De prik beschermt niet, zegt emeritus hoogleraar Pierre Capel in een nieuwe video. De ziekte is niet zeer ernstig. De maatregelen zijn dodelijk. Het ruïneert onze maatschappij. Het zet families tegen elkaar op. Binnen gezinnen krijg je splijtzwammen. Voor dat prikkie, dat waarschijnlijk heel negatief werkt, zegt hij.
“Ik wil u heel duidelijk zeggen: probeer zoveel mogelijk tegenkracht te geven tegen de totale waanzin die er nu aan de gang is,” vervolgt hij. “Ga niet mee in het verdeel en heers. Heb begrip voor de onkunde, maar blijf wel op uw eigen standpunt staan.”
“Heel veel succes. We gaan zware tijden tegemoet,” benadrukt Capel.
Ongelooflijke schade
FVD-voorman Thierry Baudet zegt over de video van de emeritus hoogleraar: “Een heel goed, simpel filmpje van immunoloog prof. Pierre Capel, die uitlegt waarom de ‘prik’ niet werkt, mogelijk zeer averechtse effecten heeft en deze medische apartheid de samenleving ongelooflijke schade toebrengt.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Nederland anno 2022: ‘Helemaal knotsknettergek’
Tucker Carlson gaat los op Gates en ‘corrupte’ WHO: ‘Dit is pure oplichting’
‘Schokkend onderzoek’: Tatoeage-inkt kan kanker veroorzaken
Hongaarse centrale bank verbrandt geld tegen vrieskou
Bloedbank Sanquin doet bizarre uitspraken over bloedveiligheid na coronavaccinatie: een plakje cervelaat?!
Angela Merkel ontmaskerd? Complottheorie rond Nieuwe Wereldorde onthuld in Netflix-documentaire
Zahi Hawass ontslagen te midden van ontdekkingen Gizeh
Dr. Korotkov: Energievelden wetenschappelijk gedocumenteerd
Waar kwamen de sterrengoden vandaan?