Russische soldaten hebben een huiveringwekkende ontdekking gedaan in Oekraïne. Ze zeggen dat kinderen van 2 tot 7 jaar worden weggegooid als afval nadat hun organen zijn geoogst voor Europese en Israëlische transplantatiecentra.
Een geëmotioneerde Russische soldaat vertelt in een filmpje hoe kinderen door de Oekraïners rond Izjoem worden behandeld als ‘vee’. In de stad zou een locatie zijn ontdekt waar organen werden geoogst voor de orgaanhandel.
“As it turns out…children…from 2 to 6-7 years old…carved up…like discarded waste…slaughtering them…they took organs…I heard about it but didn’t believe it…and when you see it…you won’t forgive…” -Russian Soldier
Is this what Politicians and Hollywood are protecting? pic.twitter.com/yIFsCqvVx1
— Liz Churchill (@liz_churchill8) January 30, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ik kon het niet geloven
“Ze hadden organen uit de kinderen gehaald,” zei de soldaat. “Ik kon het niet geloven.”
Rusland heeft al eerder gezegd dat de Oekraïners zich schuldig maken aan het oogsten van organen. Deze beweringen zijn door de westerse media afgedaan als ‘Russische desinformatie’.
Nog in leven
Een Russische generaal heeft Israël ervan beschuldigd organen te oogsten in Oekraïne. Volgens de generaal worden de organen uit de lichamen van mensen gehaald die tijdens de oorlog gewond zijn geraakt of zijn gesneuveld.
Ook worden de organen uit de lichamen van Russische krijgsgevangenen en Oekraïense burgers gehaald terwijl ze nog in leven zijn, beweerde de gepensioneerde generaal-majoor Vladimir Ovsjinski. De organen worden vervolgens naar het buitenland gebracht en gebruikt als transplantaat, citeert Israel 365 de generaal.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De uitvaartbranche floreert (en niet vanwege corona)
Studie: “Vaccins wel degelijk oorzaak van autisme”
De enige man ter wereld die met een ijsbeer kan zwemmen (video)
9/11: gecontroleerde sloop, super-thermiet in WTC-puin (video)
Door minister Kennedy gesteund ‘veiliger’ vaccin herbergt een gevaarlijk geheim
‘Anti-Greta’ Naomi Seibt vraagt asiel in Amerika omdat ze in Duitsland wordt vervolgd vanwege haar mening
Verzoek voor hoorzitting over ‘absurde prikbeleid’ geblokkeerd: ‘Ongelooflijk, het is een cult’
Gideon van Meijeren clasht met VVD-Kamerlid: ‘Dit neigt naar totalitarisme!’
Minister Marco Rubio: er vliegt iets boven onze kerninstallaties en het is niet van ons