Afgelopen donderdag overleed de Britse koningin Elizabeth op 96-jarige leeftijd. Ze zat 70 jaar op de troon en was daarmee de langst regerende monarch uit de Britse geschiedenis.
Het overlijden van koningin Elizabeth is het juiste moment om alle koningshuizen ter wereld op te doeken, zei schrijfster Heleen van Royen in het tv-programma Vandaag Inside.
In Nederland moeten we er ook mee kappen
“Ik vind dat dit gewoon de laatste koningin is. We moeten gewoon stoppen met het koninklijk huis. In Engeland, in Nederland, voorál in Nederland, overal. In Engeland past het misschien nog wel, maar ik zou zeggen: stop ermee,” aldus Van Royen.
“De schandalen worden alleen maar erger. In Nederland moeten we er ook mee kappen,” voegde ze toe. De afgelopen jaren kwam het Britse koningshuis onder meer in de publiciteit door toedoen van prins Andrew, de zoon van de vorstin. Die raakte in opspraak door zijn banden met pedofiel Jeffrey Epstein, een omstreden multimiljonair die was opgepakt op verdenking van het seksueel misbruik van minderjarigen.
Stoppen daarmee
René van der Gijp merkte op dat er bij Buckingham Palace zo’n 50.000 mensen stonden. “Die mensen zijn er dol op, man. Als dat mensje dadelijk langskomt, staan ze weer met 1,2 miljoen langs de weg. Wie zijn wij dan om te beslissen dat dat weg moet?” vroeg hij.
Van Royen benadrukte: “Overal, wereldwijd. Stoppen daarmee!”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gaat buitenaards leven het menselijke begripsvermogen te boven?
Etherische dimensie: delen we de aarde met onzichtbare levensvormen?
Lockdown veroorzaakt meer doden dan coronavirus, zegt Zweedse professor
Binnen enkele minuten verwijderd door YouTube: ‘Het vaccin veroorzaakt de echte pandemie!’
Geheime stukken tonen macht Britse koninghuis
‘Datsja-leugenaar’ Halbe Zijlstra (VVD) overladen met kritiek nadat hij FVD ‘fascistische’ partij noemt
Pepijn van Houwelingen legt in anderhalve minuut uit waarom de digitale euro een ‘doodeng plan’ is
Dr. David Martin: dit is de reden waarom de overheid 65-plussers letterlijk vermoordt
“We dreigen in Europa af te glijden naar neofascistische toestanden”