In een fabriek in de Colombiaanse stad Medellin kweken wetenschappers elke week 30 miljoen muggen in laboratoria. Vervolgens worden ze vrijgelaten in het wild.
Miljardair Bill Gates, die het project financiert, verzekert ons dat het geen scène uit een horrorfilm is. “De fabriek is echt. En de muggen die worden vrijgelaten, terroriseren de lokale bevolking niet. Ze helpen om miljoenen levens te redden en verbeteren.” Net zoals zijn ‘coronavaccins’ miljoenen levens hebben ‘gered’.
Bacterie
“De muggen die in deze fabriek worden gekweekt, dragen de bacterie Wolbachia bij zich, die ervoor zorgt dat ze knokkelkoorts en andere virussen – waaronder zika, chikungunya en gele koorts – niet kunnen overdragen op mensen. Door ze vrij te laten en te laten voortplanten met wilde muggen, verspreiden ze de bacterie waardoor de virustransmissie wordt teruggedrongen en miljoenen mensen beschermd zijn tegen ziekte,” schrijft Gates. Net zoals zijn ‘coronavaccins’ de virustransmissie hebben ‘teruggedrongen’ en miljoenen mensen hebben ‘beschermd’ tegen ziekte.
Uit onderzoek dat is uitgevoerd in Indonesië zou blijken dat muggen die Wolbachia bij zich dragen 77 procent bescherming bieden tegen knokkelkoorts en 86 procent effectief zijn tegen opname in het ziekenhuis. Net zoals zijn ‘coronavaccins’ bijna 100 procent ‘bescherming’ bieden tegen corona en ziekenhuisopname.
11 landen
De muggen worden niet alleen in Colombia vrijgelaten, maar ook in Brazilië, Mexico, Indonesië, Sri Lanka, Vietnam, Australië, Fiji, Kiribati, Nieuw-Caledonië en Vanuatu. Dat zijn 11 landen.
Gates is van plan om honderden miljoenen Wolbachia-muggen te gaan kweken. What could possibly go wrong?
Russische minister: “Amerika spaart terreurgroep IS doelbewust in Syrië”
Raadselachtige ruimte ontdekt in Grote Piramide. Wat was het doel ervan?
Bantega opgeschrikt door mogelijke komst NAVO-munitieopslag: ‘Het dorp gaat eraan’
Wetenschappers zeggen dat deze veelvoorkomende boom de sleutel bevat tot een natuurlijk geneesmiddel voor malaria
1500 jaar oud ‘magisch’ amulet met palindroom gevonden op Cyprus
Rothschilds vermoordden al 6 Amerikaanse presidenten. Financieel analist doet in dit tv-programma zeer gedurfde uitspraken
Onderzoekers proberen Temple Balsall graancirkel te ontcijferen
Henk Krol wil alles onthullen in boek over Demmink
BBC-reportage: “WWF betrokken bij gruweldaden tegen inheemsen in Indiaas nationaal park”