Prinses Michael van Kent is al een maand ziek. Na haar twee doses van het AstraZeneca-vaccin kreeg ze bloedproppen, schrijft The Sun, die zich baseert op een ingewijde. De prinses voelt zich niet lekker en heeft medische hulp ingeschakeld. Voor de mensen om haar heen is het een verontrustende tijd. Het is voor naasten zwaar om haar te zien lijden, zei de ingewijde.
De prinses (76) is getrouwd met prins Michael van Kent, een neef van koningin Elizabeth. Eind vorig jaar raakte ze besmet met het coronavirus. Zij en haar man verbleven daarna in zelfisolatie in Kensington Palace. De prinses voelde zich ‘extreem moe’ en had hoge koorts. Haar woordvoerder zei dat de huishoudster van de prinses ziek was geworden. Eerder testten prins William en prins Charles positief op corona.
Alternatieve coronaprik
Sinds afgelopen maand krijgen mensen onder de 30 jaar in Groot-Brittannië een alternatieve coronaprik aangeboden voor het AstraZeneca-vaccin. De autoriteiten reageerden daarmee op het toenemende bewijs dat er een verband is tussen het vaccin en bloedstolsels.
Afgelopen week kwam prins Michael nog onder vuur te liggen. Volgens de media zou hij zich bereid hebben getoond om zijn koninklijke status tegen een royale vergoeding in te zetten om een buitenlands bedrijf via zijn vermeende connecties bij de Russische president Poetin te promoten. De prins ontkende de aantijgingen. Eerder werd de naam van prins Andrew in verband gebracht met pedofiel Jeffrey Epstein.
[Sputnik]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Politicoloog: ‘Ik zie niet wat er oorlogszuchtig is aan Rusland’
Wob-bom: ze hebben argumenten gezocht bij invoering van één van de ernstigste schendingen van grondrechten
De geheime grotten van Gizeh (video)
Vrouw (58) strijdt tegen wifi: “Het is levensgevaarlijk”
Onthuld: Zoveel geld krijgen journalisten geboden om propaganda over Syrië te schrijven
Nederland wordt bestuurd door een regentenklasse. Kamerlid legt haarfijn uit hoe de democratie verkwanseld wordt
Must-see: een onthullend gesprek over complotten en taboes in een gecorrumpeerde wereld
Glazen bol? Fauci waarschuwde in 2017 voor ‘onverwachte uitbraak’ van nieuwe ziekte
Amerikanen redden IS-strijders in Syrië. Wist de CIA hier sporen van black ops uit?