Ons hart werkt 24 uur per dag om het bloed rond te pompen. Het lymfatisch systeem is een gespecialiseerd onderdeel van de bloedsomloop dat het zonder een pomp moet stellen.
Kleppen zorgen ervoor dat lymfevloeistof één richting op stroomt. De circulatie is grotendeels afhankelijk van beweging.
Bloed voorziet cellen van voeding en zuurstof en lymfe verwijdert afval en ziektekiemen zoals virussen. De cellen baden in lymfevloeistof. Wanneer de vloeistof wordt vastgehouden stikken cellen zodat voedingsstoffen niet naar binnen kunnen en afval zich ophoopt.
Er zijn vier goede en simpele methoden om lymfevloeistof in beweging te krijgen en elk van de methoden helpt de cellen te voorzien van voedingsstoffen en te ontdoen van afvalstoffen.
Diep ademen
Diep diafragmatich ademen is mogelijk de beste manier om lymfevloeistof te laten circuleren. Adem langzaam in en duw de buik diep naar voren, adem daarna langzaam weer uit.
Door het grote drukverschil in de longen tijdens het in- en uitademen komt lymfevloeistof in beweging en sneller terug in de bloedbaan en de ondersleutelbeenaderen bij de basis van de nek. Door per dag 10 minuten diep, langzaam diafragmatisch te ademen wordt het bloed voorzien van zuurstof en circuleert lymfevloeistof.
Trampolinespringen
Een trampoline is een goede manier om lymfe door het lichaam te laten circuleren. Gedurende de sprong ervaart het lichaam een moment van zwaartekrachtloosheid waardoor alle kleppen in het lymfatisch systeem zich openen en de vloeistof verder kan stromen. Dit kan zelfs worden bereikt door op je tenen te veren.
Massage en beweging
Bij een lymfatische massage wordt zeer weinig druk uitgeoefend om de huid te bewegen en uit te strekken zodat lymfe door haarvaten stroomt die zich juist onder het huidoppervlak bevinden.
Masseer de huid in de richting van het hart. Elke vorm van beweging pompt lymfevloeistof rond vanwege de aanspanning van spieren. Zelfs lachen werkt goed om de vloeistof in beweging te krijgen.
Wonderolie
Om het lymfatisch systeem te stimuleren kun je wonderolie aanbrengen op je onderbuik of je lever. Gebruik een goede kwaliteit, koudgeperste olie.
De olie kan medicinaal worden toegepast in de vorm van bijvoorbeeld een wikkel. Doop een doek in de olie en druk deze tegen de huid. Zorg dat de olie niet kan druppen. Vanwege haar antibacteriële eigenschappen kan de olie vele keren opnieuw worden gebruikt.
Bron: Naturalnews.com
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wisten de oude Egyptenaren meer dan we denken?
Karel van Wolferen: waarom BBB niet zou bestaan zonder het werk van Bayer en Monsanto
Honderden casinobezoekjes, Louis Vuitton-tassen en een borstvergroting. Hier gaat ons zorggeld zoal naartoe
Onderdirecteur FBI ’ten diepste geschokt’ door onderzoek van zijn dienst naar Deep State
Viroloog Marc Van Ranst haalt zich woede van artsen op de hals: ‘De wereld op zijn kop’
Van Haga ‘on fire’: ‘Dit kabinet moet ter verantwoording worden geroepen’
Advocaat over pandemieplannen WHO: ‘Het klopt juridisch gewoon niet’
Gideon van Meijeren trekt van leer tegen viroloog Van Ranst: ‘Misselijkmakende en schadelijke propaganda’
We hebben zojuist 15 mysterieuze radiosignalen opgevangen uit de ruimte. Dit maakt ze zo raadselachtig