Afgelopen maand heeft een piloot in Ecuador twee onbekende vliegende objecten boven de Tungurahua-vulkaan vastgelegd op video.
Op een open plek in het wolkendek zijn twee schotelvormige objecten te zien. De beelden zijn uitgezonden tijdens het programma Día a Día van Ecuavisa, één van de grotere Ecuadoriaanse televisienetwerken.
Ecuavisa heeft de video inmiddels uit het archief verwijderd. Hoewel de beelden niet van zeer hoge kwaliteit zijn, lijken de twee vliegende schotels geen conventionele vliegtoestellen te zijn.
De Tungurahua is een actieve stratovulkaan in de gelijknamige provincie in Ecuador. In juli 2006 vertoonde de vulkaan weer activiteit en werden 5500 mensen geëvacueerd. Eén van de zwaarste uitbarstingen vond plaats in 1944.
Tungurahua staat ook wel bekend als ‘De Zwarte Reus’. Bij zijn activiteit veroorzaakt het opkomende magma aardschokken in het nabijgelegen Baños.
Bron: Truthbehindthescenes.org
Gerelateerd:
- Chinese oud-militair bouwt ruststation voor buitenaardsen
- Zoektocht naar mysterieuze ‘spookraket’ in Zweeds meer (video)
- Britse luchtverkeersleiding: gemiddeld één UFO per maand
- Australische krant zet UFO’s op voorpagina
- Op zoek naar UFO’s boven het Baikalmeer (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Toparts: deze prikcampagne zal geschiedenis ingaan ‘als één van de dodelijkste ooit’
Zit het heelal tussen de oren?
EU-baas Von der Leyen wil je ‘vaccineren’ tegen ‘informatiemanipulatie’
Columnist trekt van leer tegen D66: ‘Totaal wereldvreemd, hooghartig en met schijt aan de kiezers, wegwezen!’
Frankrijk piept en kraakt onder massale protesten: volk is hervormingen en bezuinigingen helemaal beu
Waarschuwing voor kankerverwekkende mobiele telefoons. Wetenschappers zien alarmerende trend
Sneer naar Marion Koopmans: ‘Wat doen we met zulke zeer schadelijke virologen?’
Man sterft 25 minuten na coronaprik, maar volgens Hugo de Jonge is er geen verband
Machtigste mannen ter wereld komen samen. Wat staat er naast offers, rituelen en dronkenschap op de agenda?