Mens en Dier

Europees Parlement blokkeert vervolging van ‘ranzig’ extreemlinks parlementslid dat tegenstanders zwaar fysiek verwondde

Help door deze info met vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Ilaria Salis, lid van een Antifa-terreurgroep die met hamers (!) politieke tegenstanders in elkaar sloeg, werd dinsdag beschermd door het Europees Parlement. Haar immuniteit werd niet opgeheven en ze ontloopt vervolging door justitie.

Links kan zijn plezier niet op, zag Europees Parlementslid Tom Vandendriessche (Vlaams Belang). “De corruptie van het Europees Parlement, waar ze toch altijd de mond vol hebben van ‘democratische waarden’, is to-taal.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Ook PVV-Europarlementariër Sebastian Kruis deelde op sociale media beelden van het moment waarop het Parlement de vervolging blokkeerde van een ‘ranzig’ extreemlinks parlementslid dat in Hongarije politieke tegenstanders zwaar fysiek verwondde.

Tuig van de richel

“Hier wordt ze gefeliciteerd door haar politieke kameraden,” schreef Kruis erbij. “Zonder uitzondering tuig van de richel.”

Door de politiek in te gaan ontsnapte Salis aan haar aanklagers. In februari 2023 werd ze in Boedapest gearresteerd bij een demonstratie tegen een “extreemrechtse” bijeenkomst. Volgens de Hongaarse autoriteiten had ze zich met nog twee demonstranten schuldig gemaakt aan geweldpleging.

Terroristen

De politiek verschafte haar een get-out-of-jail-kaart. In april vorig jaar, anderhalve maand voor de Europese verkiezingen, werd bekend dat ze namens een linkse Italiaanse partij op de kieslijst kwam te staan met het idee dat een zetel in het Europees Parlement haar uit de gevangenis zou krijgen. En zo geschiedde.

Hongarije wilde haar vervolging doorzetten en beschuldigde het Parlement ervan een ‘cynisch politiek spel’ te spelen door terroristen in te zetten als instrument in de machtsstrijd met het land. Haar immuniteit wordt dus niet opgeheven.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 63 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

43 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
29 dagen geleden

Ik heb hier maar één woord voor: SCHANDALIG!!!

Wij wisten natuurlijk al LANG, dat het Europees Parlement bestaat uit ongelooflijke nietsnutten, die daar voor een heleboel belastinggeld (door ons betaald) baasjes spelen over ons.

Iedereen, die nog enige sympathie voelde voor dat zootje ongeregeld, zal dat, normaal gesproken, nu wel verliezen. Als het goed is.

Hier gaat het natuurlijk om specifiek de persoon Iliara Saris (ik noem haar met opzet geen “mens” maar “persoon”, want in mijn ogen is dit geen mens), die gewoon met duidelijk crimineel gedrag wegkomt.

Maar de personen, die haar dan ook nog eens hartelijk feliciteren, zijn, wat mij betreft, geen haar beter.

Trouwens…. Zonder hun duidelijke steun was zij hier natuurlijk ook niet mee weggekomen.

Het moet ook wel ongelooflijk wrang zijn voor de Hongaarse aanklagers, dat dit walgelijk vrouwsmens door deze actie niet verder vervolgd kan worden.

Ik zeg het inmiddels al héél vaak: De ECHTE criminelen lopen vrij rond en mensen, die verder niets anders hebben gedaan dan alleen maar een ANDERE mening hebben, zitten inmiddels in de gevangenis.

DE WERELD OP ZIJN KOP!!!!

Tóch ben ik ervan overtuigd, dat deze Iliara Saris OOIT haar straf zal krijgen. Is het niet tijdens haar aardse leven, dan zal zij zeker in het hiernamaals haar straf niet kunnen ontlopen.

DAAR troost ik mij dan maar mee.

Jan
Jan
29 dagen geleden

Het bewijst maar weer wat voor tuig dat linkse volk is
Altijd al gezegd de kogel komt van links

Loekie
Loekie
29 dagen geleden

niets nieuws onder de zon…en we hebben het toch maar goed…

Steven
Steven
29 dagen geleden

Hiertegen zal Frans Timmermans en Rob Jetten wel zwaar in het verweer komen… want we leven wel in een ‘democratie’ hoor!
Want dat kan echt niet, fysieke verwondingen en dan daarmee wegkomen….neeejjj… hier gaan de linkse partijen vast en zeker wel een debatje over aanvragen!!

Locke
Locke
29 dagen geleden

Die krijgt nu versterking van de Antifa terrorist Mark Bray die uit de US is gevlucht richting Adelaars Nest.

Edwin Vissers
Edwin Vissers
29 dagen geleden

Europa is de Kretenzische hoer die op het beest (“Zeus”) rijdt in het gebouw van het Europees Parlement, ontworpen als een onvoltooide toren van Babel, met stoel 666 leeg.

België/Brussel? Nr. 13 = Opstand – nimrod – Satan. Het EU-hoofdkwartier is gevestigd in Brussel. Het gebouw beschikt over een enorm glazen atrium dat een uitpuilende lantaarnachtige structuur omsluit – ik denk dat het gebouw lijkt op het beeld van “de cirkel vierkant maken”, wij “de mensen” zijn de cirkel die ze willen vierkant maken! Hun zogenaamde “Geweldige werk”!

A.Breems
A.Breems
29 dagen geleden

Wanneer een Nexit uit deze corrupte bende.

Hans
Hans
29 dagen geleden

Een ‘get-out-of-jail-kaart’?? Het Europees parlement overtreedt hiermee een belangrijke ‘Verlichte’ Europese waarde door gemakkelijk op de stoel van de rechterlijke macht te gaan zitten.
Europa begint intussen toch wel een ‘borderline’ samenleving te worden, met een aanhoudend en vervormd, instabiel, negatief zelfbeeld en een gebrekkig zelfvertrouwen. Nederland moet deze EU snel verlaten voordat het te laat is. Want masochistisch gedrag als natie, door zelfkwelling of kwelling door anderen (in dit geval Europa), daar zitten de Nederlandse burgers echt niet op te wachten. Dus stoppen met het Europese project!

Louis
Louis
29 dagen geleden

T is maar dat ze uit Hongarije komt dat durft in te gaan tegen europa. Hebben de kloothommels van het eu parlement de kans weer genomen om dit land weer een flinke hak te zetten. Heb al zo dikwijls gezegd, maar nu wordt het hoge tijd, ontbindt heel dat eu gebeuren dat voor de gewone mensen niks, maar dan ook niks goeds heeft bijgebracht!

Marianne
Marianne
29 dagen geleden

Als je het artikel leest van FTM dan zie je dat ook een Pools lid bescherming krijgt die het nodige op zijn kerfstok heeft. Geen wonder dat het EP niet goed functioneert.

Maar zelf is hij ook tegen het afschaffen van die onschendbaarheid.
https://www.hln.be/gent/filip-dewinter-veroordeeld-tot-240-euro-boete-omdat-hij-met-maserati-door-het-rood-rijdt-sorry-maar-dat-kan-gebeuren~a9d8d0725/

de leugen regeert
de leugen regeert
29 dagen geleden

Linkse streken

Dwd
Dwd
29 dagen geleden

Tuurlijk hun meesters wilden het zo

Jill
Jill
29 dagen geleden

Waarom hebben ze immuniteit in de eerste plaats? Omdat het allemaal misdadigers zijn.

Dutch warrior
Dutch warrior
29 dagen geleden

Voer en afleiding voor de bühne. Zowel rechts als links wordt gefinancierd door zionisme

Rombout
Rombout
29 dagen geleden

Oh dus we mogen Jetten, Timmermans en Klaver met een hamer op hun hoofd slaan?

Marcel
Marcel
29 dagen geleden

Blaas die toren van Babel in Brussel op.

Jill
Jill
29 dagen geleden

Wat een verrassing…

koddebeier
koddebeier
29 dagen geleden

Walgelijk linkse EU.

Marcow
Marcow
29 dagen geleden

Dat hele brussels parlement bestaat uit dat Linkse antifa.

wat gaan we er daar aan doen ?

Europa wordt door rot links geregeerd en beschermd door rot linkse rechtsysteem.

Charlotte
Charlotte
29 dagen geleden

Het blijft tuig van de richel💯🙉🙈👊🤮🤷🏼‍♀️

yvja
yvja
29 dagen geleden

Meer dan schandalig en dat dus niet alleen hier hé.
Het hele europese politiek is meer dan erg bezig en dat al heel lang!!!

Tom Poes
Tom Poes
29 dagen geleden

De RODEN/SOCIALISTEN/MARXISTEN, en de Christendemocraten, links-liberalen en liberalen, leiden EUROPA totaal naar de AFGROND!

Lawke
Lawke
29 dagen geleden

Daar komt er nog een staartje aan.. 100%.

Robert
Robert
29 dagen geleden

Een gelekt Chinees geopolitiek document onthult China’s zelfvertrouwen. Het document voorspelt “The US en West Europa zullen ineenstorten door culturele en demografische conflicten vóór 2050.”
China’s leiders zien in toenemende mate de multicultuur als “culturele zelfmoord” en geloven dat het westen daardoor stervende is.
(Bron: CNN oct. 2025)

Koddebeier
Koddebeier
29 dagen geleden

NEXIT !!!!! Ook hier viert de linkse corruptie hoogtij !!!!!!

Anneke
Anneke
29 dagen geleden

De (politieke) wereld wordt met de dag gekker.

Hoedan
Hoedan
29 dagen geleden

We leven in een Satan wereld.

Eulali
Eulali
28 dagen geleden

Kan ze niet uit het venster vallen?

Deugniet
Deugniet
28 dagen geleden

‘Antifascisten’. Laat dat ‘anti’ maar weg, dan blijft over wat ze werkelijk zijn.. Schofterige, gewelddadige en onverdraagzame politieke hufters. Oftewel ordinaire fascisten.

Prieelvogel
Prieelvogel
28 dagen geleden

Nieuwe wereld orde. Rise of the beast. Alles is geoorloofd.

Back to top button
43
0
We lezen graag je reactie!x