Great ResetMens en Dier

PVV-minister blijkt aanspreekpunt voor het WEF: ‘Zij is een wolf in schaapskleren’

Help ons door dit artikel met iedereen op je socials te delen!

De Kamervragen die Tweede Kamerlid Henk Vermeer (BBB) onlangs stelde over de 54e World Economic Forum-bijeenkomst zijn beantwoord door PVV-minister Reinette Klever (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingshulp).

Uit de beslisnota bij de antwoorden blijkt opmerkelijk genoeg dat Klever de WEF-portefeuille onder zich heeft: ‘Binnen het kabinet fungeert de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingshulp als het eerste aanspreekpunt voor het WEF’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

minister

Eerder deze maand zei PVV-leider Wilders nog dat PVV-bewindspersonen niet zullen deelnemen aan de WEF-bijeenkomst. Maar een PVV-bewindspersoon is dus wel aanspreekpunt voor het WEF.

Schaap in wolfskleren

“Reinette is een wolf in schaapskleren,” zegt ON!-verslaggever Jonathan Krispijn. “Een sluwe vrouw met fratsen en een onbetrouwbaar wezen. Ze verkoopt haar ziel voor macht en een beter leven voor haar omgeving: dus het is niet het volk wat haar interesseert, maar haar persoonlijke belangen. Kan ik uit ervaring zeggen.”

Premier Schoof schrijft ondertussen op sociale media dat het WEF ‘bij uitstek een plek is om veel gesprekken te voeren, ideeën uit te wisselen en contacten te leggen’. “Daarom dus goed om hier als kabinet vertegenwoordigd te zijn.”

Zaal halfleeg

Defensieminister Brekelmans (VVD) laat weten dat hij bij het WEF talloze partners spreekt om ‘onze veiligheid te vergroten’.

Er zijn ook veel mensen die verstek laten gaan en dat valt op. Toen de Duitse bondskanselier Scholz een toespraak hield, was de zaal halfleeg, zag de Britse politiek commentator Alex Armstrong. “Het is over en uit voor het WEF. Ze zijn zo toxisch dat niemand meer komt opdagen. Het WEF zal niets zijn en wij zullen gelukkig zijn,” schrijft hij.


Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 140 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

112 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Je moeder
Je moeder
24 dagen geleden

De gehele pvv is een grote roedel zionistische wolven op klompen. Ooit (2021?) was het woord van het jaar ‘prikspijt’. Ik denk dat tegenwoordig ook een hele hoop pvv stemmers veel spijt hebben gehad van hun stemgedrag.

Cok
Cok
24 dagen geleden

Praatjes Van Valse Vrouwen

Prikkienie
Prikkienie
24 dagen geleden

Laat die zaaltjes maar lekker leeg, dan kunnen ze niet aan een hele zaal vol hun leugens verkopen!!!!

egy sort
egy sort
24 dagen geleden

PVV Partij Voor Verglobalisering.

Back to top button
112
0
We lezen graag je reactie!x