Hugo de Jonge is de nieuwe leider van het CDA. Vlak voordat de uitslag van de lijsttrekkersverkiezing van de partij bekend was, veegde druktemaker Marcel van Roosmalen in één van zijn columns de vloer aan met het CDA en met De Jonge.
“Het CDA is een ziekte. Elke keer als je denkt dat het is uitgeroeid komt het in gemuteerde vorm weer terug,” zei hij in De Nieuws BV. De Jonge noemde hij ‘achterbaks’. “Hij heeft onder andere mijn bejaarde moeder gemarteld met eenzame opsluiting.”
Bewezen onbetrouwbaar
“Behalve normen en waarden kan ik nul ideeën van het CDA opnoemen. Het maakt ook niet uit van Sywert van Lienden in dat verkiezingsprogramma van ze schrijft, ze houden zich er toch niet aan. Het zijn meelopers, ze hebben geen ruggengraat. Het gaat ze om de macht. Ze zijn bewezen onbetrouwbaar. Het CDA is wansmaak.”
“Alle leden krijgen een gratis sjaal. Niet gewoon groen, maar zorgcomplex-groen. Daar zit dan ook het grootste kiezerspotentieel. Of beter gezegd lag, want Hugo de Jonge heeft er om raadselachtige redenen alles aan gedaan om die groep te decimeren. Hij is een CDA’er met daadkracht en bewijsdrang. Dat zijn de engste.”
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ik ben stomverbaasd. Voormalige hoofdarchitect Notre-Dame uit twijfels over oorzaak brand
‘Het RIVM is de grootste verspreider van desinformatie in dit hele covidschandaal’
Wetenschappers staan op het punt buitenaards leven te ontdekken. Deze expert onthult waar
De man die als directeur van factchecker ‘desinformatie’ over COVID-vaccins bestreed zit ook in bestuursraad van Pfizer
Het staat er echt, dit zegt het CDA-programma over ‘veiligheid’
Bemanning Air India durft niet meer naar spookhotel. Wat hebben ze daar gezien?
“Hoogste militair bij de NAVO verspreidt gevaarlijke propaganda”
Waarom de Democraten en media in rep en roer zijn nu Trump de Amerikaanse troepen terugtrekt uit Syrië
Opgelet: Braziliaanse studie onthult gezondheidsgevaren van kunstmatige zoetstoffen