Mens en Dier

PVV-minister Fleur Agema wil migranten inzetten tegen tekort zorgmedewerkers: ‘Ik heb iedereen nodig’

Help door dit met je kennissen op je socials te delen!

PVV-minister Fleur Agema van VWS sluit migratie niet uit als middel om het dreigende personeelstekort in de zorg het hoofd te bieden, zei ze maandag in Goedemorgen Nederland.

Zonder ingrijpen dreigt over 10 jaar een tekort van bijna 400.000 zorgmedewerkers. “Ik heb iedereen nodig, dus ook de arbeidsmigrant,” zei minister Agema. “[…] Waar arbeidsmigranten naar Nederland komen, wil ik ze graag in de zorg hebben.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Gordelroosvaccin

Ze zei verder dat ze bezig is om financiering bij elkaar te krijgen voor het gordelroosvaccin. Met dat vaccin voorkom je volgens haar niet alleen leed, maar ook bezoeken aan de huisarts.

Als klap op de vuurpijl richt ze zich op de inzet van kunstmatige intelligentie om het naderende personeelstekort tegen te gaan.

Meer migranten

De minister zei dat de zorg de afgelopen tijd veel veerkracht heeft getoond. “We zijn al halverwege de vergrijzing, de coronacrisis is opgevangen, terwijl onze bevolking met een miljoen mensen gegroeid is de afgelopen acht jaar. Maar we zien dat er meer nodig is,” aldus Agema.

“Het zou tragisch, hilarisch, gekmakend en totaal voorspelbaar zijn als het netto resultaat van een PVV-regering meer migranten zou zijn,” sneert fractievoorzitter van FVD in Almere Brent Hadderingh.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 79 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

139 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 maand geleden

Fleur regelt het wel, dan.komt alles voor elkaar ! Grrrrrr 😉

ellie van Dommelen
ellie van Dommelen
1 maand geleden

het is handig om ze eerst Nederlands te leren.

Dutch warrior
Dutch warrior
1 maand geleden

Dat ze de agenda van t kwaad uitvoert is overduidelijk zichtbaar. En dan zijn er nog mensen die denken dat ze gechanteerd zou worden. Nee, de pvv stemmers zijn opgelicht en zijn niet wakker!!

Andre Breems
Andre Breems
1 maand geleden

Op welke manier kan je analfabeten die hier niet zijn om te werken inzetten voor de zorg!

Rick
Rick
1 maand geleden

Het zal haar een zorg zijn.

Spooked
Spooked
1 maand geleden

Dus van al die miljoenen migranten die al binnengehaald zijn, nog steeds een personeelstekort? De oplossing: nóg meer binnen laten. Einstein had hier een mooi gezegde over: “ Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.”

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Poeh, ben ik blij dat we nog geld bij elkaar kunnen schrapen voor het klimaat en Oekraïne.
Hoe zou het komen dat plotseling iedereen een gordelroos probleem heeft? Ze zegt dat er een covid 19 crisis is geweest die verholpen is. Je moet maar het lef hebben dit met droge ogen te beweren. PVV is niet de oplossing maar onderdeel van het VN, WHO, EU, WEF agenda 2030 probleem.

Greet Resist
Greet Resist
1 maand geleden

….INFILTRATION INSTEAD OF INVASION…..
(JFK speech 27-4-1961)

Gladiator
Gladiator
1 maand geleden

Hoe krijg je zo ongelooflijk veel dommigheid bij elkaar gepropt in 1 hoofd?

Dit viswijf is het ultieme symbool van onkunde en dit is precies zo gewild door degenen die juist HAAR op deze plek hebben neergezet, zij weet van voren niet dat ze van achteren leeft…

Verschrikkelijk is dit en dit stelletje idioten, want de rest van de regeerdertjes is niet veel meer dan dit, zit aan het roer van mijn land….

Zeker is dus dat we met z’n allen binnenkort down the drain gaan.

Goede reis gewenst,

Gladiator
ps de domheid straalt er gewoon vanaf!!!

sim
sim
1 maand geleden

Asielzoekers werken niet want hebben zogenaamd een trauma . Die willen verzorg worden van onze belasting centen.
Als ze nou eens die asielzoekers het land uit flikkeren dan heb je ook minder zorgmedewerkers nodig.

Dirk Teur
Dirk Teur
1 maand geleden

Marathonlopers die dood neervallen of massal afgevoerd worden per ambulance.
Bedrijven die schreeuwen om personeel.
Gordelroosuitbraak. Mazelenuitbraak.
Stijging aantal gevallen van mensen met diabetes die binnen 5 jaar een hartaanval gaan krijgen.
Oversterfte van 13.000 extra per jaar.
En nog valt het kwartje niet bij deze minister..

Draak
Draak
1 maand geleden

Steel de mensen die veel goeds hadden kunnen doen in hun eigen land uit dat land weg en laat ze hier worstelen met onder andere een taalprobleem.
Dat is gelijk twee vliegen in een klap. Niet vergeten ook deze nieuwkomers een prikje te geven waardoor ze besmettelijk zijn voor hun omgeving.
Beter: Zorgbehoevende mensen hier kijgen zo geen adekwate hulp em gaan eerder dood, dus op den duur een kleiner zorg tekort.

Heeft Agema helemaal zelf uitgedacht. Zou ze echt zo kwaadaardig zijn?
Ik denk TRIBUNALEN.

Prikkienie
Prikkienie
1 maand geleden

Helaas, als ik dat liegen en bedriegen van Agema, die de regels volgt wat haar opgedragen wordt zonder na te denken wat de gevolgen zijn voor de burgers, dan haak ik af!!
Agema weet zelf niet waar ze het over heeft, het is een domme pion, zonder eigen mening!! Voelt zich belangrijk omdat ze nu in de kamer zit, met een slag van 180 graden toen ze in de kamer zat!!! Ze is echt dom, weet niet wat ze doet de dombo!!!!!

malion
malion
1 maand geleden

Verdorde Fleur leest geen nieuws, ze mag echt niet niet op die plaats blijven zitten. Ben even kwijt welk land het was, Noorwegen of Zweden, waar oudere mensen zijn verkracht door de thuiszorg migranten, wat heel lang onder de pet is gehouden, SCHANDALIG!. Is dat domme mens helemaal gek geworden? Ik hoop dat alle kinderen zich hiermee gaan bemoeien en daar tegen in opstand komen.

De wereld is een open beerput
De wereld is een open beerput
1 maand geleden

Ja ja. Eerst de zorg afbreken en dan weer opbouwen naar zoals vooraf gepland.
BBB zal hier ook aan meewerken. Aangezien ze schaamteloos de initialen gebruiken van Build Back Better.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 maand geleden

Diploma’s…zijn opeens niet belangrijk…PVV= Partij Van Volksverlakkerij

Wouter B
Wouter B
1 maand geleden

En de nieuwe zorgmedewerkers zullen tevens bij je in mogen komen om sneller in te burgeren en wegens plaatsgebrek zo komen al die complottheorieën toch weer uit

Hugo
Hugo
1 maand geleden

Wat is er gebeurt met Fleur Agema(PVV) heeft ze toch ook een prikje teveel gehad, of is ze gewoon gek geworden… feit is dat Fleur Agema 180 graden is gedraaid.. wat een ongelooflijke nare smaak krijgt ik in mijn mond bij dat persoon. Laat a.u.b dit meest rechtse kabinet maar vallen…ik zie in dit kabinet D66,PVDA)GK en VVD beleid. Dus simpel gezegd meer van het oude beleid… Bedankt PVV voor jullie landverraad. We weten genoeg.

Willem de Zwijger
Willem de Zwijger
1 maand geleden

Ook in hun eigen land is zorg nodig. Dus Fleur wil in hun eigen land mensen dood laten gaan om haar eigen hachje te redden?
Geef ze zorg onderwijs en stuur ze terug.

Geert
Geert
1 maand geleden

Weg met de PVV, FVD is de enige partij die door heeft wat er speelt.

Veen Maas
Veen Maas
1 maand geleden

iK HEB ALTIJD IN DE ZORG WILLEN WERKEN, EN TOT OP HEDEN IS DAT AL DECENNIA GEBLOKKEERD DAN WEL CONSTANT GESABOTEERD….. DAN HET PERSONEELSTEKORT EN NOG STEEDS HET ZELFDE OUD LIEDJE… Agema heeft iedereen in de zorg nodig zegt ze? Niet dus he. wel de asielzoeker maar de gewone Nederlander wordt tegengewerkt, geblokkeerd en afgewezen om de zorg te werken! dit is de keiharde waarheid zoals het werkelijk is!

Joop
Joop
1 maand geleden

Wat een smerig tuig gifspuit erin en doorlopen deze landverraders van nazi’s Rutte en co opsluiten.

Martha
Martha
1 maand geleden

Serieus. Het zgn tekort aan personeel komt alleen maar door het afgeven van slechte contracten, slechte beleid, er zijn genoeg Nederlanders die werken willen. Daarbij vergeet ze dat, het invliegen van een grote groep Indonesische mensen, die ze hier in ziekenhuizen werden opgeleiden dat dit totaal mislukt is, ze zijn weer weg( moeten) gaan…

apyr
apyr
1 maand geleden

Leg eerst maar eens een verbod voor deeltijdwerk dan hoeven niet 2 mensen voor een baan ingezet te worden, dit lost heel veel problemen op

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

Ach, Agema, U bent allang “door het ijs gezakt”. Net als de clown Wilders!

Estherretje
Estherretje
1 maand geleden

Eerst zorgpersoneel kapot spuiten en door prikschade een gordelroos prik eroverheen denken te geven ,nee Fleur het immuunsysteem is kapot ,maar dan trekken we een blik immigranten open en walla Fleur los het op . Extra gevaar omdat ze de taal niet machtig zijn en getraumatiseerde mensen wil je echt niet aan je bed hebben . Idiootplan Fleur

Marianna
Marianna
1 maand geleden

alle problemen aanpakken met vaccins en immigranten.

wat een subliem idee, daar zou ik nu nooit aan gedacht hebben.

naamloos
naamloos
1 maand geleden

ik denk dat ze het verkeerd zegt. De nederlandse bevolking is afgenomen , maar het aantal inwoners is met een miljoen toegenomen. Dan ben je volgens mij een stuk eerlijker Fleur.

George
George
1 maand geleden

BLACKROCK is samen met VANGUARD de grootste beleggingsmaatschappij ter wereld en zit met z’n belangen o.a. in de Nederlandse Gezondheidszorg en bepaalt dus eigenlijk het beleid.

Wat is het Globalistische oogmerk van deze Grootinvesteerders en Grootverdieners?
WINST, goedkope ongeschoolde/niet voldoende geschoolde migranten die bereid zijn nog minder te verdienen dan de reguliere goed opgeleide autochtone Zorgmedewerker.
Onder welke arbeidscondities worden deze mensen gerecruteerd?
De Zorgorganisaties zitten ook in de zak van
de Globalistische Grote Graaiers.
Zien we toch ook aan de Vakbonden!

Alles wat AGEMA hier oplepelt valt onder de
GLOBALISTISCHE AGENDA 2030/2050.
Als er slachtoffers vallen door onvakkundig beleid dan zullen beide partijen op grond van juridisch dichtgetimmerde contracten geen enkele verantwoordelijkheid of aansprakelijkheid dragen.

Dat ondervinden we elke dag met de gevolgen van DE COVID “slachting” onder de geïnjecteerde bevolking.

Alles wat de Overheid bekokstoofd in dit land is de lange arm van het mondiale machtsblok van het CRIMINELE WEF en ONGEKOZEN INSTITUTEN zoals WHO.

Velen van ons kijken niet verder dan hun neus lang is maar alle cruciale politieke beslissingen worden gemanipuleerd door geldstromen van de grote beleggingsmaatschappijen en belanghebbende lobbyisten naar de Ministeries.
Dat heet BELANGENVERSTRENGELING over de rug van de bevolking.

AGEMA staat in dienst van het Grootkapitaal en heeft niets in te brengen!
Puppet on a string met een leuk inkomen voor zolang het duurt en daarna de bekende BAANTJESCAROUSSEL in als lobbyiste voor een nog omvangrijkere beloning.

Beste mensen, zo functioneert het nu eenmaal en wie gaat dit stoppen?
Vertel het me maar.

FVD is de enige partij die continue heeft gewaarschuwd voor de val van onze soevereiniteit en nu zien we dus de gevolgen van de uitverkoop van pns land door de rat RUTTE aan de Globalistische gangsters.

Hesa
Hesa
1 maand geleden

Even kijken hoor: 80%van de migranten werkt nog steeds niet. Praktisch alle migranten zijn laag/niet opgeleid.
Migranten hebben zelf gezegd dat ze voor de uitkeringen komen en om het westen te islamiseren.
En zo’n naïef bepje denkt dat haar idee gaat lukken…

Snappie007
Snappie007
1 maand geleden

HAHAHAHAHAHAHA

Jeroen Mus
Jeroen Mus
1 maand geleden

In Duitsland gebeurt dit allang. Mijn vriendin, Integrationsmanagerin, bemiddelt op dit moment voor vrouwen uit Tunesie (!) die daar al Duits hebben geleerd en eerder een arbeidsovereenkomst hebben dan een “Erlaubnis” – de traagheid van de Duitse bureaucatie heeft tot gevolg dat die vrouwen maandenlang zonder geld zitten. Zij helpt die mensen, vertel ik haar elke dag, maar ze werkt mee aan de omvolking.

Die gecreeerde traagheid wordt binnenkort “opgelost” door het digitale ID, het volgende vinkje op de agenda.

“Deutschland schafft sich ab”, schreef socioloog Thilo Sarazzin in 2010: in 2 generaties halveert de autochtone bevolking. In Rusland, waar de regering wél in het nationale belang handelt, worden mensen financieel gestimuleerd om veel kinderen te maken / krijgen.

Pietje bel
Pietje bel
1 maand geleden

Leve het land van de PVV van je hip hip hip hooray. Alsof ze ooit een kans hebben gehad. Ze mogen gewoon mee in de pas lopen 🤮
En dat gaat nooit anders worden tot het volk echt opstaat.

Dwd
Dwd
1 maand geleden

Dat mens doet gewoon wat de opdrachtgever haar zegt. Dat mensen ooit geloofde dat dit zou veranderen met de pvv 🤣

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
1 maand geleden

PVV,de partij van verraad.
De zoveelste.
Het zijn allen knechten
van de Verderver.

Mikkie
Mikkie
1 maand geleden

Echt..mijn Nederlandse vriendin ,..heeft nu 3x ambu aan huis gehad ivm hart. Nu, 7 weken later, is ze nóg niet geholpen..

roro 237
roro 237
1 maand geleden

Het plan van deze elite is dat Nederland geen vissers en boeren meer mag hebben………..en dan 30 miljoen inwoners moet hebben!

Zeeuwse babbelaar
Zeeuwse babbelaar
1 maand geleden

Van de politici, moeten we het
niet hebben.
Keer je tot de HEER,
ga via gebed, met Hem
ingesprek. Vraag Hem, in
Jezus naam.
Een antwoord zal je
uiteindelijk worden gegeven.

Tham
Tham
1 maand geleden

En wat als die migranten nou ook al (bijna) vergrijst binnenkomen… of komen er alleen maar jeugdigen binnen

Sander
Sander
1 maand geleden

waarom migranten aannemen in de zorg, chat gpt kan met vele antwoorden,waaronder deze vond ik: Diversiteit sluit beter aan bij patiëntenpopulatie, UITLEG (van chat gpt):

De bevolking in Nederland is cultureel divers, vooral in steden.

Zorgmedewerkers die dezelfde taal of cultuur delen met patiënten kunnen:

makkelijker communiceren,

sneller vertrouwen opbouwen,

en misverstanden voorkomen.

Sarah
Sarah
1 maand geleden

Ben 75 jaar, niet ‘geprikt’ en begin dit jaar (een lichte vorm?) van gordelroos gehad. Op internet de symptomen opgezocht en niet mijn huisarts geraadpleegd. Geen vertrouwen in en geen haar op mijn hoofd dat ik me daar tegen laat inenten. 
De blaasjes ingesmeerd met mentholzalf en die waren snel verdwenen. De pijn in mijn rug heeft wat langer geduurd maar dat is uiteindelijk ook over gegaan. Waarschijnlijk heb ik nog een goed immuunsysteem en dat wil ik graag zo houden.  

Sander
Sander
1 maand geleden

Duurzaam werken aan gezondheid en vitaliteit is:
-gratis sportabonnementen aan het volk bieden
-subsidie geven aan boeren die hun groente en fruit en honing lokaal verkopen binnen een straal van 10km van hun boerderij
-ervoor zorgen dat er in iedere wijk een speel- natuurbos is voor kinderen… waar kinderen kunnen spelen en kruiden kunnen verzorgen
-ervoor zorgen dat er subsidies gegeven worden voor burgers die een appelboom(gaard) (met kiwi s ook?) plaatsen of laten plaatsen in opdracht van een exerne partij (bijv. hoveniers)
-stoppen met nieuws (onzin) uitzenden aan het volk

Yorianne
Yorianne
1 maand geleden

Problem, reaction, solution.
Ze wordt goed opgevoed door de NAVO-leiers.

Hendrika
Hendrika
1 maand geleden

Laat de zorgmedewerkers eerst maar eens betere arbeidsvoorwaarden krijgen.
Te zot dat er alleen parttime contracten gegeven worden, vooral in de ouderenzorg. Daar kun je niet van rond komen. Nachtzorg thuis: 1 medewerker voor een grote regio in het Noorden merkte ik deze week. Medewerkers nachtdienst moeten in hun auto wachten op oproepen, te gek voor woorden. Vind je het dan vreemd dat er geen mensen willen werken?

Deugniet
Deugniet
1 maand geleden

De ellende pareren door nog meer ellende te faciliteren. Ze lijkt timmermans wel.

Bowa
Bowa
1 maand geleden

Zonder ingrijpen dreigt over 10 jaar een tekort van bijna 400.00g0 zorgmedewerkers. Die is zeker naar school geweest, hoe maak je de berekening op 10 jaar, waar er nog steeds Nederlanders ook zullen werken, hoe kom je op 400.000. Zo zie je maar dat de omvolking vol in gang is.

vonkie
vonkie
1 maand geleden

Je moet alleen maar kijken wat er al gebeurd in de zorg. Een groot probleem met al die inhuur krachten.

klaas
klaas
1 maand geleden

LoL ze willen niet eens werken.

Piet
Piet
1 maand geleden

Prutte heeft zeker weer waarvan haar oortje gefluisterd. Want nato instructies moet zij toch opvolgen. Of horen decoreerde van Soros, 1 miljoen immigranten per jaar in Europa, ook al tot haar opdrachtgevers.Wat een walgelijk, onbetrouwbaar WEF kabinet. Weg ermee

Sophie
Sophie
1 maand geleden

wat een onzin!
Nederland moet zorgen dat er alleen mensen vertrekken.
We hebben veel te veel inwoners
Dât is het grootste probleem!
Als je teveel dieren in een te klein kooi stopt, maken ze elkaar af.
Dat gebeurt ook in onze overvolle postzegel.
Als wij ongeveer 12 miljoen inwoners hebben, heeft iedereen een woning en genoeg ruimte, is er minder verkeer, minder vervuiling, minder criminaliteit en minder zorg nodig.
Meer migranten is de doodsteek voor ons land.
Sommige plekken zijn al onleefbaar, de agressie en verslaving is niet meer te bedwingen en toch pappen en nathouden en dweilen met de kraan open.
Dat gaat ons land opbreken en daar zijn nu al tekenen van.
Hoe dom kan een overheid zijn!

Maurice
Maurice
1 maand geleden

Geloof je het zelf???? De meeste zetten de boel hier op de kop….. en n nu gaan ze aan ons ziekenbed staan? Compleet gestoord…

Fratsenpats
Fratsenpats
1 maand geleden

De zorg eerst afbreken en dan opbouwen met veelal agressieve en onbetrouwbare importkerels in de militair gerechtigde leeftijd? Brrrr!

Ik hoop echt NOOIT dat ik (thuis)zorgafhankelijk word.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 maand geleden

Door het clojonabedrog, het pushen vd clojonagifspuiten en de bureaucratie wil bijna niemand meer in de ‘gezondheid’szorg werken.

Rode K Tuinkabouter
Rode K Tuinkabouter
1 maand geleden

Misschien beter om ze in de plantsoenendienst te katen werken, rondhangen kunnen ze nu al. Bij het ziekenhuis kastje graag een extra slot.

Theo Kainos
Theo Kainos
1 maand geleden

Ik kom zelf uit de zorg.Je kunt de zorg alleen aantrekkelijker te maken door er meer geld voor vrij te maken waardoor bijvoorbeeld thuiszorgmedewerkers in de huishouding en de verzorging langer bij een cliënt kunnen blijven en niet van hot naar her moeten rennen om weer op tijd bij de volgende cliënt te zijn. Dat is een verhoging van de psychosociale arbeidsbelasting(art.3 Arbowet) en kan op de lange duur leiden tot ziekteverzuim. Een teamleider die merkt dat een mederker vaak ziek is heeft dan de neiging om het tijdelijk contract niet te verlengen.

Omdat het probleem van ontgroening en dubbele vegrijzing de reden is voor de bezuiniging in de zorg geloof ik niet dat de PVV meer geld gaat vrijmaken voor de zorg.

Migranten inzitten is dan een schijnoplossing omdat die dan ook geconfronteerd worden met een hoge werkdruk en worden weggekocht door bijvoorbeeld supermarkten wat nu gebeurt.

Ik voorspel dat over 10 jaar de zorg in Nederland helemaal gaat vastlopen en een beetje gaat lijken op de toestanden in Gaza….

poekie
poekie
1 maand geleden

Gezellig een Nigeriaan in je huis

poekie
poekie
1 maand geleden

Weer n nieuwe prik met mrna?

de leugen regeert
de leugen regeert
1 maand geleden

Fleur Agema rot op met je PVV Waanzinnige totebel omgekocht of gechanteerd door de Globalisten Black Rock ,State Street en Vanguard

koddebeier
koddebeier
1 maand geleden

Ongelofelijk wat een onbenul, we een miljoen mensen meer, hoe zou dat nou komen, ze komen niet om te werken Agema.

Chémon
Chémon
1 maand geleden

Er komen meer mannen binnen dan vrouwen. Dus?

Lin
Lin
1 maand geleden

Wat is er toch gebeurd met Fleur? Is ze vervangen door een alien of zo? Dit enge mens lijkt niets meer op de vriendelijke medelevende lieve Fleur Agema. Die bozige blik, kortaf en geïrriteerd, wat is dat met haar?.
Vaccinatie voor Gordelroos?, wat een malligheid. Ik heb het ook gehad, mijn man en mijn moeder ook. Helemaal niet erg, met een dag of 10 gaat het over. Het is wat lastig, net als een flinke verkoudheid of een allergie. Moet je kijken wat een geld daar weer tegenop word gesmeten.
Het is bekend dat veel migranten die in de zorg te werk worden gezet ouderen en zieke mensen mishandelen. Dus straks ben je helemaal aan de wolven over geleverd in een ziekenhuis/bejaardentehuis.

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

En de Nederlanders dan, die 24/7 van maandag t/m vrijdag wat rondhangen op straat. Hoeven die niet aan het werk….o, wacht, de PvdA heeft ervoor gezorgd dat men schijnbaar niet meer HOEFT te werken.

José D.
José D.
1 maand geleden

Ik wil van deze verkiezingsbedriegster niets meer weten!.

R.B.
R.B.
1 maand geleden

Als je in een paar jaar tijd 2 miljoen migranten verkleed als asielzoekers binnenlaat, dan heb je inderdaad meer zorgmedewerkers nodig….als je de 2 miljoen migranten terugstuurt en Nederlanders aan het werk zet, hou je huizen en werk over!!! Agema….je snapt het niet!!!

gerritje
gerritje
1 maand geleden

ja of trek ze meteen een politieuniform aan of zet ze meteen in de regering want ze blaken van de liefde en dankbaarheid voor hun inheemse medemens natuurlijk , jeetje waar zit het verstand van politici tegenwoordig.

Levitas
Levitas
1 maand geleden

Je bent verloren dametje agema je deugd niet!

Geen staatsclown
Geen staatsclown
1 maand geleden

Niets geleerd van al die uitvreters en hun afval in de jaren 70-80??? Wij willen geen NATOS meer. Niemand

Kraantje
Kraantje
1 maand geleden

Domme doos .. alle zorgmedewerkers worden ontslagen wegens bezuinigingen.. dus gooit ze maar weer eens een proefballonnen op . In het zorgcentrum bij ons wilde iemand werken maar wat kreeg ze te horen “ u bent te oud” maar deze heks zet ongekwalificeerd personeel in .

Jroam
Jroam
1 maand geleden

Wat een verschrikkelijk K-wijf!
Met mijn 010 hart (0031-10) heb ik toch een poosje mijn vertrouwen gegeven aan dat 020 (0031-20) wijf.
Niet de laatste verkiezing, toen heb ik op het FvD gestemd.

Esther
Esther
1 maand geleden

Iedereen nodig!!!
Wat the Fuck!!!!
Dus ons eigen hard werkende zorg personeel is door alle regeltjes, slechte Cao en ga maar door.
Hoezo word daar niks aan gedaan, dat onze zorgmedewerkers onze hard werkende hollanders, die zorgen voor onze burgers, wat onderhand meer asielzoekers ed zijn.
Want vd gewone burger is gezondheidszorg zorg niet te betalen.
Al die toppers zijn zo slecht behandeld op allerlei manieren, dat het onmogelijk v ze werd om dit te blijven doen.
Met alle inpact en gevolgen van dien.
Toch te gek v woorden, ons personeel, en ook de jeugd die hiervoor diploma’s wil gaan halen, word het onmogelijk gemaakt.
Hollanders worden gewoon weggepest en vervangen, uit eigen land.
We (de meeste)stonden erbij en keken er naar.
En dan fucking asiel zoekers in gaan zetten?
Waar niet van bekend is wat ze op hun geweten hebben of toe in staat zijn.
We weten allemaal wat de grootste groep is, dat lijken me geen zorg/werk types, ze hebben niet voor niks corrupt nederland gekozen.
Niet gewoon Nederlands kunnen spreken op momenten dat belangrijk is goed informatie te krijgen.
Nederlandse taal, cultuur ed verdwijnt steeds meer, dit zou toch niet mogelijk moeten zijn!
Dit en zoveel meer zou de burger toch woest moeten maken?
Maar dit is ook weer het doel natuurlijk, verdeeld heid creëren, omvolking christenen en blanken moeten verdwijnen,ga maar door.

Jan
Jan
1 maand geleden

We gaan verzorgt worden door migranten die de westerse mensen haten.

peter
peter
1 maand geleden

We zullen goed “verzorgd” worden door zwarte migranten die ons haten.

Karin
Karin
1 maand geleden

Die is het ook kwijt

Grens
Grens
1 maand geleden

A..B..C..D…E..F..Fleurtje verder kom je niet ,domheid ten top ,marionet kraai van het WEF ,

Henk Azie
Henk Azie
1 maand geleden

Na eerst nederlandse zorgmedewerkers weggepest te hebben, hebben we nu immigratie werkers ‘nodig’. Gewoon een onderdeel van de omvolking.

Rudolf P.
Rudolf P.
1 maand geleden

Ach Fkeur A. het idee is goed. ARBEIDSmigranten maar …
dat is niet wat steeds de grens binnenrolt.

En dat de grens binnenrollen daar is de PVV steeds weer zonder resultaat gebleken. Dat opgeteld bij je missers wat betreft huisartsen vervolgens, NAVO doelstellingen najagen en WHO verdragen niet direct RESOLUUT afwijzen, om maar eens wat te noemen.

Laat maar. ga naar huis en ga liever koken.

Oost Europa
Oost Europa
1 maand geleden

Wonderlijk!
Welke verbouwing kan ministerstoel in menselijk brein kan aanrichten.

Tries
Tries
1 maand geleden

Wat ben ik blij dat ik binnenkort ga emigreren. Je zou toch in het ziekenhuis terecht komen en dan deze mensen met een niet zo mooie reputatie aan je bed krijgen.
Het hele systeem ligt op zijn gat. Net als het onderwijssysteem en financiële systeem. Nederland is weggegeven en bestaat niet meer zoals ik het ken. Zelf heb ik 21 jaar in de zorg gewerkt. Misschien minder lagen managers en meer werkers. Directeuren die zichzelf verrijken . Ik heb ze allemaal gezien. Ik kies er dan ook nu voor om een betere toekomst voor mijn kinderen te creëren. Al is er in heel de wereld wel wat aan de hand.

Oleehop
Oleehop
1 maand geleden

Het is alleen nog maar poep wat uit fleur komt. We stikken van de migranten zonder werk. En hoe komt dat personeel zorg tekort? Ze moesten allemaal geprikt worden. De meesten van wat er nog over is zijn waarschijnlijk ziek zwak of misselijk. Gordelroos is een bijwerking van de prik en nu kan je daar een prik voor halen. Kassa. De extra oversterfte is totaal niet belangrijk om te weten van wat dat komt. Misschien is ons drinkwater wel giftig of wat dan ook. Maar nee, ze weten de waarheid echt wel anders zou je dat als minister op zijn minst willen weten wat er fout gaat en onderzoek laten doen. De bevrijding van Nederland is alleen als al deze walgelijke politieke zakkenvullers door Nederland ontslagen worden. Maar aangezien de politiek een tak is van de Europese maffia kan dit niet met demonstreren.

Back to top button
139
0
We lezen graag je reactie!x