Toen zondag een Twitteraccount van persbureau Reuters werd gehackt plaatste Anonymous een bericht waaruit bleek dat de Obama-regering in het geheim de oppositie in Syrië helpt.
Minister Hillary Clinton legde eerder al uit dat Al Qaida oorspronkelijk werd gecreëerd door de VS om het de Sovjets moeilijk te maken.
Al Qaida is daarmee niet ontstaan vanuit moslimfundamentalisme, maar opgericht door de CIA. Het is geen complottheorie meer, het is geschiedkunde.
De geschiedenis herhaalt zich nu in Libië en Syrië. Waarom krijgt Al Qaida opnieuw geld en wapens om een regering in het Midden-Oosten af te zetten, zogenaamd om het Syrische volk te bevrijden? Waarom wordt een oorlog gevoerd tegen een vijand die Amerika zelf heeft gecreëerd?
Bron: Fox19.com
Gerelateerd:
- VS haalt hard uit: Britse bank HSBC waste drugsgeld wit
- 9/11: gecontroleerde sloop, super-thermiet in WTC-puin (video)
- Het Syrische referendum en de zogenaamde ‘vrienden’ van Syrië
- Mondiale machtsverschuivingen worden zichtbaar
- VS proberen Iran 9/11 in de schoenen te schuiven (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Uithaal naar Attje Kuiken: ‘Dit soort ‘volksvertegenwoordigers’ verdienen het dat hun Kamerzetel wordt afgepakt’
Amerika neemt illegale oliehandel in Syrië over van terreurgroep IS. Russische leger uit zware beschuldigingen
‘Hier heeft men het idee dat deze aanvallen doelbewust zijn, bedoeld om dit gebied te ONTVOLKEN’
Legendarisch metaal ‘afkomstig van Atlantis’ gevonden in scheepswrak
Astronaut: “Aliens uit aangrenzend universum brengen nulpuntenergie naar de aarde”
Duizenden mensen hadden medische hulp nodig of konden niet werken na coronavaccin
Trump: ‘Wat ik weet over aliens en Roswell? Het is heel interessant’
Het houdt maar niet op: gelegaliseerde roversbende van Rutte schudt je portemonnee helemaal leeg
Gideon van Meijeren voor de rechter: ‘Buitengewoon opmerkelijk’ wat hier gebeurt