Eva Marseille, pilote op een 747 bij Cathay Pacific, is in Hongkong samen met de rest van haar bemanning opgesloten in een quarantainekamp. Via Instagram laat ze weten dat ze na een vlucht uit Frankfurt negatief zijn getest op corona, maar worden gezien als ‘potentiële nauwe contacten’.
Eva moet 21 dagen in een container doorbrengen. Deze container bevindt zich in een barakkenkamp van de lokale overheid. Ook veel van haar collega’s zijn in de quarantainefaciliteit opgesloten.
Dit bericht op Instagram bekijken
Gevoelige kwestie
Omdat het een zeer gevoelige kwestie betreft, moet alle berichtgeving over de situatie via haar werkgever lopen, ook al gebruikt ze daarvoor haar persoonlijke account. “Maar ik wil mijn platform gebruiken om te laten zien en vertellen wat er aan de hand is,” zegt ze.
In een filmpje laat ze haar container zien en zegt ze dat ze de deur niet open mag doen. In de container bevinden zich een bed en een badkamer. “Ik moet hier 21 dagen blijven,” aldus Eva.
Neutraal
Ze krijgt veel interviewverzoeken, maar haar werkgever heeft haar gevraagd om ‘neutraal’ te blijven. “Ik ben zeker niet neutraal,” benadrukt de pilote.
Cathay Pacific heeft de maatregel ingesteld nadat drie piloten van de vliegmaatschappij na een verblijf in Duitsland positief waren getest op corona, meldt Luchtvaartnieuws.
Dit bericht op Instagram bekijken






Cannabis halveert de kans op blaaskanker, leidt tot remissie bij borst- en leverkanker
Op1-optreden Marion Koopmans wekt wrevel: ‘Smakeloos dit’
Turkse demonstranten keren terug, enkel gewapend met bloemen
Telepathie is nu mogelijk
Arts (GroenLinks) neemt afstand van uitspraken Jesse Klaver: ‘Ik schrik hiervan’
Word wakker mensen. UFC-vechter verloor zijn 20 maanden oude zoontje aan een vaccinatie en schreef dit erover op Facebook
Het is zover! Meest gecensureerde paper op aarde is ge-peer-reviewed en gepubliceerd, en kijk eens wat eruit komt
“Banken en regeringen verdienen ons respect niet meer. We moeten een andere richting uit”
Pedofielen op hoge posities en aanslagen op de eigen bevolking. Groningse wetenschapper legt uit waarom we worden bestuurd door de slechtsten