Psycholoog Steve van Herreweghe, die twee jaar geschorst is vanwege zijn uitlatingen op social media, was maandag te zien in het Belgische tv-programma Helden van het Internet.
Ik ben anti-beleidsdenker en tegen massa-injectie. Heb zero vertrouwen in mainstreampers en het huidig monetair systeem, twitterde hij.
“Helden van het internet” week 5.😉Steve is psycholoog en complotdenker maar in zijn ogen “compleetdenker”. Hij is anti-beleidsdenker en tegen massa-injectie. Hij heeft zero vertrouwen in de mainstreampers en het huidig monetair systeem. Hij zegt dat Marc Van Ranst @vanranstmarc… pic.twitter.com/qhDqiSarpU
— Cis Rits (@cisrits) June 5, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Vijand
Ook schreef hij: “Van Ranst is een moordenaar. Een doosje Durex voor zijn verwekkers had veel kunnen oplossen.” De psycholoog nomineerde de Belgische viroloog als lul van het jaar.
“Rusland is de vijand niet. Virussen zijn de vijand niet. Het klimaat is de vijand niet. De vijand is de zieke Totalitaire Geest van Big Money/Banks/Pharma,” aldus Van Herreweghe.
Compleetdenker
Hij wordt complotdenker genoemd, maar spreekt zelf liever van ‘compleetdenker’. “Daarmee wil ik zeggen dat er natuurlijk bepaalde complotten gaande zijn. Het zijn eerst theorieën en dan worden ze praktijk, al dan niet.”
De psycholoog en ‘getraind leugendetector’ werd vorig jaar 230 dagen van Facebook gesmeten. Ook mag hij niet meer op LinkedIn, waar hij 15.000 volgers had. “Niet vanwege mijn taalgebruik, maar vanwege inhoud.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Stevige kritiek op Rutte na gesprek: ‘U geeft geen biet om de boeren van uw land’
Kom in actie tegen ondemocratische handelsverdragen
E-nummers toch niet zo veilig als gedacht. Voedselautoriteit wil maatregelen tegen deze beruchte stof
Zelf hennepolie maken (video)
Mars tegen Monsanto: zaterdag wereldwijd protest tegen meest gehate bedrijf op aarde
Nederlandse journalist op Oekraïense ‘dodenlijst’ gezet na onthullingen: ‘Ik blijf voorlopig in Rusland’
Wist je dat de WHO zichzelf strafrechtelijke immuniteit heeft verleend?
Premier Schoof na terreuraanslag op Nord Stream: ‘De steun aan Oekraïne is onverminderd’
De eerste stap naar een ruimtelift op de maan (video)