De Amerikaanse patholoog Michael Baden gaat een onafhankelijke autopsie uitvoeren op het lichaam van miljardair Jeffrey Epstein.
Diezelfde Baden was voorzitter van het Forensic Pathology Panel van de House Select Committee on Assassinations, een parlementaire onderzoekscommissie die tot taak had de moord op John F. Kennedy te onderzoeken.
In 1979 beëindigde de commissie haar onderzoek. In een rapport concludeerde zij onder meer dat de moord op JFK hoogstwaarschijnlijk het gevolg was van een samenzwering.
Magische kogel
Baden was echter van mening dat Kennedy door een enkele kogel om het leven was gekomen, ook wel de ‘magische kogel’ genoemd.
De patholoog getuigde ook in de zaken tegen O.J. Simpson en oud-muziekproducer Phil Spector.
Mensen rond Epstein hebben Baden ingeschakeld om een onafhankelijke autopsie uit te voeren, en mogen daarbij aanwezig zijn, schrijft de Daily Beast.
Vertrouwen
Sommigen vragen zich af of het wel een goed idee is om de autopsie door Baden te laten uitvoeren, gezien het grote aantal complottheorieën rond de ‘zelfmoord’ van Epstein.
Dit hoeft natuurlijk niet gelijk iets te betekenen, maar een patholoog inschakelen die gelinkt kan worden aan deze zaken schept nu niet bepaald vertrouwen, reageert Vlad Tapes.
Baden was ook aanwezig bij de officiële autopsie op het lichaam van Epstein, uitgevoerd door patholoog Barbara Sampson.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Het is oorlog in Europa: ‘96% van de Europeanen heeft geen benul wat hen te wachten staat’
Hou je huis koel met deze gratis airconditioner die geen stroom verbruikt
Er is geen bewijs dat de griepprik werkt. Kritische huisarts zet minister van Volksgezondheid op zijn plek
Overal in Nederland breken momenteel boerenprotesten uit
Neuroloog pleit voor vervolging minister De Jonge: ‘Deze man is maligne, of beter gezegd pure evil’
Kandidaat-Eurocommissaris Hoekstra krijgt wind van voren: ‘Wat een afzichtelijk staaltje kruiperij!’
Advocaat Reiner Fuellmich stort zich in juridisch wespennest: ‘Ze verkeren in paniekmodus’
Ook zonder mensen of CO2 is er klimaatverandering geweest. Waarom we geen enkele controle over het klimaat hebben
WHO werkt aan ingrijpende aanpassing internationale gezondheidsrichtlijnen en dit zijn de gevolgen