Peter Doshi, redacteur van het medische tijdschrift The BMJ, en Joseph Fraiman hebben onderzoek gedaan naar ernstige bijwerkingen van de mRNA-vaccins. Ze hebben de gegevens die Pfizer heeft aangeleverd aan de Amerikaanse medicijnautoriteit FDA om haar coronavaccin geregistreerd te krijgen nog eens onder de loep genomen.
Wat waren de uitkomsten? Precies het omgekeerde als wat Pfizer communiceerde, zei oud-huisarts en epidemioloog Dick Bijl aan tafel bij De Nieuwe Wereld TV. Er waren bijvoorbeeld vier keer zoveel ernstige bijwerkingen bij het Pfizer-vaccin als bij de placebo. “Dat is nogal wat, terwijl de FDA had gezegd dat de bijwerkingen nauwelijks verschillen in beide groepen.”
Dit is buitengewoon verontrustend
“Bovendien: de toename van bijwerkingen wordt niet gecompenseerd door een afname van ernstige ziektes en overlijden,” benadrukte Bijl. “Dus de balans is helemaal doorgeslagen in het negatieve.”
“Dit is buitengewoon verontrustend. Als verklaring vonden Doshi en Fraiman dat Pfizer een andere follow-up periode had gekozen. Twee maanden waren ze getest, maar Pfizer had van de patiënten die hun vaccin hadden gekregen vooral mensen gevolgd die één prik hadden gekregen,” vervolgde hij. Die mensen werden bovendien slechts één maand gevolgd.
Ik denk dat het hiermee klaar is
De oud-huisarts wees erop dat er waarschijnlijk nu al rechtszaken worden voorbereid in de Verenigde Staten. Amerikaanse rechters deinzen er niet voor terug om hele strenge maatregelen op te leggen aan die fabrikanten, zei Bijl. “Dat is denk ik ook wat er nodig is als dit waar is.”
“Dit legt een bom onder de bewering dat er vrijwel geen bijwerkingen waren,” voegde hij toe. “Dat werd in Nederland ook al door verschillende mensen gezegd. De Jonge zei: ‘Als dat het verhaal wordt, bijwerkingen, dan is het klaar’. Ik denk dat het hiermee klaar is als dit in bijvoorbeeld The BMJ gepubliceerd wordt.”
Tribunalen
FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen reageert: “De waarheid over de zogenaamde ‘vaccins’ druppelt onvermijdelijk naar buiten. Het is nu niet langer meer de vraag of, maar wanneer er tribunalen zullen komen.”






Dit was het ‘meest explosieve element’ van het interview met de Russische minister Lavrov
Ontwikkelaar mRNA-vaccintechnologie: ‘Spike-eiwit is heel gevaarlijk, het is giftig voor cellen’
Schatrijke koning Willem-Alexander in Rotterdam: ‘We komen uit moeilijke tijden’
Geesten worden alvast rijp gemaakt voor voedselbonnen: ‘Ze zijn nog lang niet klaar met hun coronaspel’
Onmogelijke planeet stelt astronomen voor raadsel
Europarlementariër pleit voor onmiddellijke stop op Bovaer: honderden boeren melden dat hun vee er ziek van wordt
Witte Huis ontkent dat de CIA Obama naar Mars teleporteerde
Kijk: Sigrid Kaag krijgt vraag over terreuraanslag die ‘mede door haar is gefinancierd’
‘Dit schiet bij mij wel in het verkeerde keelgat’: zo reageert Lareb-directeur Agnes Kant op mediavragen over de oversterfte