Er is een nieuwe generatie vaccins in de maak. Deze vaccins bevatten gemodificeerd mRNA dat zeer slecht wordt afgebroken en veel te lang actief blijft. “Dit is biologisch buitengewoon slecht,” waarschuwt emeritus hoogleraar Pierre Capel.
Vele maanden na vaccinatie wordt het spike-eiwit nog aangetroffen in weefsel en organen. Capel: “Dit is heel heftig.”
Bekijk de video:
Het laatste is het geval
De vaccins blijken naast het gemodificeerde mRNA ook DNA te bevatten. Er zouden in het lichaam blijvende DNA-veranderingen kunnen optreden, benadrukt Capel. “Dat is niet echt heel prettig.”
“Is dat alleen bij het coronavaccin of is dat bij alle mRNA-vaccins? Het laatste is het geval,” vervolgt hij.
Dubbelloops geweer
Er is nu een mRNA-griepvaccin in de maak. Hemagglutinine is een eiwit aan de buitenkant van de membraan van het griepvirus. Het zorgt voor de eerste stappen die nodig zijn om het virus een cel te laten binnendringen. Als dit eiwit wordt gebruikt voor het nieuwe griepvaccin, treedt ER-stress op (endoplasmatisch reticulum). Het komt erop neer dat de eiwitfabriek dan vastloopt en cellen doodgaan.
Als je het combinatievaccin tegen corona en griep een dubbelloops geweer noemt, is dat nog een zwakke afspiegeling, aldus Capel. “Bezint eer gij begint!”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Helderziende kat’ uit Rusland kan gedachten lezen en overbrengen
Iedere keer komt het kabinet de belofte niet na. Waarom het extraatje dat Rutte je wil geven een wassen neus is
Het mysterie van de langgerekte schedels uit Peru, Egypte en Europa
Graancirkels hebben buitenaardse oorsprong. Deze onderzoeker legt uit hoe ze ontstaan
Ophef om ‘coronavaccinhit’ van K3 op Qmusic: ‘Dit is indoctrinatie’
‘Hier staat in één screenshot beschreven dat het RIVM vaccinatiedoden normaliter onder het tapijt veegt’
‘Marion Koopmans heeft banden met Chinese overheid’
“Iedereen weet dat MH17 is neergehaald door Oekraïne, daarom zijn Nederlandse journalisten aangehouden”
‘Ik hielp bij de opbouw, tot ik de fraude zag’: WEF-insider ontmaskert The Great Reset