CoronaBinnenland

Rechtspraak zat aan tafel bij bespreking coronamaatregelen: ‘Werkelijk ongehoord, dit is een smoking gun’

Help ons door dit artikel met vrienden op je social media te delen!

Uit vrijgegeven Wob-documenten blijkt dat de rechtspraak aan tafel zat bij de bespreking van de coronamaatregelen. Op 11 augustus 2020 werd het Openbaar Ministerie betrokken bij voorgenomen verplichtende maatregelen.

In een e-mail met als onderwerp ‘Spoed – acties operationaliseren verplichtende maatregelen Covid-19’ wordt gerept over een lijst met een tiental issues ‘die door het OM (in concept) zijn geïdentificeerd voor het uitvoeringsproces van quarantainemaatregelen en die wij hier met instemming van het OM delen’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

In de Wob-documenten valt verder te lezen: “De betrokkenen in het proces zijn GGD, VR (veiligheidsregio’s, red.), OM, rechtspraak, rechtsbijstand en uiteindelijk politie. Voor alle organisaties is nu een contactpersoon beschikbaar.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Dit is werkelijk ongehoord

“De rechtspraak zat aan tafel en daarom konden ze dit erdoorheen [drukken],” zei Viruswaarheid-jurist Jeroen Pols in het Wob/Woo Journaal met Willem Engel.

“Dit is gewoon een smoking gun,” aldus Pols. “Ja, dit is een smoking gun,” benadrukte Engel. “Dit is werkelijk ongehoord,” vervolgde Pols.

Dit gaat wel ver

“Nu snap je waarom we er niet doorheen komen. Het was allang afgetikt,” lichtte Engel toe. “Ongelooflijk dit,” zei Pols. “We weten het, maar als je het dan zwart op wit ziet staan…”

FVD-voorman Thierry Baudet reageert: “Dit gaat wel ver.” Engel schrijft op Twitter: “Dit bewijst de diepe corruptie en waarom de rechtspraak de kern van het probleem is. Duidelijk dat we tribunalen nodig hebben.”

4.9 140 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

130 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Schaap in Wolfskleren
Schaap in Wolfskleren
2 jaren geleden

Rechtspraak = link spraak

Annette
Annette
2 jaren geleden

Wat een ongelooflijke eye-opener is dit!

NATUURLIJK hadden wij al lang in de gaten, dat er geen scheiding van machten meer was, maar NU hebben wij het allemaal dus zwart-op-wit op een presenteerblaadje.

NU wordt het ook duidelijk, waarom de vele rechtszaken, die de afgelopen twee jaar werden gehouden, ALLEMAAL door de aangeklaagde (in principe de Regering dus) werden gewonnen en de aanklager in de kou bleef staan.

Voor zover wij dat nog niet wisten: DEMOCRATIE bestaat niet meer in ons land en de trias politica OOK niet meer.

Met andere woorden: het is één grote corrupte bende. En dan NOG durven leden van de regering en OOK van de Tweede Kamer te beweren, dat wij in een democratische rechtsstaat leven…..

Ondertussen gaan wij keihard hier Sri Lanka achterna. En zoals ik gisterochtend al in mijn reactie had geschreven, is dat helemaal niet zo positief als het lijkt.

ZIJ willen juist, dat er totale chaos ontstaat, omdat ZIJ dan de totale macht zullen grijpen om uit die chaos orde te scheppen.

Vanochtend heb ik nogmaals gelezen, hoe de duivelse plannen, die NU worden uitgerold, al zo’n HONDERD JAAR geleden werden opgetekend. Ik ben even vergeten hoe die persoon heette, maar er is vast wel iemand van jullie, die dat WEL weet.

De bedoeling is, dat werkelijk ALLES op de schop gaat. Om die nieuwe wereldregering te bereiken, moeten allereerst alle individuele staten worden afgebroken.

Mensen moeten losgeweekt worden van hun tradities, normen en waarden. Uiteraard moeten familieverbanden worden verbroken.

Nu…. wij zien dat al op grote schaal gebeuren. Mijn man en IK weten er inmiddels (helaas) alles van.

Ook de hele genderidioterie is niet voor niets. Allemaal part of the plan.

CONCLUSIE; Wij hebben nog een moeilijke en lastige weg te gaan.

Marie
Marie
2 jaren geleden

Trias politica. Verleden tijd.

Rat Rutte: “De Staat dat ben ik.”

enzelganger.
enzelganger.
2 jaren geleden

Ik zie uit naar de tribunalen !

H.J
H.J
2 jaren geleden

De inwoners van Nederland kunnen er niet meer om heen dit Nederland is keiverrot.
Al die kiezers op het Rutte Kartel zijn mede schuldig aan deze chaos en corruptie.
Rutte heeft van Nederland een kl.te land gemaakt, waar recht spraak geen waarde meer heeft.
De rechtspraak in Nederland is tekenend voor de mannier corruptie in Nederland.
Bedankt kiezers op het Rutte Kartel maar eens is er een uitspraak in jullie leven.

Afweersysteem
Afweersysteem
2 jaren geleden

We hebben geen tribunalen nodig,
we hebben slagkracht nodig.

Het bewijs is er; totale versmelting van corruptie in de trias politica in Nederland door de volksverraders/ leugenaars, massamoordenaars en onderdrukkers van eigen volk.

B.watervogel
B.watervogel
2 jaren geleden

Ook de politietop uit Nederland en het UNICRI (united nations interregional crime and justice resaerch institute)zat bij het w.e.f. aan tafel. Dat de rechtsspraak in Nederland bij de coronamaatregelen betrokken zijn verbaasd mij niks als je kijkt hoe de rechters hebben gereageerd de laatste tijd op een een aantal rechtszaken o.a. met Willem Engel en Jeroen Pols. Dit hebben ze niet slim gespeeld dat dit bekend is geworden, wat een zooitje hebben ze er van gemaakt, echt niet meer normaal. Tribunalen zijn niet ver meer weg mag ik hopen.

Jetze
Jetze
2 jaren geleden

Goed, we hebben tribunalen nodig. Duidelijk.

Maar wie gaat deze verraders opjagen, berechten en straffen?

Piet
Piet
2 jaren geleden

NL is verworden tot een bananenrepubliek en niets anders. De wef agenda wordt door de zooi in dh met spoed uitgerold. Tijd voor een heel grote schoonmaak!!!

co van der vliet
co van der vliet
2 jaren geleden

kijk er niet van op, waar ik wel van op kijk hoeveel van mijn bubbel nog steeds in sprookjesland zijn.

Deug-Nietje
Deug-Nietje
2 jaren geleden

Woww heftige shit dit is nog erger dan voor mogelijk is gehouden , bewijzen moeten nu naar buiten komen , wat zijn wij bedrogen en belogen , tja wappies zijn complotdenkers he , de vuile landverraders , Farizeeërs dat ze zijn
Volks tribunalen zijn een must nu , samen tegen deze misdadigers pak ze !!

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

Je bent pas echt onnozel als je dacht dat het OM nog onafhankelijk is.
Je bent nog onnozeler als je deze bevestigde corrupte bende ga voorleggen aan diezelfde “rechtspraak”.
We zijn dus vogelvrij met als enigste optie, het recht in eigen hand nemen in een soort oncontroleerbaar ondergronds verzet.

Joseph
Joseph
2 jaren geleden

En dan Polen voor dezelfde kwestie op de vingers durven tikken … Dit bewijst dat Timmermans Frans en de eu in dit complot zitten .

Hans
Hans
2 jaren geleden

niets verbaasd mij meer .

Meine
Meine
2 jaren geleden

Net als met de verkiezingen van Biden met 81 miljoen stemmen, is er een systeem opgezet om de macht te grijpen en te behouden. JFK noemde het de “Secret Societies”. Deze speech was het doodsvonnis voor JFK:

Quote:
For we are opposed around the world by a monolithic and ruthless conspiracy that relies on covert means for expanding its sphere of influence–on infiltration instead of invasion, on subversion instead of elections, on intimidation instead of free choice, on guerrillas by night instead of armies by day. Read More: https://www.knowledgeoftoday.org/2011/12/new-world-order-exposed-john-f-kennedy.html

Ook in NL is deze “Secret Societies” aan de gang, en met de “verkiezing” van Mark Rutte boven Rita Verdonk kwam het echt op gang…..

john
john
2 jaren geleden

kom maar op met die tribunalen eerder gisteren dan vandaag

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Alleen het bewijs ontbraj, maar de uitspraken in coronatijd waren die van rechters uut het derde rijk. Weljebrechter durfde nig recht te spreken oonbasis van de waarheid. Blijkt maar dat die onaantastbaar gewaande onafhankelijkheid er niet is. Rechters zijn af en toe net zo corrupt als de gedaagden. Systeem moet op de schop. Er zal een gedeeltelijke jurierechtspraakbmieten komen.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Dan is het nu tijd om het recht in eigen hand te nemen zeer zeker als alles zo corrupt is als de pest een ziekte is!

dna
dna
2 jaren geleden

Rechtspraak zit in kinderhandel. Klaar

Ikben
Ikben
2 jaren geleden

De enige manier, het recht vanuit het volk! Daar zijn ze als de dood voor.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Lets go Sri Lanka !!!!

Jan
Jan
2 jaren geleden

Oh ze worden nu pas wakker ? En wat dan nog ? leuk voor de geschiedenis boeken voor als de wereld hier ooit weer normaal worden gaat .

Psa
Psa
2 jaren geleden

We worden van alle kanten bedrogen. In Friesland heeft de provincie en politie zelf een bommelding door gegeven om de boeren weg te krijgen.

De Rotterdammer
De Rotterdammer
2 jaren geleden

Onze rechtsstaat is voorgoed overleden en Nederland is een politie staat en dictatuur geworden vreselijk dus tribunalen opsluiten de criminelen.

Roe
Roe
2 jaren geleden

Dan is het nu ook duidelijk voor iedereen waarom de 70.000 aanklachten tegen hugo de jonge van tafel zijn geveegd door het OM!
CORRUPTIE, HANDJEKLAP EN VRIENDJESPOLITIEK!

Andre
Andre
2 jaren geleden

Het OM is kapot want ex SG en viespeuk heer Demmink heeft alles opgeblazen in de scheiding der machten wat ze geloof ik democratie durven te noemen.

Arnie
Arnie
2 jaren geleden

Op deze wijze kon nazi Duitsland ook te werk gaan!
Als recht tot onrecht wordt de is verzet een plicht…..

Greet Rieset
Greet Rieset
2 jaren geleden

laat de belastingdienst maar vast beginnen met herstelbetalingen

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

DUS HET WORD TIJD OM HET RECHT IN EIGEN HANDEN TE NEMEN ALS ONRECHT RECHT IS , IS HET ONS RECHT ONRECHT TE BESTRIJDEN. BURGELIJKE ONGEHOORZAAMHEID IS BIJ DEZE TOT OP ZEKERE HOOGTE TOEGESTAAN. HOUD HET WEL NETJES EN RECHTVAARDIG WANT DAAR DOE JE HET VOOR ,EERLIJKE RECHTSPRAAK. WE WILLEN VAN DIE CORRUPTIE AF!

Bep
Bep
2 jaren geleden

Daarom verplaatsen ze alle problemen naar de mensen die er over berichten om zo nog meer verwarring te zaaien over het beleid dat is gevoerd en het nog te voeren beleid. Vandaar dat b.v. Dhr. Engel, de FVD leden, en ON alle shit over zich heen krijgen en tegen gewekt worden. Niet het kartel die ons in het WEF keurslijf wil hebben maar de mensen die desinformatie en complottheorieën verkondigen zijn de gebeten hond. Wat een misselijke streek om mensen in een leugen te laten leven met desastreuze medische gevolgen voor velen die mee zijn gegaan in het narratief en zich hebben laten vol spuiten . Gewoon ook door gaan met de uitvoering van het beleid ondanks dat er zoveel bewijzen zijn dat dit niet correct is en dodelijk kan zijn.
Het enige recht wat er bij de rechtspraak is, is een rechte weg, onderweg ernaar toe!

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Hoever en hoelang mogen deze Landverraders de wetten overtreden. Zelfs de rechterlijke macht is niet meer te vertrouwen. Wat mogen wij blij zijn met mensen zoals Jeroen Pols, Willen Engel en niet vergeten Huig Plug.. respect voor deze kanjers die daar al jaren tegen strijden.

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
2 jaren geleden

Je moet toch wat om een decreet uit te voeren?
Dan moeten ze er wel achter staan om deze scam te geloven?

Jan
Jan
2 jaren geleden

De rechtspraak is al lang ziek
Ben je pedofiel of ben je een verkrachter of ben je een moordenaar dan krijg je een taakstrafje ben je een een vrijheidstrijder dan ga je maanden of jaren de bak in

Anne
Anne
2 jaren geleden

Met dit bewijs in handen van doorgestoken kaart, alle gerechtskosten duizendvoudig terug eisen….

Pak je recht te midden van het onrecht…..

Piet
Piet
2 jaren geleden

De bananenrepubliek Nederland is de realiteit geworden.
Schwabber heeft zijn zin, dankzij de smerige marionetten die her en der als tentakels geplaatst zijn. Wat een vuile bende. Het eens zo mooie NL is ter ziele. En haar bevolking ook. Wanneer zullen er 17 miljoen paar ogen opengaan. Ik vrees als het te laat is.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Tja, in Sri-Lanka, was is een volk, die het niet meer pikte.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Het wachten is op de minister van Justitie (hahaha, wie??) die verklaart dat dit een typefoutje was.
Kan iedereen overkomen, toch?

Thamara
Thamara
2 jaren geleden

Zo wordt bij deze maar weer eens bevestigd, dat als je echt veel geld hebt (het elite-tuig) dat je bijna de hele wereldbevolking “naar gelieve kan omkopen”!
De bijbel zegt niet voor niets: “geld is de wortel van AL het kwaad!”

Armand
Armand
2 jaren geleden

Wat een geruststelling dat er nog wakkeren mensen zijn.

Die zaken aan het daglicht stellen en ontmaskeren.

Of zijn wij al zover in dit land dat de overheid ongegeneerd zijn gang kan gaan (het begint er wel steeds meer op te lijken).

Het is voor mij persoonlijk haast niet voor te stellen dat in Nederland de overheid en allerlei autoriteiten op elk niveau feitelijk waarheid, integriteit en rechtvaardigheid aan hun laars lappen.

Dit verwacht je immers alleen in z.g. bananenrepublieken en junta bewinden.

Elke rechtvaardige, oprechte en andersdenkende wordt in de ban gedaan en als door een groep hongerige hyenas verscheurt.

“Zij bedriegen u niet alleen, maar laten zelfs zien dat ze u bedriegen”

Wee hun die het kwade goed noemen en het goede kwaad; die duisternis voorstellen als licht, en licht als duisternis; die bitter voorstellen als zoet en zoet als bitter. Wee hun die in hun eigen oog wijs zijn en naar hun eigen mening verstandig.

Jesaja 5:20‭-‬21

Beste boeren, burgers en buitenlui, blijf toch alstublieft ook zelf nadenken. Dit mooie land wordt verkwanseld en verhoerd onder uw ogen.

Geregeerd door Wef, EU Moloch oftewel de duistere NWO. Ons kabinet en bijna het gehele politieke arena volgt gewillig marsorders van duistere eliteclubjes.

“Kies heden wie u dienen zal”

Peer
Peer
2 jaren geleden

Dit gaan de MSM en NPO echt wel oppakken. Niet dus, wordt zoals gewoonlijk weer weggestopt in dit inmiddels corrupte land. Jammer

Rose
Rose
2 jaren geleden

Deze keer volkstribunalen

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Ik begrijp nu ook beter waarom het OM de strafzaak tegen Hugo de Jonge heeft geseponeerd, ik begrijp ook beter waarom de aangiftes van Wilders jegens zijn bedreigers zijn geseponeerd terwijl het OM wel een al 5 X verjaarde zaak jegens Johan Derksen onderzoekt, iets met een kaars of zo. Ik begrijp nu ook beter waarom Willem Engel werd opgepakt vanwege zijn dreiging met tribunalen terwijl het gehele wetboek van strafrecht natuurlijk 1 grote reeks van bedreigingen vormt. Maar ook consequentheid om dan dat Wetboek van Strafrecht ook maar af te schaffen past niet in de corruptheid van het OM.

Dit is een enorme schande waarmee al die zogenaamde briljante juristen hun vak om zeep hebben geholpen. En dan maar mauwen over de strontberg van de boeren terwijl deze strontberg 10 X zo erg is.

Dolf van de Klundert
Dolf van de Klundert
2 jaren geleden

Alleen, welke partij heeft de guns in handen?

Ben
Ben
2 jaren geleden

Zulke corruptie is natuurlijk overal, stikstof , schiphol, klimaat, media enz.

Eveline
Eveline
2 jaren geleden

Die tribunalen zullen aan dezelfde tafel zitten. Die mensen zullen net zo onafhankelijk zijn als die boeren waar Rutte mee gesproken heeft.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Kijk vooral de hele uitzending: een ’tafel vol smoking guns’. Je weet niet wat je ziet en hoort – en vooral: kijk wie werkelijk aan de touwtjes trokken en trekken bij het opzetten en uitvoeren van de fake-coronacrisis.

Tribunaal-materiaal!

https://cafeweltschmerz.nl/videos/interimmanager-instrueert-ministers-wob-woo-journaal/

Oleehop
Oleehop
2 jaren geleden

Het nut van tribunalen is nul. Rutte is al veroordeeld tot 20 jaar door het volkstribunaal. Ook vele corrupte rechters waren veroordeeld. Er heeft er geen 1 ook maar 1 dag in de bak gezeten. En nu wil Den Haag helpen een tribunaal op te zetten? Laat me niet lachen.

John Berrevoets
John Berrevoets
2 jaren geleden

Kortom NL is een dictatuur

Juan
Juan
2 jaren geleden

Dat was toch allemaal wel duidelijk, trias politica bestaat niet meer, alles is vooraf bepaald (WEF)

Habeas Corpus.
Habeas Corpus.
2 jaren geleden

Wederom totaal geen verrassing. Dat er duidelijk stront aan de knikker was en is met de rechtspraak stond en staat als een paal boven water.

Als men bekijkt hoe rechtspraak geen recht spreekt maar simpelweg het narratief van dH volgt bij de vonnissen dan was en is het zo klaar als een klontje. Die 2 speelden en spelen onder 1 hoedje.

Het kon dan ook niet anders dat er zaken tussen die 2 waren besproken aangaande eventuele rechtzaken, waarvan ze dachten dat die er hoogstwaarschijnlijk wel zouden komen.

Alle terechte aangespannen zaken zouden gewoon weggewuifd worden met de reinste nonsens. Het om diende zelfs de moeite niet te doen om hun zaak feitelijk te ondersteunen. Getuige hun belabberde pleidooien.

Als men dat wat gevolgd heeft zou duidelijk moeten geweest zijn dat heel dat rechtcircus met bijbehorende idioot achterlijke uitspraken gewoon een doorstoken kaart was en is.

Trias politica is al jaren een dode letter. Kijk bv naar de hetze en proces tegen Wilders en slachtoffers van de toeslagenaffaire.

Het is simpelweg een stinkende rotte boel. Zeker voor de burger.

Foolish
Foolish
2 jaren geleden

Zonder de democratie en haar regelgeving kan het WEF en handlangers (of opdrachtgevers) helemaal niets, want al hun ‘macht’ is ook gefundameerd op dezelfde democratie. Dus list en bedrog is nodig om het volk te manipuleren en te dwingen. Dus omgekeerd evenredig, kan het volk deze zooi vuiligheid gewoon naar de prullenbak verwijzen, inclusief de klanten in Brussel, waar we ook niet voor gekozen hebben. Overigens denk ik dat de afgelopen verkiezingen ook gewoon gejat is.

Realist
Realist
2 jaren geleden

tribunalen?…was het nazi regime nog aan de macht, toen de Neurenberg tribunalen opgezet werden?…nee!…even snel voorruit spoelen naar nu, denk je nu werkelijk, dat de zittende macht zich laar aanklagen/veroordelen?…droom lekker verder! gewone burgers hebben de middelen niet, of je moet Sri Lanka toestanden krijgen, maar daar heeft de doorsnee burger het (nog) te goed voor…misschien dat de boeren/vissers/vrachtvervoer nog iets kunnen doen, met onze hulp(d.w.z. koop rechtstreeks bij de lokale boer)

Fiep
Fiep
2 jaren geleden

Heb ik altijd gezegd alles wat erbij hoort is sjantabel anders was het nooit zover gekomen maar iedereen van het clubje moet wel meedoen

piet
piet
2 jaren geleden

Niemand staat boven de Wet, rechtspraak ook niet! Ps, zag net dat VWS de Sywertapps geheim houdt..
De arme man/vrouw die wat gejat heeft in een supermarkt wordt wel gestraft terwijl de grote misdadigers niet gestraft worden? Huh?
Dit kan en mag niet zo door blijven gaan!

Henk
Henk
2 jaren geleden

Recht spraak dat is laggen links socialisten hebben geen rechtspraak
alleen instemming met andere linkse socialisten dit is de reden dat
rechtspraak geen politieke kleur mag hebben hebben zij dat wel
dan spreekt men niet over rechtspraak maar over coruptie.
zonder enig recht Nederland binnen komen en eisen stellen
op kosten van de belasting betaler zonder zijn toestemming,
Dat is corruptie, landveraad en diefstal,dat is dereden dat wij
met een links socialiten EU zitten die niets goeds brengt
maar enkeld kost,liNKS HOUD NIET VAN OPBOUWEN!
leeft op een andermans zak gewoon land veraders!

Edward
Edward
2 jaren geleden

Nederland is onder het Rutte regime niets meer dan een bananenrepubliek. De mensheid is in extreem gevaar.

ralf
ralf
2 jaren geleden

misschien wel. maar dan moet eerst het huidige systeem omvergeworpen worden en dat zit er voorlopig niet in lijkt het

Namets
Namets
2 jaren geleden

De Nederlandse Rechtspraak heeft nooit maar dan ook nooit ene meter gedeugd!!
Corrupte Rechters,Officieren v Justitie, liegende Politiemensen en Advocaten
Vriendjes politiek.
Tijdens de COJONA PLANDAMIE werd de Rechtspraak compleet buiten werking gesteld door de (WEF,NWO) krachten achter de
schermen.
Leugens werden Waarheid!
Het nieuwe Abnormaal.
Iedereen die openlijk tegen het officiele Plandamie verhaal was werd een vijand v/d Staat.

Miriam
Miriam
2 jaren geleden

Every puppet has a hand.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Het gaat nog veel verder. Het hele covid 19 narratief is een complete set-up lang tevoren bekokstooft.

De spoedwet waar alle covid dwangmaatregelen onder vallen was al gereed in het 1ste kwartaal van 2019.

Dus 1 jaar voor de zogenaamde uitbraak. Rutte en Co wisten hiervan en maakten deel uit van het complot.

Luister naar mr. Arno van Kessel een van de eerste strijders tegen de mondiale covid massamoord met inspuitingen.

Covid 19 is een groot bedrog.

https://www.youtube.com/watch?v=NlBczDCNhHA

Realist
Realist
2 jaren geleden

🤨

Mary
Mary
2 jaren geleden

Ik denk dat er een militaire ingreep komt. Wereldwijd en wanneer deze corrupte lieden zichtbaar zijn geworden door trap & proof. Hoe erger het wordt deste beter.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

De Rechtsbijstand???!!!

Dus die hebben de onafhankelijke rechtshulp afhankelijk gemaakt!!! Is deze dan niet meer te vertrouwen???!!!

Ze hebben alles dichtgetimmerd met ‘voor het geval dat’ protocollen!!!

Met andere woorden: Als je schade wilt verhalen op de overheid, medische wereld, vaccin fabrikanten, dan sta je op voorhand al 1000/0 achter als het om corona gaat!!! Al die miljoenen mensen, die vaccin schade hebben, laten ze ijskoud aan hun stervende lot over!!!

We zijn vogelvrij verklaard op een desastreuze wijze!!!

Wij allen, gevaccineerd en ongevaccineerd, zijn tot het Totale Niets gebombardeerd!!!

Totaal rechteloos!!!

Wegwerpartikelen!!!

Mij wordt het koud om het hart!!!

Wat eng!!!

Henk
Henk
2 jaren geleden

Linkse uitvindingen?EU.COVID,CO2,opwarming, genderkleurenfobie,
mensen uitnodigen voor geld transport voor ze regelen huisvesting
en uitkering en gratis zorg, voor links iedereen wint de lotery.
zuid Afrika hebben zij gesloopt duitsland is gesloopt en Brussel
zal europa verder slopen frankrijk is gewoon Frank arm.
UK, USA, verloren landen net alsAustalie,New zeland,
Links wil alleen oorlog daarom mag van mij de bom vallen
dan zijn we van die linkse hufters verlost noem het W 3
Ik zeg het anders the game is links bij 3 ben je uit!

Totaljoy
Totaljoy
2 jaren geleden

En dan op beeld volhouden;
Dit is een democratie en de scheiding der trias politica is heilig.
Landverraders

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

zie de interviews met Shorheh Feshtali op Weltschmerz.

zij is een Iranese vluchteling, voor het regime van Khomeini.(1979)

zij legt uit dat, Iran (Perzie) onder de sjah een welvarend land was, met zekere vrijheid.
van de een op de andere dag werden via westerse radiozenders propaganda programma’s ingezet om de sjah verdacht te maken.( aangezet door o.a. Soros en Rochefeller)

de bevolking heeft zich laten hypnotiseren, de sjah verdreven en de analfabeet Khomeini en zijn godsdienst fanatische vrienden binnengehaald.
mensen, die tegenwerkten werden opgehangen aan de bomen in de stad, als voorbeeld.

heden ten dage snappen velen, die meededen hieraan, niet hoe ze het hebben kunnen doen.
maar ze zitten wel met de gebakken peren.
we weten een beetje in welke waanzin deze bevolking moet leven in deze tijd.

weten we ons nog te herinneren, dat later in Burundi, ook via de MSM, de Hutus en de Tutsies tegen elkaar werden opgezet en wat de gevolgen waren?
ze hebben elkaar afgeslacht met kapmessen, zelfs de kinderen deden mee.

daar vandaan kom ik op de invloed van de MSM in Europa, het lijkt er wel op, nietwaar?

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

🖕Trias politica = n farce majeure geworden!

Henk
Henk
2 jaren geleden

WEF vertaling links je zal niets bezitten klopt want na 3 maal ben je uit!
de leuke gedachten erbij is dat alle links rijke hufters ook niets meer
zullen hebben,op papier alles bezitten maar niet in staat om een tomaten
plantje te laten groeien dus swab en zijn vrienden zulle ook niets meer hebben
met deze wetenschap is het beter om je zelf een kogel door je kop tejagen
want je kan niets en zal ook nooit iets kunnen dan roddel en oorlog
teverspreiden,Links is de enigste en ergste pandemie in de wereld.
Mvg, aan links;Sterf!

Henk
Henk
2 jaren geleden

Als er een crises is dan is hij gemaakt door links.
energie crices co2 crices gender crices
de media links voor het aanwakeren van een mening nu of over 30 jaar.
School niet nuetraal maar als een geloof links de jeugd beinvloeden
van af geboorte maakt van een lief kind een feminist een mensen hater.
Links de nieuwe slaven drijvers en altijd geweest laat zien hoe je van een
Angel een duivelse feminist maakt de baas willen zijn daar draait het om
met alle geloven een macht spel met mensen als inzet.
alle mensen afro of niet zonder geloof bent u rijker als mens en in uw zak!

OttoVB
OttoVB
2 jaren geleden

Nu dat de corrupte actie is waargenomen en geregistreerd dan zou ik voorstellen:
De Beuk erin! Tribunaals”

Weg met het onbetrouwbare verraderlijke Haagse WEF-democratie.

Greet
Greet
2 jaren geleden

Ben blij dat willem engell ongestoord doorgaat en ezich geen ballen aantrekt van alle dreigementen. Dikke pluim willem👍🌹

Mars
Mars
2 jaren geleden

Men zou het strafhof naar een ander land moeten verplaatsen daar schijten ze voor want dan zijn de sigaar, allemaal.
Er is eerder geopperd het strafhof te verplaatsen naar een ander land en toen was men helemaal in rep en roer en niet omdat ze niets te verbergen hebben.

Ze zitten allemaal bij de zwendel in vandaar dat men, als men zich uit het zicht waant, zelf niet aan maatregelen doet.
Voor het zicht voeren ze allemaal de komedie op.

Omdat het zo ‘levensgevaarlijk dodelijk’ was dat nooit aangetoonde virus gaf Grapjas gewoon een feestje waarbij men lekker knus op elkaar gepakt zat zonder slavenmaskertje.

Toen men een kinderfeestje binnen viel omdat er teveel mensen bijeen waren stonden ze daarna allemaal op een kluitje een patatje te halen.
Als je de managers ziet van die geprivatiseerde zooi die men ziekenhuizen noemt doen ook alleen voor het oog aan de maatregelen.
Buiten het zicht, althans dat denkt men, houden ze zich er geen van allen aan.

Een grote komedie show is het.
Waarvoor Tita Tovenaar even de griep heeft weg getoverd.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Het enige wat je kan doen is het regeringsgebouw bestormen net als in Sri Lanka.
Van de politie hoef je niets van te verwachten het zijn ook landverraders.
Dus mensen dat is de enige manier.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Links de sprinkhanen van de wereld vreeten alles kaal en laten
een verwoest land achter ook een africaanse boer weet dat.
werken voor zo,n linkse hufter zo dat hij mooi weer kan spelen OPM
de boer doet zijn werk en luisterd naar andere hoe het beter kan.
Maar nee links met twee linker handen zal wel FF zeggen of de boer
mag werken ja of nee de hufters het aankijken niet waard links de afbraak
van alles wat u lief heeft,het geweld komt altijd van links met de goed kuering
van de linkse media, als er ergens een stekker uit moet dan is het bij links
de sprinkhanen van de wereld.

Nojojo
Nojojo
2 jaren geleden

En dat hele politieke addergebroed wist ervan en zeiden niks. Dan kan je dus concluderen dat ze snuif rot zijn al die partijen. Eigenlijk wisten we dat al wan

Nojojo
Nojojo
2 jaren geleden

Ging er iets fout sorry. Eigenlijk wisten we al dat ze allemaal in het Schwab complot zitten want geen enkele partij durfde een onafhankelijke arts of viroloog uit te nodigen om te bewijzen dat ze fout bezig waren ( behalve VVD)

Arie
Arie
2 jaren geleden

Alles is nep aan deze gast.
Zn verhaal zn “vriendin” zn verleden.
Hij is gecontroleerd en mag weer een storm in een glas water veroorzaken..

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Dat de rechtspraak niet onafhankelijk is, is het ultieme bewijs dat we in een dictatuur leven. Dat de Bilderberg Group en het WEF hier de wetten maken wist u natuurlijk al langer mag ik hopen.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Onderhand heb ik 1.000 smoking guns, 1.000 bomb shells gezien en er gebeurt niets en het gaat maar door.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Dus die miljoenen aan de staatsadvocaat is een geschenk. Vandaar dat ze beginnelingen naar het proces stuurden. Op voorhand was er al gewonnen.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Weinig smoking gun.
Alles op gebied van rechtspraak en democratie is schijn.

Iedereen hier moet zich de afgelopen jaren hebben afgevraagd waarom zowat elk proces mislukte.
Persoonlijk vond ik dat “al” te toevallig.

Dus dit is de reden, wat me dus ook niet vebaasd.
Hier krijg je geen voet meer tussen de deur.
We worden al te lang van het kastje naar de muur gestuurd.
Intussen worden de lugubere plannen op achterbakse wijze doorgedrukt.

Ik voel al heel lang” ik sta erbij en kijk erna.”

Alsof ik in een andere dimensie zit.
Onnatuurlijk.

Dit bevestigd mijn vermoeden, dat zowat allen in de regering en koningshuis tot over hun oren in de organisatie van de nwo zitten.

De verraders.

Maar ondanks dat de “gevestigde” macht “denkt” macht te hebben, heeft het volk de macht.

Opstaan om uit de chaos orde te scheppen?
Trappen we daar in?
Dacht het niet.

Wie een kuil voor een ander graaft, valt er zelf in !!!😀

Daarom is elk verzet hard nodig.

Ze kunnen dit plan al 100 jaar hebben, hoeveel generaties zitten daarin?

Genoeg voor de zuivere insestueuze bloedlijnen om er krankzinnig genoeg voor te zijn, om te denken dat het lukt.

Ze zijn God niet.

We moeten opstaan en een hardgrondig NEEN presenteren aan deze boosdoeners.

Asociale bende.

Back to top button
130
0
We lezen graag je reactie!x