Er was de afgelopen weken veel te doen rond de Britse royals, met name prins Charles, en prins Harry en Meghan Markle.
Charles doet vaak politieke uitspraken. Zo heeft hij het al heel vaak gehad over het milieu en het einde van de wereld.
“Het einde van de wereld komt uiteindelijk nooit,” reageerde Brendan O’Neill van internetmagazine Spiked.
Meest hypocriete royals
“Ze voorspellen het steeds weer opnieuw, maar het blijft uit,” zei hij.
Prins Charles werd 20 jaar geleden bekend omdat hij met planten praatte; nu is hij vooral bekend omdat hij met idioten praat in Davos om ze ervan te overtuigen de menselijke voetafdruk te beperken, aldus O’Neill.
Dan hebben we Harry en Meghan nog, de ‘meest hypocriete royals uit de moderne geschiedenis’.
Ze vlogen de wereld rond in een privéjet terwijl ze tegelijkertijd in tijdschrift Vogue orakelden dat we onze CO2-voetafdruk moeten verkleinen.
Helemaal zat
Ze veranderden in activisten die anderen de les willen lezen over dingen als feminisme en klimaatverandering.
“Dat is waarom de mensen zich tegen hen keerden,” zei O’Neill.
Mensen die kritiek hadden op het paar, werden ervan beschuldigd een racist te zijn.
“Mensen zijn het helemaal zat om uitgemaakt te worden voor racist,” vervolgde O’Neill.
Demoniseren
Als je voor Brexit hebt gestemd, dan ben je een racist. Heb je op Boris Johnson gestemd? Racist. Heb je kritiek op Meghan Markle? Racist. Als je vindt dat de politie Pakistaanse bendes moet aanpakken die jonge meisjes verkrachten, dan ben je een racist. Als je vindt dat blanke meisjes beschermd moeten worden tegen verkrachting, dan ben je een racist.
O’Neill zei dat de bevolking nu doorheeft dat de politieke klasse racisme gebruikt om de massa te demoniseren.
“Mensen zijn het helemaal zat,” zei hij.
Bekijk het filmpje hieronder:






BVNL vanochtend voor de rechter: wat staat er in deze mysterieuze brief van onze overheid aan de WHO?
Man kwam oog in oog te staan met bemanning van driehoekige UFO. Nu doet hij zijn verhaal
“Turkije is pion in geostrategisch spel van de NAVO en Amerika en verdient aan gestolen olie uit Syrië”
Minister Kuipers vertikt het om aangenomen motie uit te voeren
Oliver Stone: “Niet ISIS maar Amerika vormt de grootste bedreiging voor de wereld”
Verrassing: dit is de echte reden waarom het Britse parlement op 30 mei wordt ontbonden
‘Obama gaat zeggen dat we zijn bezocht door buitenaardsen’
Politici boos nadat De Jonge desinformatie verspreidt in Eerste Kamer: ‘Vroeger was dit een doodzonde’
Kan fenbendazol kanker genezen? Dit onderzoek suggereert van wel