoen chronisch zieken en 1 op de 3 met kanker.
Men kan deze mensen zo genezen maar dat wil men niet.

Men kan de corona flauwekul zo oplossen met een ivermectine protocol.
Maar dat doet men niet want men wil u de vrijheid en het leven geheel afnemen.

Petr
Petr
4 jaren geleden

Dit kabinet is kampioen in het afschuiven van verantwoordelijkheden op anderen.
Ze drukken hun zin door maar geven het OMT de schuld?
Ik heb het idee dat zij zelf de beslissingen nemen onder de mom van het OMT.

Petr
Petr
4 jaren geleden

Het is spuiten of stikken!
Bah!

Wow
Wow
4 jaren geleden

Duidelijkheid voor Gerechtigheid,…het eindspel is nu echt van start gegaan. Aan welke kant sta Jij??

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

net zoals we zagen in het gedrag van de
“goede mensen” t.o.v. Pim Fortuin.
De mensen, die de macht in handen hadden, stonden met vertrokken gezichten naar hem te kijken en te wijzen.
Toentertijd zag ik dat wel, maar heb gewoon nog links gestemd.
Nu ligt het er zo bovenop, dat FVD ook zo benaderd wordt, maar nu doorzie ik dit en zal nooit meer kiezen voor de mensen, die nu al onze rechten in de plomp gooien.
Nu heb ik niet de illusie, dat er nog eerlijke verkiezingen zullen komen, maar ik walg zo van de gevestigde orde….

Qqq
Qqq
4 jaren geleden

Ze zeggen dat men moet bewijzen dat men de ziekte gehad heeft. Maar tegelijkertijd zeggen ze dat serologische test niet mag!

Stelletje barbaren!

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

Op 7 november gaf Baudet een toespraak in de Kamer, die juist weer geeft, waar we mee te maken hebben in dit land en wereldwijd.
ook niet politici, zoals ik kunnen lezen en denken en zelfs ook rekenen.
Mevrouw Ploumen gaf een reactie, die zo oppervlakkig en dom was, daar kon ik geen minuut naar kijken.
Mevrouw Ploumen, ik ben 73 en ik heb tijdens mijn leven in verschillende sectoren gewerkt en opleidingen gedaan.Veel gelezen, ook in boeken, die de geschiedenis duiden.
Uw betoog is een aanfluiting op ons aller verstand en integriteit.
Het is genoeg geweest met het framen en verdacht maken, van mensen, die wel hun verstand gebruiken.
We willen dit niet meer, stap op!

Helma
Helma
4 jaren geleden

Nu leven we inderdaad in dictatuur. Al die nonsens, leugens en bedrog. De geprikte mensheid is totaal apatisch en hersenloos en de media kunnen ons alleen nog maar met leugens bombarderen. TV bekijk ik nier meer, zaait alleen angst. De enige die de mensheid hieruit kan helpen is God en geloof me, hij doet het, omdat het een geestelijke oorlog is die nu gevoerd wordt. We zullen hier binnen korte tijd van verlost zijn en dan de Glorie van God ontvangen en de “slechten” zullen wereldwijd verwijderd worden en alle regeringen zullen veranderd worden zoals ook het geldsysteem. Hij heeft al vaker ingegrepen bij de Ark van Noach en de Rode Zee. De vulkaanuitbarstingen en het extreme weer wereldwijd zijn de uitingen dat Hij bezig is en Hij zal elke tegenwerking wegwerken. Bevrijd je nu al van je angsten.Het komt goed. Volgend jaar is de Glorie in de hele wereld.

Lekker belangrijk
Lekker belangrijk
4 jaren geleden

Wat een regering zeg,
Na denken kunnen ze niet !!

Wim
Wim
4 jaren geleden

Je Moet wel lid Zijn van een satanische secte als je hier Tegen stems….

Amehoela
Amehoela
4 jaren geleden

Ik ga niet mee in dit systeem
weiger te “vaccineren”,
vecht voor mijn (klein-)kinderen.
Zij zullen later kunnen zeggen: ‘Mijn opa heeft gevochten voor onze vrijheid.’
Bij de vraag aan opa’s/oma’s waarom ZIJ niet gevochten hebben, is er maar een antwoord: “Wij gingen liever op vakantie.”

Back to top button
195
0
We lezen graag je reactie!x